Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No tak, bo ludzie przyjechali tutaj na wakacje. Uciekali przed śmiercią, ale żałujmy im jedzenia, bo przyjechali Teslą. Dobrze, że mamy w Polsce nadal dużo ludzi o dobrym sercu, którzy chcą pomagać, a nie zaglądają komuś do portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Falcon napisał:

Bierzesz 500+? Moim zdaniem masz zbyt dobry samochód aby korzystać z tej zapomogi, proszę iść zrezygnować z niej.

Odleciałeś kolego I to bardzo. Zastanów się co żeś napisał I nie rób takich głupot więcej. A z ciekawości powiedz jaki mam samochód.

Edytowane przez ronnie84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są obrzydliwe komentarze, po prostu obrzydliwe. Ludzie uciekają przed wojną, przed pewną śmiercią, a tu jak zawsze zaczyna się typowe polskie piekiełko i ocenianie tego, czy są zbyt bogaci, czy może jednak nie... Wstydźcie się, bo pewnego dnia karma wróci i to was zaczną oceniać, a następnie pomiatać bo do tego powoli zaczynamy się zbliżać "dzięki" propagandzie inspirowanej ze wschodu, którą wiele środowisk zaczyna powielać.

Edytowane przez Vinni
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał:

Ktoś kto ma samochód za np 200 koła nie ma na jedzenie?

Nie to żeby coś, ale ludzie, którzy uciekali z powodu wojny z Ukrainy nie mają na czole napisane, czy auto kupili za własne pieniądze, czy za kredyt. I szczerze mówiąc to myślę, że nikt z tu obecnych nie chciałby być w takiej sytuacji, by uciekać z kraju, niezależnie od tego, jakim autem to by się odbywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kirk napisał:

Nie to żeby coś, ale ludzie, którzy uciekali z powodu wojny z Ukrainy nie mają na czole napisane, czy auto kupili za własne pieniądze, czy za kredyt. I szczerze mówiąc to myślę, że nikt z tu obecnych nie chciałby być w takiej sytuacji, by uciekać z kraju, niezależnie od tego, jakim autem to by się odbywało.

Im chodzi wyłącznie o to, że na początku uciekli ci, których było stać. Bieda została zmuszona zostać bo jak żyjesz na skraju, to za co kupisz bilet? Też widzę wiele "bogatych" pojazdów, ale nie wrzucam wszystkich do jednego worka.

W Polsce by było podobnie, bogaci plus szczury uciekają od razu, inni mający honor i ojczyznę zostają, bo jeśli wszyscy uciekną, Polski nie będzie. 

Jednak aktualnie mamy ważniejsze problemy w kraju niż luksus auta na ukraińskich blatach.

Edytowane przez MartinFC
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vinni napisał:

To są obrzydliwe komentarze, po prostu obrzydliwe. Ludzie uciekają przed wojną, przed pewną śmiercią, a tu jak zawsze zaczyna się typowe polskie piekiełko i ocenianie tego, czy są zbyt bogaci, czy może jednak nie... Wstydźcie się, bo pewnego dnia karma wróci i to was zaczną oceniać.

O czym ty piszesz? Mam do czynienia z Ukraińcami na codzień. Są nawet tacy co gdy rozpoczęła się wojna do szybko pojechali do kraju. Robiliśmy składke na paczkę np dla jednej osoby i uzbierało sie ok 1.5 koła i chłopak nawet nie przyjął a ktoś tu tłumaczy że mam pomagać osobom które maja bardzo drogie samochody. Mieszkam na wschodzi i u mnie w okolicy jest mop gdzie jest pomoc na bardzo dużą skalę od początku wojny. Duża trasa przelotowa na Warszawę i oczywiście jest dużo osób biednych które potrzebują pomocy ale są i tacy(całkiem nie mało co im się w tyłkach poprzewracało).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo zbierane są pieniądze tylko dla tych którzy sobie radzą, pięknie generalizujesz, po prostu przepięknie xD

I jeszcze to wybielanie, że "ja to w sumie znam Ukraińca, pomagam, ale tamci to nieeeee, za bogate ludzie, oni nie zasługują na pomoc"... żenujące, naprawdę żenujące. Zaraz jeszcze dowiemy się, że ci którzy mają markowe ubrania i nowe telefony to też w ogóle burżuje i czego oni oczekują. Strach uciekać, bo znajdzie się jeden z drugim, który będzie miał ból tyłka z zazdrości i będzie się oburzał o kwestię tak normalną w sytuacji wojennej jak prosta pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ronnie84 osoby które były na tym Mopie twierdziły że nie wezmą ubrań bez metki które nie sa nowe? Czy tak zachowują się biedni ludzie? Ale jak wiadomo są ludzie i ludzie u mnie w gminie też do Mopsu pchają sie np ci co najwięcej mają. @Vinnity to nawet śmieszny już nie jesteś jak porównujesz ludzi co mają dobry telefon czy nmarkowe ciuchy do tych co posiadają luksusowe samochody. I nie znam ale długimi okresami nawet pracuje z nimi.Więc znam ich sytuacje i co się u nich dzieje w kraju troche wiecej niż z śmiesznej tv czy internetu. I co mam niby komuś zazdrościć samochodu?🤣

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...