Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czytają to co ludzie piszą oraz słuchając to co ludzie mówią raczej jest zupełnie inaczej. Odkąd pamiętam to tuż po świętach ludzie dyskutują ile to zjedli, jakie to dostali prezenty, a o samym Święcie nie ma mowy, tak jakby nie wiedzieli czym są te Święta, a i chyba sobie nie zdają z tego sprawy.

To są tylko moje subiektywne obserwacje i prosiłbym, aby nikt ich nie brał sobie do serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ale nauczyciele to największe nieroby, a i tak ciągle na coś narzekają.

Bardzo pochopnie i bardzo ogólnie oceniłeś wszystkich nauczycieli, dlatego moja riposta była faktycznie bardzo ostra. Znam osoby będące nauczycielami, często można zaobserwować i przeczytać co się dzieje w szkołach i za żadne skarby nie chciałbym w tym zawodzie pracować. Jak w każdym zawodzie trafiają się lepsi i gorsi pracownicy, w szkolnictwie również. No cóż, nie każdy nauczyciel jest pedagogiem z powołania, ale nie oznacza to, aby wszystkich nazywać nierobami. Kończę ten temat, staram się jak mogę zrozumieć Twoje poglądy i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Znam osoby będące nauczycielami, często można zaobserwować i przeczytać co się dzieje w szkołach i za żadne skarby nie chciałbym w tym zawodzie pracować.

To co się dzieje w szkołach to tylko i wyłącznie wina nauczycieli, bo nie potrafią zdyscyplinować uczniów szczególnie na poziomie gimnazjów czy ZSZ. Są tacy nauczyciele, którzy tylko spojrzą się na ucznia i ten od razu wie, co ma zrobić, ale to są nauczyciele starej daty. A ci obecni raczej nie są z powołania i tylko narzekają na swój los, który sami sobie sprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole sprawdzone opony, bo opony to podstawa w zimę, tym bardziej że mam Merca ML a on sporo waży to i opony dobre też potrzebne

 

A tak z innej beczki, sprzedję swój wiekowy telefon i na Allegro ciagle dzień w dzień dostaję emaile tego typu...

 

How Seller,

How are You Doing Today? I am my Mr. Mike Johnson, from

United State of American I Saw Your Item Listing On Allegro And I am

Very much Interested In Purchase Of This Item To My Cousin

As Her Christmas Gift but My payment method will be Via Bank

Transfer........ So, I Will Want You To Get Back To Me With Your Full

Bank Information So that I Can Make The Payment Right Away....

 

LUB

 

Hello Seller,

 

How are you doing today my name is Mr John Garry i am from

florida.I saw your item listing on allegro and i am very much

interested in purchase of this item to my Cousine as her Birthday

Gift.My method of payment will be Via Bank Transfer ok and i will like

the item to be shipped by(POCZTEX EMS).I will like to offer you 650

EURO for the item..

 

Here is the Address:

Name : John Store

Address : 45 Adebowale Str

City : Oshomonu

State : Lagos

Zip Code : 23401

Country : Nigeria

 

so i will want you to get back to me with your full Bank Information

so that i can make the payment right away.

i greet....

 

O co z tym chodzi??

Wątpię aby ktoś z USA chciał kupic telefon nie działjący w USA (inne GSM) i to za taka spora kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże rozwiać moje wątpliwości, otóż nurtuje mnie ostatnio bo tak się zastanawiałem, czy w klasach typu A.B,C chodzi mi oczywiście o piłkę nożną, muszą być sędziowie liniowi?, pytam tak bo na meczach mojego zespołu (nie będę pisał jaki to zespół) ale to klasa B niema sędziów liniowych podobnie było w A klasie, więc jak to jest? Czy wszystko odbywa się zgodnie z przepisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie B,C obowiązują inne zasady.Na mecze przyjeżdża 1 sędzia główny, który otrzymuje jako pomocników sędziów przygodnych (po jednym z każdej drużyny). W niektórych województwach jedynie na najmłodsze klasy rozgrywkowe (żaki) jest delegowany tylko sędzia główny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raftvn akurat tu nie masz racji na każdym spotkaniu nawet klasy B czy C muszą być sędziowie liniowi, takie są przepisy, nawet w ligach juniorskich przepis ten obowiązuje, często zdarza się tak, że jedna pora sędziowska sędziuje kilka spotkań w ciągu jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem przez kilka sezonów w rozgrywkach ligowych i wyglądało to w taki sposób że w B-klasie nie ma sędziów liniowych,natomiast jak awansowaliśmy do A-klasy to już była trójka sędziowska.Pamiętam że nawet jeden mecz sędziował nam pierwszoligowiec z Kalisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...