Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co ja wiem to nie można ustawiać czego się chce w pasie drogi. Wystarczyłoby postarać się o zezwolenie a nie powodować potencjalne zagrożenie w ruchu drogowym. Zaraz powiecie że jeśli był to wizerunek Jana Pawła II to można go wieszać gdzie się chce. Ja jestem innego zdania. Należy szanować wizerunek tak wielkiego polaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymanie kibiców Zawiszy za podobiznę Jana Pawła II !!!

Dzisiaj około 7 rano kilku kibiców Zawiszy rozwiesiło sektorówkę z podobizną Jana Pawła II z okazji rocznicy jego beatyfikacji na jednej z bydgoskich ulic. Najwidoczniej nie spodobało się to polskiej policji która zatrzymała wszystkich obecnych. Po 4 godzinach zostali wypuszczenie z komisariatu, sprawa trafi do sądu a sektorówka z papieżem została zarekwirowana.

 

http://www.portalbydgoski.pl/kibice-zat ... a-pawla-ii

 

http://www.portalbydgoski.pl/jan-pawel- ... ez-policje

 

http://niezalezna.pl/27664-policja-nie- ... u-swietemu

 

MAMY PAŃSTWO POLICYJNE ...A RACZEJ MILICYJNE

Ch amstwo w państwie :evil:

W rządie jak widać mamy sporo pachołków Rosji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem z czym macie problem. Prawo to prawo i należy je przestrzegać pomimo zacnego celu. Widać też, że niektóre pismaki szukają tylko pretekstu, aby nakręcać awanturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 74 lat zmarł dziś w kieleckim szpitalu Edward Strząbała, wieloletni trener piłkarzy ręcznych, z drużynami Iskry Kielce i Śląska Wrocław zdobywał Mistrzostwa Polski, pełnił także funkcje asystenta selekcjonera reprezentacji Polski Zygfryda Kuchty. Był jednym z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych trenerów piłki ręcznej w Polsce.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na antenie Orange Sport trwa właśnie program Euro Siłownia. Widzowie mogą dzwonić do studia i dzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie sytuacji naszej kadry przed finałami Mistrzostw Europy. W sumie to fajna okazja by wyrazić swoje zdanie, mało kto daje taką możliwość, jednak niektórzy tak jak widz sprzed 5 minut potrafią powiedzieć tylko ''J**** PZPN" :] Brak słów. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

przemierzając internetowe przestworza natknąłem się na cosik takiego: www.wlacz.tv ciekawie bo na stronie sobie 24/7 lecą kanały takie jak np: canal plus, canal plus sport, polsat sport, HBO 2, comedy central i wiele wiele innych. Ciekaw jestem czy ta strona ma licencje na nadawanie sobie 24/7 jak by nie patrzeć kanałów premium? I skąd ma. a jeśli nie bardzo ma to jako to się dzieje że działa sobie z powodzeniem i nikt sie nie czepia jej? to można tak sobie w internet puszczać co się chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja po prostu nie lubię upałów, jak dla mnie optymalna temperatura to 25 - 27 stopni, w ostatnim tygodniu najwyższa temperatura jaką udało Mi się zanotować to 36.2 stopnia czyli koszmarny upał, Ja nie rozumiem jednego po co ludzie wydają ciężkie pieniądze na wycieczki np. do Egiptu i smażą sie w koszmarnym upale, zamiast jeździć w zimie kiedy tam jest optymalna temperatura. Dla Mnie to jest beż sensy męczyć się z upałami w Polsce czy np. w Egipcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest na odwrót. Uwielbiam gorące dni, nawet do 40°C. Pamiętam zeszłoroczny lipiec - istna jesień :shock: Dlatego w tym roku korzystam z upalnego lata, ponieważ zawsze może wrócić niesforna "jesień" 8)

 

Polecam wybrać się nad jezioro Hańcza. Jest to najgłębsze jezioro w Polsce i w całej środkowej części Niżu Europejskiego. Wody tegoż jeziora są bardzo czyste. Dno piaszczysto-żwirowe. Jezioro leży na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego i jest objęte ochroną jako rezerwat przyrody Jezioro Hańcza.

jezioro_hancza_.jpg

 

widok_z_gory_zamkowej_.jpg

Widok z Góry Zamkowej

polskainfo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...