Skocz do zawartości

CYFRA+ , tuner Strong 6880


Cyfroman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim Strongu EPG na kanałach TVN-u łapie bardzo wolno, dopiero po jakimś czasie pokazuje się informacja o programie.

No rzeczywiście, nie spodziewałem się, że trzeba aż tak długo oczekiwać ale jednak się pojawia.

 

A jak się sprawuje u Was w strongu pełne EPG? Bo u mnie np. w tym momencie to mi wyświetla jedynie program na TVP Polonia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

Od pewnego czasu mam problem ze swoim dekoderem Strong 6880. Mianowicie wchodząc w menu w przypadku instalacji nowych kanałów nie wyświetla mi się nazwa satelity w przypadku LNB 1 i LNB 2 (odpowiednio Hotbird i Astra), dodam, że mam konwerter typu monoblock . Ten problem uniemożliwia dodawanie nowych kanałów. Moje pytanie jest następujące: czy przywrócenie ustawień fabrycznych w tym przypadku przyniesie jakiś efekt. Byłbym wdzięczny za pomoc w tym temacie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sporo czytalem na ten temat i zastanawia mnie jedna rzecz. Jak wspomnialem wczesniej na Ferdku wszystko smiga ok, na strongu na nizszych czestotliwosciach jakosc sygnalu jest bardzo slaba lub w ogole brak. Czy mozliwe jest ze ten dekoder posiada jakis slabszy wzamcniacz sygnal i gorzej reaguje na niedociagniecia w ustawieniu anteny? Wielkie dzieki za zainteresowanie i dpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też sie zdarza że ten dekoder przestaje reagować na pilota? Wymieniłem już 3 pilot i dalej często sie zdarza że aby np. zmienić kanał muszę go wciskać na pilocie kilka a czasem kilkanaście razy żeby dekoder zareagował.

 

Mam od ponad roku ten tuner żadnych problemów z pilotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...