Skocz do zawartości

CYFRA+ , tuner Strong 6880


Cyfroman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uuu to kiszka.. Zostaje jeszcze jedno.

Wyłącz dekoder z gniazdka i włącz :> później MENU -> 3 RAZY ZEJDŹ W DÓŁ ->OK->OK->RAZ DO GÓRY->OK->WTEDY TRZEBA WPISAĆ PIN -u mnie jest - 0000-> i naciskamy ok.. wtedy dekoder się ponownie uruchomi z ustawieniami fabrycznymi..(wszystko wyczyści)

 

Jeśli to nie pomoże to nie wiem.. jaki masz tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wrócić do Ustawienia wyjść. Normalnie to Menu - Instalacja - Ustawienia Terminala - Ustawienia wyjść - wyjście TV Scart, ale skoro widzisz ... ciemność, to wybierz na pilocie Menu, OK, OK, OK, w dół, w prawo, OK. Powrót przez Menu lub Back. Sprawdzałam przed chwilą u siebie, zadziałało.

Inne wyjście: podłącz tuner z TV kablami cinch wykorzystując wyjście /wejście component. Mając takie podłączenie, bez problemu wejdziesz w Menu i dokonasz stosownych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic wszystkie sposoby zawodzą. Jutro chyba wybiorę się kupić kabel chinch. Tylko z jakimi końcówkami? Ten, co z jednej strony ma euro a z drugiej 2 chinche czy inny? I które z wyjść to COMPONENT? Mam nadzieję, że wtedy zobaczę obraz.

 

EDIT.

 

Znalazłem kabel, w którym z jednej strony mam euro a z drugiej 2 chinche(1 czarny i 1 czerwony) da to radę połączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na satelicie dostępna jest nowa wersja oprogramowania do dekodera STRONG SRT 6880.

Nowe oprogramowanie wprowadza m.in. następujące zmiany:

- Zmianę algorytmu wyboru dźwięku AC3.

Po włączeniu wejścia SPDIF dźwięk AC3 nie będzie wybierany automatyczne. Dzięki temu nie będzie konieczne każdorazowe włączanie zestawu kina domowego. Dźwięk AC3 może być wybrany ręcznie (po naciśnięciu przycisku AUDIO na pilocie zdalnego sterowania).

- Usunięcie problemów związanych z niesystematyczny znikaniem obrazu.

- Poprawienie czułości tunera satelitarnego.

- Wydłużenie domyślnego czasu wyświetlania paska informacyjnego po przełączaniu kanałów z 3 do 5s.

- Inne poprawki zwiększające stabilność pracy dekodera.

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy:

1. Wejść do menu przyciskiem MENU na pilocie.

2. Wybrać opcję INSTALACJA, następnie USTAWIENIA TERMINALA oraz AKTUALIZACJA.

3. Wybrać opcję "skanuj" (czerwony przycisk). Dekoder rozpocznie wyszukiwanie aktualizacji. Proces trwa kilkanaście sekund; po wyszukiwaniu wyświetli się numer dostępnej wersji: "dostępna wersja - g 0001,ff".

4. Nacisnąć przycisk "ściągnij" (przycisk OK). Rozpocznie się aktualizacja oprogramowania.

 

Podczas aktualizacji na wyświetlaczu pojawia się komunikat "LOAD". Aktualizacja trwa ok. 6 min. Po aktualizacji dekoder automatycznie włączy się ponownie.

Komunikat: "Gratulacje, ściągnąłeś nową wersję oprogramowania" potwierdza poprawny przebieg aktualizacji. W przypadku wyświetlenia innego komunikatu należy powtórzyć procedurę.

 

Dekoder, po załadowaniu poprawki wyświetla w menu INFORMACJE O TERMINALU w polu "wersja" numer: 9.02.11 - 091C0100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...