Skocz do zawartości

Telefon do ~3000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

obecnie myślę powoli nad wymianą swojego Galaxy S8 a coś nowszego, jako że posiadam s8 ponad 4 lata pierwszy smartphone który przychodzi mi na myśl to S21 które obecnie można kupić w tej kwocie. Natomiast może da się w tym budżecie "wyhaczyć" coś jeszcze lepszego. 

Priorytetem jeżeli chodzi o telefon, jest dla mnie jakość zdjęć i filmów. Smartphony w tym segmencie, raczej są już na tyle wydajne aby służyć przez kilka lat, w gry na telefonie też raczej nie gram. 

 

Z góry dziękuje za wszystkie sugestie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SerekXXI napisał:

Jeszcze dosyć poważnie rozważam Huwaeia p 40 pro, fakt ten telefon ma na wstępie jedną wadę brak autoryzowanych usług google. 

Super telefon. 

Jeśli komuś nie bardzo zależy na specyficznych usługach Google to jest dobrym wyborem. 

Większość aplikacji można zainstalować za pomocą apk i działają.

Ekran ma bardzo dobry, jasność i kontrast w dużym oświetleniu na wysokim poziomie. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś zdecydowany konkretnie pod markę czy konkretne funkcje, które Cie interesują to twoje poszukiwania mogą trwać długi czas.
W tej chwili telefonów do 3tys jest bardzo dużo, zaczyna się 2022 więc kolejne premiery i kolejne wątpliwości.
Moim skromnym zdaniem weź pod uwagę nowy, premierowy telefon, żeby mieć jak najdłuższe wsparcie aktualizacji oprogramowania + twoje oczekiwania.
Ja zawsze stawiam na oprogramowanie, baterie, procesor i pamięć. Drugorzędne są dla mnie ekran i aparat, ponieważ te w większości smartfonów (szczególnie oscylujących w granicy 3tys zł) są już na bardzo wysokim poziomie i niczym znaczącym się nie różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

To napisz jakie telefony bierzesz pod uwagę emoji6.png

Na ten moment najbardziej Samsung Galaxy S21 oraz Huawei P40 Pro. 

1 godzinę temu, kfm877 napisał:


Moim skromnym zdaniem weź pod uwagę nowy, premierowy telefon, żeby mieć jak najdłuższe wsparcie aktualizacji oprogramowania + twoje oczekiwania.
Ja zawsze stawiam na oprogramowanie, baterie, procesor i pamięć. Drugorzędne są dla mnie ekran i aparat, ponieważ te w większości smartfonów (szczególnie oscylujących w granicy 3tys zł) są już na bardzo wysokim poziomie i niczym znaczącym się nie różnią.
 

Telefony które miały premierę w tym roku oczywiście będą miały dłuższe wsparcie, natomiast obecnie ceny flagowców są bardzo wysokie, więc pewnie taki Galaxy S22 będzie kosztował na premierę ponad 4000 zł, a z kolei S21 pójdzie jeszcze w dół. Co do aparatów to faktycznie obiektywy montowane do smartphonów są dosyć podobne, natomiast każdy producent stosuje inne oprogramowanie co moim zdaniem przekłada się delikatnie na odbiór zdjęć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cidik napisał:

gdyby wsiąść pod uwagę jako najważniejsze kryterium aktualizacje, to żaden telefon na Androidzie nie zaoferuje tyle lat wsparcia co iPhone

FairPhone'y to wyjątki od tej tendencji, ale niestety ogólnie faktycznie tak to wygląda.

Czas wsparcia większości urządzeń z Androidem bije na głowę nie tylko Apple, ale też choćby Sailfish OS (prawie 7 lat wsparcia Jolla Phone 2013-2020, reszta urządzeń, mających oficjalne wsparcie, jest chyba wciąż aktualizowana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...