Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K - funkcje deweloperskie, bitrate, Kodi itd.


Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz apki Horizon GO TV , chętnie bym poznał parametry usługi Polsat BOX GO ( w tym Eleven 4K).

Jeszcze chyba te aplikacje nie zostały dokładnie sprawdzone.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Bull TV.  Ogólnie tyle samo co dla innych urządzeń , ale to darmowa usługa więc zrozumiałe, że nie chce im się wysilać dla Apple.

 

35-A68-C46-A198-4-B1-D-AB3-D-AD61-A3-D13

 

 

W dniu 12.01.2022 o 11:20, lakiman napisał:

Oprócz apki Horizon GO TV , chętnie bym poznał parametry usługi Polsat BOX GO ( w tym Eleven 4K).

Jeszcze chyba te aplikacje nie zostały dokładnie sprawdzone.

To będzie trudne, bo funkcje deweloperskie włączyły chyba ze dwie osoby z forum, w tym jedna nie udziela się, a druga nie ma tych usług :)

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2022 o 11:20, lakiman napisał:

Oprócz apki Horizon GO TV , chętnie bym poznał parametry usługi Polsat BOX GO ( w tym Eleven 4K).

Nie pomogę. W mojej okolicy UPC nie ma (a szkoda). Z polsat box go tez już nie korzystam - odkąd nie można oglądać hbo w apce hbo go. Eleven 4K mam jedynie w vectrze online czy też w innej usłudze iptv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożyczona Diuna w iTunes nie robi takiego wrażenia pod kątem jakości obrazu jak produkcje oryginalne ATV+. W niektórych scenach było wręcz widać kompresję. Łącze mam bardzo stabilne więc to nie to. Mam wersję Apple tv 4k 2gen. 

Edytowane przez Rlox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem zawiedziony. Zerknąłem na Twój screen z bitrate wypożyczonego filmu w iTunes. Mam inne filmy kupione "za androida" i myślałem, że ich jakość będzie lepsza na Apple tv. Szkoda, że wymieniane zalety Apple tv min. w postaci przewagi bitrate w streamingu nad innymi producentami i serwisami nie mają gwiazdki: *dotyczy ATV+. 
Oczywiście całość sprzętu na plus za wyjątkiem tego rozczarowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

To jest niewiarygodne, kolejna aktualizacja apki C+ i znowu nie usunięty główny problem czyli przycinki. Do tego drugi raz popsuli kafelek, który wyświetla napis myCanal, a po najechaniu zmienia się w Canal+. Tam pracują dyletanci. Niech tracą wszystkie prawa sportowe i filmowe, bo to co wyprawiają to jest kpina z klientów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również do września i żegnam się z Platformą C+ to jest cień tego to kiedyś prezentowali. Pamietam podcasty jakie było podniecenie że będzie C+ 4K w sieci że testują i ludzie będą zadowoleni z jakości. Minęło prawie dwa lata żadnego kanału 4K nie widać, żadnych filmów i seriali również nie dodali w 4K, [beep] kwiczy w jakości stereo, aplikacja niedopracowana przewyższa programistów C+ podsumowując jedna wielka żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłam takie małe porównanie na filmie: „Władca Pierścieni: Powrót króla”


Film zakupiony w iTunes 

4K, dolby vision


ED27732-A-8616-4-EB2-9-FE7-3-ADDF05-C1-C

 

Film zakupiony w Sklep Play

4K, HDR, polski [5.1]


4-F38-D819-27-AB-44-B2-8238-DB05-D82-B94

 

hbo max - FullHD, stereo na polskiej ścieżce dźwiękowej 

2-CEE3-B6-F-0-DF6-45-AA-89-B6-C99962861-

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Zakładam oddzielny temat, bo będą tu poruszane rzeczy nieco nietypowe. Apple TV posiada możliwość aktywacji funkcji deweloperskich, można je dość prosto włączyć pod warunkiem, że posiada się inne urządzenie Mac.
 
  Instrukcja włączenia.
 
Ponieważ Apple dostają często inny profil jakościowy będę sukcesywnie uzupełniała wątek o stosowne informacje (każdy może dodać coś od siebie, zdjęcia też są mile widziane) z uwzględnieniem najbardziej popularnych serwisów. Instalacja Kodi jeszcze przede mną, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia na tym polu i podzieli się.


Pomocy. Mac mini i ATV 4K w tej samej sieci i w Xcode nie widzę swojego urządzenia. I po wifi i po kablu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...