Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K - funkcje deweloperskie, bitrate, Kodi itd.


Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lakiman napisał:

Naturalnie, że usługa jest liderem jeśli chodzi o jakość.

Z resztą mam wrażenie, że każda usługa wygląda lepiej na Apple TV niż na Android TV w telewizorze.

Pytanie czy to kwestia lepszego sprzętu czy lepszych parametrów jakie dostaje apple. Czy może jedno i drugie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwi mnie @Pawop Twój udział w tym temacie, pisałeś, że "Apple TV jest do oglądania kontentu, a nie podglądania cyferek", podkreślasz w innych tematach, do określenia jakości używasz oczu, nie wspominając o rabanie jaki zrobiłeś o zdjęcia bitrate z Apple.
 
Temat jest konkretnie o Apple TV. Do szczegółowych rozważań o "cyferkach" i ich sensie oraz innych urządzeniach załóż proszę swój temat. Tutaj oczywiście też możesz coś wnieść, nikogo nie wyganiam. Zaskocz pozytywnie, masz Apple TV, podaj zrzut dla UPC TV Go albo innej usługi, która jeszcze nie została sprawdzona.
Nie ma w tym nic dziwnego, prostuję pewne rzeczy. Apple TV wyświetla lepszy obraz i to jest fakt. Przyznam, że niedowierzałem w to, jak pisał @Toma441, ale się myliłem.
Tak jak pisałem cyferki cyferkami, ale urządzenie też jest ważne

Jeśli chodzi o zdjęcia z bitrate, to może mnie śmieszyć z jakim namaszczeniem to robisz, ale nigdy mi nie przeszkadzało. Do momentu aż zaczęło się to pojawiać w kolejnych wątkach. Sprawę uważam za zakończoną


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zuzia napisał:
@regedit32 takiej przepływności jak w Apple TV+ życzyłabym sobie w innych serwisach.
 
Tak prezentuje się Netflix.
netflix.jpg

Tego szukałem. Można prosić o HBO Max? Mam hiszpańskie, mogę dać dostęp do sprawdzenia.
 

Godzinę temu, Pawop napisał:
Nie ma w tym nic dziwnego, prostuję pewne rzeczy. Apple TV wyświetla lepszy obraz i to jest fakt. Przyznam, że niedowierzałem w to, jak pisał @Toma441, ale się myliłem.
Tak jak pisałem cyferki cyferkami, ale urządzenie też jest ważne

Jeśli chodzi o zdjęcia z bitrate, to może mnie śmieszyć z jakim namaszczeniem to robisz, ale nigdy mi nie przeszkadzało. Do momentu aż zaczęło się to pojawiać w kolejnych wątkach. Sprawę uważam za zakończoną

 

Widzę że trollujesz nadal, ze trzy razy pytałem o bitrate Appla, a tylko biadolenie o cyferkach i zero informacji a zwykłe  rozmydlanie dyskusji.

 

W dniu 5.01.2022 o 14:46, Pawop napisał:
Jaki jest klatkarz, przy skrótach NHL?


Jakby się miał pojawić, to już by był

Czyli sam potrzebujesz informacji w wątku który zaśmiecasz. Jest 25 fps. Widzę na oko i jestem pewien że screen to potwierdzi.

Edytowane przez RobertRozmus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wiecie najlepiej. Sami znawcy, ale konkretów brak. Tylko laicy piszą że obraz lepszy i nie umieją powiedzieć z czego to wynika. Wolę jeden screen niż sto postów o tym że komuś podoba się, bo wicie, rozumicie to Apple.  Sam mam wersję 64 GB. Wiem jak działają skalery i reszta funkcji korygujących. Tylko bitrate chcę dowiedzieć się  bez grzebania. Dasz radę jeden z drugim sprawdzić? Wątpię bo byście już dawno napisali zamiast droczyć się jak dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

Jeśli chodzi o zdjęcia z bitrate, to może mnie śmieszyć z jakim namaszczeniem to robisz, ale nigdy mi nie przeszkadzało. Do momentu aż zaczęło się to pojawiać w kolejnych wątkach. Sprawę uważam za zakończoną

Szczegółów o profilach jakościowych chyba od Ciebie się nie dowiemy, niestety. O pozostałych zaawansowanych opcjach też raczej nie. Mnie jedynie martwi, że nie masz do dodania w tym temacie merytorycznej treści, przypominam, że jego tytuł brzmi "Apple TV HD/4K - funkcje deweloperskie, bitrate, Kodi itd.".  Tu jest miejsce na zrzuty parametrów streamu i inne bardziej zaawansowane informacje.

 

Wracając do sedna.

HBO Go.

hbogo.jpg

 

 

Godzinę temu, RobertRozmus napisał:

Można prosić o HBO Max? Mam hiszpańskie, mogę dać dostęp do sprawdzenia.

Nie trzeba. Zamieszczam dzięki uprzejmości @Delta21 

 

HBO Max.

Hbom.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :) Skoro ta działa inne też będą. Tu jest logo i bitrate pewnie takie samo jak u mnie, bo wtyczka nawet uruchomiona na Apple nie bierze profilu HLS, trzeba to poprawiać we wtyczkach. Wielkie dzięki za uruchomienie Kodi, teraz Apple TV naprawdę zyskało w moich oczach.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Odpowiedź serwera OCSP jest przechowywana na urządzeniu przez czas określony przez serwer OCSP. Obecnie może być to od 3 do 7 dni. Ważność certyfikatu nie jest sprawdzana ponownie do momentu ponownego uruchomienia urządzenia i wygaśnięcia buforowanej odpowiedzi serwera. Jeśli zostanie wówczas odebrane unieważnienie certyfikatu, aplikacja nie zostanie uruchomiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Jeśli Kodi jest zainstalowane przy użyciu Xcode, to nie traci się gwarancji, bo to oficjalne IDE od Apple i można sobie też swoje aplikacje instalować. Gwarancję można stracić instalując Kodi np. poprzez Cydia Impactor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Może być darmowe i aplikacja będzie działać powyżej 7 dni do momentu ponownego uruchomienia urządzenia.

https://forum.satkurier.pl/topic/40902-apple-tv-hd4k-funkcje-deweloperskie-bitrate-kodi-itd/?do=findComment&comment=1740900

Potem trzeba instalować od nowa. Przy płatnym koncie nie ma takich ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...