Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Bo jak nic się nie dzieje to np 10 minut będę oglądał wynik

Tak nie jest, a przy dużej liczbie spotkań (np. faza grupowa LE i LKE) się to nawet sprawdza, gorzej np. przy półfinałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, k05 napisał:

Ja nie mogę pojąć dlaczego Polsat tak bardzo broni się przed Multiligą w Lidze Mistrzów. 

Trzeba przy tym więcej ludzi zaangażować, poza tym nienaturalne jest wejście na stream w Multilidze, jak nie masz dwóch ścieżek komentatorskich z jednego eventu.

 

24 minuty temu, czerstwy napisał:

Zresztą w opcjach mobilnych przełączanie sie z transmisji na transmisje to dramat bo trawa to długo by nie powiedzieć bardzo długo.

Zależy, na satelicie też to może chwilkę potrwać, jeżeli to inny transponder i mamy dwie platformy SAT. Najlepsze w tym względzie wydaje się IPTV na szybkich dekoderach i satelita z dekoderem z błyskawicznym przełączaniem kanałów obsługująca dwie platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kisiel95 napisał:

Trzeba przy tym więcej ludzi zaangażować, poza tym nienaturalne jest wejście na stream w Multilidze, jak nie masz dwóch ścieżek komentatorskich z jednego eventu.

 

Zależy, na satelicie też to może chwilkę potrwać, jeżeli to inny transponder i mamy dwie platformy SAT. Najlepsze w tym względzie wydaje się IPTV na szybkich dekoderach i satelita z dekoderem z błyskawicznym przełączaniem kanałów obsługująca dwie platformy.

Co ty za bzdury wypisujesz jak inny transporter to zmiana kanału trwa dłużej niż ten sam?🤣Słyszałeś o tym że na jednym odbiorniku można mieć kilka ofert tv-sat?😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał:

Słyszałeś o tym że na jednym odbiorniku można mieć kilka ofert tv-sat?

Wiem o tym, oczywiście są też dekodery z błyskawicznym przełączaniem kanałów. Nie jestem bezkrytyczny wobec streamingu, ale korzystam, bo nie mam warunków, ani możliwości postawić antenę sat, a taniej niektóre oferty wychodzą w porównaniu do światłowodu. W porównaniu z IPTV pod paroma względami to katastrofa, ale można przeżyć.

 

Marzyłby mi się taki test pod względem opóźnień i przełączania kanałów. Raczej wygrałaby naziemna, potem SAT, kablówka tradycyjna i ew. IPTV po światłowodzie nie ze streamingu (pamiętajmy, że tu muszą wystąpić pewne warunki m.in. kanały brane z EPIX), na końcu jest streaming.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mogli spokojnie wykorzystać 5 anten sportowych plus Now, Premium, Family i wyjątkowo Film... pokazaliby wszystko live, ale po co. Oni są niereformowalni. W online pewnie 4 dodatkowe streamy będą świecić pustkami, albo dublować się bez sensu jak w przypadku angielskiej

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cidik napisał:

mogli spokojnie wykorzystać 5 anten sportowych plus Now, Premium, Family i wyjątkowo Film... pokazaliby wszystko live, ale po co. Oni są niereformowalni. W online pewnie 4 dodatkowe streamy będą świecić pustkami, albo dublować się bez sensu jak w przypadku angielskiej

Chyba Ty jesteś niereformowalny. Wieszczenie w kółko upadku C+ i przeżywanie sytuacji tej stacji na forum to już jakieś chyba Twoje hobby. 

 

Jak mogą pokazać osobne mecze na C+S3 i 4 jak to kanały-duble chociażby dla klientów Polsatu? Pokażą tam zapewne Multiligę i mecz Lecha. @Pawop ma rację. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Beks napisał:

Pokazywanie multiligi obecnie nie ma większego sensu gdyż wszystkie karty zostały już odkryte. 

 

To może w ogóle nie pokazywać żadnego meczu, bo i po co? 

I nie, nie wszystkie karty zostały odkryte - nadal nieznana jest choćby kolejność na podium, kto zostanie wicemistrzem, a kto będzie musiał zadowolić się brązem.

Poza tym multiliga jest świetna, ja uwielbiam ją oglądać i wyczekiwać na "piiiing" :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...