Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że ktoś ma kompleksy odnośnie tego Lexusa😅Mało tego chyba cały  czas ogląda C+😃To ja niby oglądam sporo C+ ale wywiady w tym aucie nie wiem czy widziałem z 5 razy a nawet jak to zaraz zmiana kanału😉 tylko ja nie oglądam  jak  leci  tylko gdy zaczyna się transmisja na żywo to wybieram kanał a gdy przerwa to oglądam co innego lub wykorzystuje ten czas w inny sposób.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a ja co przełącze widzę właśnię tę reklamę udającą program telewizyjny ;).

Tylko TVC z kabaretowym szałem jest gorsze, ale nie wiem czy to dobry wyznacznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Kołodziej co jeździ samochodem powinien przypomnieć kierowcy, że jeździ się możliwie najbliżej prawej strony, a nie środkowym pasem kiedy jest pusta droga. Za taką jazdę powinni już dawno dostać mandat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie zrobili to by było żle. Co mieli nie pokazć koncówki meczu czy początku kolejnego? Można było pokazać w innym kanale tylko czy są wolne anteny? Do tego zaraz by się okazało że nie ma tego kanału w kablówce czy aplikacji przez internet itp. Edit a widzę że to nie mecz był powodem poślizgu tylko reklamy.Jak tak to dziadostwo kanału premium i wążniejsze reklamy od transmisji meczu na żywo.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego początku meczu młotów nie widziałem, ale czytałem Twittera.

Mieli okazję wejść bodaj z live od 3 czy 4 min, ale po co skoro reklamy ważniejsze.

Dalsze minuty zabrało im już z poślizgiem cały początek meczu WHU czyli wychodzenie piłkarz z tunelu, składy itp.

Patole.

Oglądałem z poślizgiem w między czasie luknąłem na Devil Page, a tu kolesie rechoczą, że Lingard znowu ma gola, a u mnie na TV 0-0.

Nosz urwa

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy mecz ligi hiszpańskiej się przedłużył, potem była reklama sponsorska meczu, następnie blok reklamowy z jedną reklamą FORTUNY zakładów bukmacherskich, jingiel z logiem C+, ponownie blok reklamowy z jedną reklamą - tym razem z STS, trzy plansze sponsorskie meczu ligi angielskiej i weszli o 16:02 - ale zamiast od razu zacząć mecz to pokazali go tak, jakby zaczęli mecz o 15:55 - czyli pokazano jako zawodnicy wchodzą na boisko, przedstawiono składy itd. 

Stąd też sam mecz wystartował o 16:07.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...