Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tracer10 napisał:

Słaby żart.

Tak się składa, że najwięcej oglądam tej ligi i z tego co pamiętam zawsze pokazują max co mogą. Nie znasz umowy, więc nie wiesz jak jest podzielona pula spotkań .Bo w każdej kolejce raczej nie pokazują po tyle samo spotkań. Gdyby miel 100% spotkań to wiadomo że wina PC+ ale wiadomo jakie są kombinacje z tymi prawami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że oglądam PL od zawsze czyli od czasów deka z kluczykiem i nie raz byłem świadkiem pomijania meczów PL bo woleli dać co innego.

Szczególnie po fuzji.

Umowy chłopaku nie znam, ale wiem że mają lekko ponad 200 meczów w pakiecie i jedynym ograniczeniem tej umowy jest jeden mecz w sobotę o 16.00.

Do całej reszty mają dowolność w ramach limitu.

Nie dać meczu drużyn walczących o LM bo to byłby drugi mecz o tej samej porze to żenada.

Nie pierwsza w ich wykonaniu bo dla C+ ogólnie to sci fi transmisja z dwóch na raz.

A już szczegölnie, że tam gdzie tłukli hiszpańską non stop jest miejsce.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie śledzę aż tak długo ale wiem ze pewnych spotkań nie było.I niby było na forum wyjaśnione dlaczego.Bo im na to umowa nie pozwalała ban jaki dostali itp.@bugmenot chyba tylko dobry układ spotkań jest tego zasługa.Tak z drugiej strony jak tu nie pokazać np Real -Barcelona w 4K?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba o tym napisałem że mają ilość spotkań i wybór padł na inne a nie na ten konkretny. Pisałeś że były mecze pomijane więc napisałem że część pominiętych to np za bana. I wiem za co dokładnie był. Można za to podziękować tym co za granicę wywożą dekodery i dodatkowo puszczają mecze w pubach. @umek a dlaczego drugiego meczu nie ma w SKY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto möwi o bojkocie?

Mówię o nie pokazaniu z jakiegoś powodu dwóch meczów na raz w niedzielę.

I powodem tym nie jest zakaz, limit niedzielny, ani brak sygnału.

Więc co?

Jak liczą mecze ( a muszą ) to niech lepiej wybierają.

Bo pominięty jest mecz bynajmniej nie o pietruchę.

I bynajmniej nie jest to pierwszy raz.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak że nie pozwalają dwóch naraz w jednym czasie?Jakiś powód musi być bo i Sky by oba też pokazał..nie znamy zapisów umów więc wszelkie dywagacje są bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...