Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

noc z piątku na sobotę (4/5 maja)

02:00 New Orleans Pelicans - Golden State Warriors CANAL+ SPORT

 

sobota (5 maja)

23:00 Philadelphia 76ers - Boston Celtics CANAL+ SPORT 2

 

niedziela (6 maja)

21:30 New Orleans Pelicans - Golden State Warriors CANAL+ SPORT 2

 

 

Czy to prawda  że C+ pokazało mecz Cleveland-Toronto na żywo w nocy od 2:30

Gdy kończył się mecz Philadelphia-Boston Michałowicz coś wspominał, że "będziemy na meczu w Cleveland od 2:30"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Kim była ta Pani blondynka dziś na meczu Jaga-Legia, zapraszała na chyba Ligę + Ekstra i wywiady z zawodnikami po meczu, analizę, stała z Szymkowiakiem w przerwie meczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

To  nie Daria, za młoda, znam Darię. Oni byli na boisku w przerwie meczu Jaga- Legia. Ekstraklasę oglądam,ale nie studia i przerwy,ale Darię to ja znam, Czarnotę, Ignacika ,  Śledź kojarzę. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska  LIGA ANGIELSKA I NIEMIECKA

 

Wtorek 

20.40 Swansea -Southampton  canal+sport2

Środa

20.40 Chelsea - Huddersfield canal+sport2

23.00 Tottenham - Newscastle canal+sport2 retransmisja

Czwartek

20.40 West Ham - Manchester Unaited canal+sport

 

Bundesliga 

 

Sobota

15.20 Hoffenheim- Borusia Dortmund canal+sport2  3 i 4 miejsce  w lige niemieckiej

15.20 Schalke 04  Eintracht Franfurt  canal+now  2 i 7 miejsce w lige niemieckiej

Edytowane przez pikolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dopiero oglądałem powtórkę ligi +extra . Wielki plus dla Darii za współprowadzenie programu. Może w nowym sezonie też powinna prowadzić bo miło się jej słucha a....Szymkowiak totalne nieporozumienie. Mam nadzieję że w nowym sezonie już go nie będzie w tym programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś marny obraz podczas meczów ekstraklasy? Tzn obraz jest ok, ale klatkaż to chyba jakieś 15-20fps..

Swoją drogą zastanawia mnie to że mamy XXI wiek, zagraniczne platformy już dawno maja transmisje w 50klatkach a u nas jak w lesie...

Miałem okazję oglądać bodajże bt sport/sky sport i w 50fps to uczta dla oka. Piękny płynny obraz.

Chyba że to zależy od nadawcy obrazu, który nie ma kamer 50fps co jest dla mnie dziwne...

Ponawiam pytanie o niski framerate meczów ekstraklasy Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzowie nc+ będą mogli zobaczyć te zawody w technologii 4K.

BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix Polski będzie bowiem pierwszą w Polsce produkcją sportową realizowaną w najwyższej jakości obrazu.   Przeprowadzenie takiej transmisji to ogromne przedsięwzięcie. W sumie wykorzystamy 17 kamer, w tym 11 do transmisji i powtórek w 4K. Cała oprawa graficzna będzie również w 4K. Na stadionie pojawi się studio, a także specjalne studio do przeprowadzania analiz z wykorzystaniem systemu „Pierro” oraz 65-calowym touch screenem - mówi Rafał Morycz, dyrektor produkcji programów sportowych w nc+.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/170698/gp-polski-na-zuzlu-po-raz-pierwszy-w-4k-w-nc.html

BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix Polski skomentują Tomasz Dryła oraz Mirosław Jabłoński. Gospodarzem studia będzie Daria Kabała-Malarz, gospodarzem studia analiz Michał Łopaciński, a ekspertem Tomasz Bajerski.

 

Edytowane przez pikolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...