Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doceniam to że przygotowuje się przed meczem.

 

To powinien być jego psi obowiązek. W ogóle nawet nie powinniśmy o czymś takim pisać, bo to oczywista oczywistość, że komentator musi być rzetelnie przygotowany do każdego meczu i być ze wszystkim na bieżąco.

 

Takie prawa rynku, że raz jedna stacja TV ma prawa, raz inna.

 

np. Premier League :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska sportowa Canal+: 13-19.01.2014

 

Poniedziałek 13 stycznia

01:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves GJlf.png

20:55 Aston Villa - Arsenal GJlf.png

21:55 Villarreal - R. Sociedad VJlf.png

 

Środa 15 stycznia

02:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder GJlf.png

 

Czwartek 16 stycznia

21:00 Koszykówka mężczyzn, NBA Global Games: Atlanta Hawks - Brooklyn Nets GJlf.png

 

Piątek 17 stycznia

20:25 St. Etienne - Lille GJlf.png

 

Sobota 18 stycznia

01:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: New York Knicks - Los Angeles Clippers GJlf.png

13:40 Sunderland - Southampton GJlf.png

15:55 R. Betis - R. Madryt GJlf.png

15:55 Arsenal - Fulham lub Man. City - Cardiff VJlf.png

18:25 Liverpool - Aston Villa GJlf.png

20:40 Juventus - Sampdoria GJlf.pngTJlf.png

 

Niedziela 19 stycznia

01:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Indiana Pacers - Los Angeles Clippers GJlf.png

11:55 Getafe - R. Sociedad GJlf.png

14:25 Swansea - Tottenham GJlf.png

14:55 Genoa - Inter VJlf.pngTJlf.png

16:55 Chelsea - Man. Utd GJlf.png

16:55 Toulouse - Monaco VJlf.png

18:55 Levante - Barcelona GJlf.png

19:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Toronto Raptors - Los Angeles Lakers WJlf.png

20:55 Atletico - Sevilla GJlf.png

20:55 PSG - Nantes VJlf.png

 

Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w komentarzach napisał coś mądrego o Jagodzie. Chłop ma dużą wiedzę (o ekstraklasie jedną z najlpeszych nc+) lecz on nie potrafi tego dobrze przekazać... Ale z meczu na mecz jest lepiej, mam nadzieję że za rok będzie już spoko. Chociaż ludzie i tak go będą krytykować, bo to tradycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak nagle jak przeszli do C+ to się zrobili wspaniali. Jagoda to jeden z najgorszych komentatorów, do tego złośliwy typ ,a tego strasznie nie lubię.

Jagoda zarówno w Nce, jak i teraz w nc+ jest całkiem OK. Na potrzeby PPP w nSport robił z siebie trochę przemądrzałego, ale gdy komentuje jako współkomentator jest całkiem ok. A mam wrażenie że od fuzji trochę porzucił swoją przemądrzałość i stara się przekazywać to co istotne. Nieprzypadkowo komentuje coraz więcej meczów PL, jak i współkomentował ze Smokowskim (!) mecz ekstraklasy i co ważne bardzo dobrze się uzupełniali i dogadywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak nagle jak przeszli do C+ to się zrobili wspaniali. Jagoda to jeden z najgorszych komentatorów, do tego złośliwy typ ,a tego strasznie nie lubię.

 

Piłkarski komentarz w Canal+ obniżył loty. Wielu abonentów nc+ nie potrafi przejść nad tym faktem do porządku dziennego. Czasem jest tak, że ludzie po prostu chcą żyć w niewiedzy, bo tak jest wygodnie. Dzięki temu mają lepsze samopoczucie, mniej trosk, poczucie, że płacą za faktyczny produkt premium.

 

Smokowski coraz mniej komentuje, Laskowski upuścił szeregi C+, to samo Julian Kowalski...

 

...w zamian jest zaciąg (marnej jakości) z nSportu: Jagoda, Kalinowski, Ryczel wciąż nietykalny Milko, niektórzy za wzmocnienie redakcji uważają nawet Przemka Pełkę :lol2:

 

Różnica między dawnym C+, a obecnym C+ jest taka, że kiedyś można było od czasu do czasu trafić na śliwki-robaczywki, teraz od śliwek-robaczywek tak obrodziło, że aż 1/3 meczów jest nimi napiętnowana.

 

Kiedyś w C+ komentarz stał na wysokim poziomie. Dziś jest to albo rybka, albo akwarium. Zależy co się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w zamian jest zaciąg (marnej jakości) z nSportu: Jagoda, Kalinowski, Ryczel wciąż nietykalny Milko, niektórzy za wzmocnienie redakcji uważają nawet Przemka Pełkę :lol2:

Co do Jagody się nie wypowiadam, bo mamy o nim inne zdanie, więc pominimy go, tym bardziej że to komentator wspomagający czy tzw. "ekspert" a nie główny komentator.

Ryczel i Kalinowski nic nie komentują. Czasem są w studio, czasem jako reporter, Kalinowski głównie pisze na blogu. Milko jest akurat ze starej redakcji Canal+, podobnie jak Olbrycht, który musi mieć jakieś kwity na Smokowskiego czy Durda, który przy gali boksu przegadał pół hymnu UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt Alf

Masz coś do Pełki? Ja lubię jego komentarz.

 

Otwarłem szampana kiedy odszedł do C+.

 

Jeden z najbardziej bezpłciowych mikrofonów w TV.

 

Komentatorski nudziarz, ziewacz, usypiacz. Już na samo wspomnienie o nim staje się śpiący.

 

Gada banały i ma spaprany głos. Komentator nie z mojej bajki. Klasyczny średniak bez wyrazu.

 

PS. Niektóre oceny z Weszlo tradycyjnie po znajomości lub co gorsze z... politowania. Nie ma się co przejmować propagandą Stanowskiego i jego uczniaków. Trzeba mieć swój rozum :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze starej nki, najlepsi to Marchliński, Gleń, Karpiński, Surma, Jagoda i Dryła. Nie są źli też Bandych i Ryczel.

 

Swoją drogą, nie wiem czemu Tomasz Dryła, wielkie żużlowe odkrycie sezonu 2013 komentuje tak mało... W piłce nożnej jest świetny... W ręcznej też, a kosza na IO 2012 też spoko komentował. W Soczi pewnie coś zrobi, bo to chłopak od wszystkiego.... :D

 

Właśnie, ciekawe jak komentatorzy na IO. Ja stawiam tak:

Hokej - Pełka, Marchliński

Narciarstwo Alpejskie - Krzysztof Zabijak (wypożyczą go na IO, bo jeszcze w TVN TURBO robi PP)

Skeleton, Bobsleje - Ludzie z Eurosportu

Snowboard - Ludzie z Eurosportu

 

Chyba, że poznamy nowe talenty... Twarowski na hokej? Hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełka i tak jest lepszy od wszystkich komentatorów CP

Wielkie mi co. Być jednookim królem w królestwie ślepców to żaden wyczyn.

 

Ja tam Pełki telewidzom C+ nie zazdroszczę. Już się go nasłuchałem za wszystkie czasy i mam dość.

 

za wyjątkiem Borka

...i Iwanowa.

 

edit:

 

tfu... byłbym zapomniał jeszcze o Marcinie Lepie. Od niego Pełka na pewno nie jest lepszy.

 

Pełka to poziom Kleitza z Polsatu. Różnica jest taka, że Kleitz ma fajniejszy głos. Lepiej się go słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...