Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To racja, studio ze stadionu miało swój urok.

Ale studio ze studia jest po prostu tańsze, a po drugie można bardziej promować sportową ofertę :)

Mi osobiście się podoba zmiana. Bo po pierwsze ramówka jest bardziej poukładana, omawiają więcej spotkań i pojawia się więcej gości. Mam też wrażenie, że to wszystko wreszcie jest "uporządkowane" - teraz Canal+ Sport wreszcie promuje najważniejsze wydarzenia sportowe weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia super, fajnie radzi sobie Karpinski.

tylko dobrze jakby np mecz manchesteru omowili eksperci a nie specjalnie przychodzili komentatorzy, oni podczas transmisji powiedza co mysla, a poza tym glupio to wyglada.

 

I jeszcze trzeba pomyslec o jakims studiu do lig zagranicznych. Niech liga + ekstra wroci do ramowki na niedziele po ostatnim meczu ekstraklasy, a zamiast niej jakis program do lig zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ ma teraz,bardzo duże pole do popisu.Dziennikarzy,pasma i anten im nie brakuje. Warto to wszystko złożyć w całość i zrobić porządny magazyn o ligach europejskich.Dobra publicystyka jest mile widziana :smile: .

 

Noo i gdzie i kiedy wepchniesz ten program? W poniedziałek? Liga + Extra , Ekstraklasa , Liga Angielska. Wtorek? Liga Mistrzów , Środa? Liga Mistrzów aa może Czwartek? Niie Liga Europejska , Piątek , Sobota ,Niedziela już całkiem odpadają.

Liga +Extra niech zostanie tak jak jest w poniedziałek. To ma być podsumowanie całej kolejki a nie 7 spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym aby liga+ extra pozostała w poniedziałek, przynajmniej mogę z żonką w niedzielny wieczór zobaczyć jakąś premiere filmową ;)

 

a ja nie mogę w ogóle obejrzeć bo mam wtedy inne obowiązki, więc koniec z ligą+extra, a teraz o 19 w niedzielę czuję taką pustkę i nie mam co oglądać.

 

Statystycznie ludzie maja wiecej czasu w niedzielę wieczór niż w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ musi poważnie popracować nad dźwiękiem ze stadionów. Dzisiaj wchodzi transmisja z meczu Galata-Real z kompletnym brakiem głosu ze stadionu. Na szczęście wyrobili się z hymnem LM, jednak przez całą transmisję dźwięk był kiepski. Niestety nie jest to odosobniony przypadek. Czułem się jak podczas oglądania Bundesligi na Eurosporcie, gdzie dźwięk ze stadionu jest ledwie słyszalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...