Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna uwaga to ściszenie odgłosów ze stadionu. Zawsze było bardzo dobrze słychać wszystkich kibiców i "doping" fanów. Teraz tak jakby wyciszyli ich trochę.

 

Też to zauważyłem. W poprzednim sezonie dźwięk stadionowy był lepiej dopasowany do komentarza. Teraz trochę czuję się jakbym SportKlub oglądał, choć nie jest w kwestii dźwięku aż tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce Kasabian. Oprawa Premier League straciła swòj blask. Do tego jeszcze nasi dokładają do pieca i zaraz po meczu dają reklamy olewając widzów,ktòrzy płacą nie mały abonament za dostęp do C+Sport. Stacja najbardziej premium w najdroższym pakiecie a reklam najwięcej. Reklamy to powinny być w Film czy Family a nie jedynym kanale sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu Liverpoolu widziałem dużo reklam EA Sports więc współpraca trwa dalej.

 

Chodzi mi o np. logo EA przy składach i statystykach. W poprzednich latach było przy nich logo EA, teraz przy składach logo nie było. Przy statustykach nie wiem, bo w meczu Liverpoolu w ogóle ich nie było. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za moda na zmienianie grafiki meczowej? Najpierw Ekstraklasa, Bundesliga, Premier League, a teraz Primera Division. Zmiany nie są duże, raczej kosmetyczne, ale np. w czasie powtórek jest inny znaczek ligi i scoreboard jest trochę mniejszy i bardziej przesunięty w lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za moda na zmienianie grafiki meczowej? Najpierw Ekstraklasa, Bundesliga, Premier League, a teraz Primera Division. Zmiany nie są duże, raczej kosmetyczne, ale np. w czasie powtórek jest inny znaczek ligi i scoreboard jest trochę mniejszy i bardziej przesunięty w lewo.

 

Pisalem o tym na FB Canal+Sport - przez to, ze jest przesuniety nie widze na moim 23' CRT ktora jest minuta (nie widze pierwszej, akurat najwazniejszej cyfry ...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo tak od czwartku: Wtorek 19.45 Studio LM (Marcin Rosłoń, Sergiusz Ryczel; goście: Przemysław Rudzki, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski [po meczu])

Środa: 19.45 Studio LM (Rafał Dębiński, Krzysztof Marciniak; goście: Krzysztof Przytuła, Dariusz Tuzimek, Sławomir Stempniewski [po meczu])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jednak pozytywy L+ Extra w poniedziałek - Twarowski będzie mógł komentować mecze niedzielne, a wtedy często są największe hity ;)

 

PS: Lampard :(

 

Niby tak, ale na pierwszy największy hit MU - Chelsea go nie będzie :( Bo już za tydzień w poniedziałek ten mecz będzie. Więc oby tam Rosłoń z Nahornym, ale to zobaczymy im bliżej będzie meczu.

 

A co do grafiki przy Premier League to daje radę, ale brakuje tego fenomenalnego wstępu do meczów, ta piosenka dawała powera zawsze, a tu jakaś bieda straszna eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...