Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Liga+ extra po szóstej kolejce wróci w niedziele, gdzie ostatni mecz będzie rozgrywany o godzinie 18.00, czy już zostanie w poniedziałek?

To od 6. kolejki będa jakieś zmiany w terminach meczy ? Zniknie mecz poniedziałkowy ? Skąd takie info ? Oficjalnego terminarza na 6. kolejkę jeszcze nawet nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Liga+ extra po szóstej kolejce wróci w niedziele, gdzie ostatni mecz będzie rozgrywany o godzinie 18.00, czy już zostanie w poniedziałek?

To od 6. kolejki będa jakieś zmiany w terminach meczy ? Zniknie mecz poniedziałkowy ? Skąd takie info ? Oficjalnego terminarza na 6. kolejkę jeszcze nawet nie ma ...

nie zniknie beda tylko 3 mecze w sobote i 2 w niedziele z najpozniejszym o 18 wiec bedzie mozna robic lige plus extra o 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no L+Extra niech zostanie w poniedziałek jak jest. Bo w niedziele pokrywa się z meczami z lig zagranicznych i wtedy nie mogę na żywo obejrzeć tego super programu bo oglądam mecze hiszpańskiej La Liga itp.

A poniedziałkowy termin nie koliduje wcale z meczami.

No i wczoraj klasa program, najlepszy moment przy pytaniach z facebooka i Twaro "Możesz znowu odpowiedzieć Manchester United " :D

Turbokozak równiez Gołębiewskim i Szamo fenomenalny. Chce się oglądać takie programy, już nawet nie wspominam o "Trzeciej połowie" tutaj zawsze dowalą cos śmiesznego. Ogólnie to L+Extra to najlepsze co może być jeżeli idzie o Ekstaklape ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowy termin również koliduje z meczami. Dokładnie z Monday Night Football w ramach Premier League (nazywana chyba przez Ciebie dalej Premiership :D).

 

Tylko oczywiście poniedziałkowe mecze w przypadku Barclays Premier League nie są cykliczne. Raz są, a raz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy oni sami wymyslaja takie idiotyczne pytania do wywiadow czyktos im to podsuwa i kaze przeprowadzac. Kto ogladal tydzien temu L+E z trenerem Hapalem to wie o co mi chodzi. Zaprosili go do studia i zaczeli jechac po nim strasznie - zero profesjonalizmu. Aż przykro bylo patrzec, na szczescie trener Zaglebia odpowiadal normalnie i spokojnie, Ja na jego miejscu byl powiedzial co o tym mysle i wyszedl ze studia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no L+Extra niech zostanie w poniedziałek jak jest. Bo w niedziele pokrywa się z meczami z lig zagranicznych i wtedy nie mogę na żywo obejrzeć tego super programu bo oglądam mecze hiszpańskiej La Liga itp.

A poniedziałkowy termin nie koliduje wcale z meczami.

No i wczoraj klasa program, najlepszy moment przy pytaniach z facebooka i Twaro "Możesz znowu odpowiedzieć Manchester United " :D

Turbokozak równiez Gołębiewskim i Szamo fenomenalny. Chce się oglądać takie programy, już nawet nie wspominam o "Trzeciej połowie" tutaj zawsze dowalą cos śmiesznego. Ogólnie to L+Extra to najlepsze co może być jeżeli idzie o Ekstaklape ;)

 

A gdzie porządne skróty meczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem na profilu FB - odpowiedzieli mi i wychodzi na to, ze:

1. W sobote (Liga+) sa skroty meczow piatkowych i sobotnich

2. W niedziele (Grana Niedziela) sa skroty meczow niedzielnych

3. W poniedzialek (Liga+ Extra) jest skrot i podsumowanie meczu poniedzialkowego przez kilka minut, a reszta programu to gadanie o jakichs [beep]olach

 

Naprawde tak trudno zrobic jeden, porzadny program ze wszystkimi skrotami i normalnie podsumowac kazda kolejke?

 

Programy prowadzone sa bardzo dobrze, ale nie rozumiem dlaczego zamiast podsumowan jest jakas gadka-szmatka o roznych tematach nie majacych niz wspolnego z Ekstraklasa a nawet z pilka nozna! To nie pudelek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się, że nie ma jak w Cafe Futbol, gdzie co tydzień jest gadka o tym samym, czyli reprezentacja i pzpn. Gdy wróci w niedziele o 23:00 magazyn Sport+ to tam są bramki z każdego meczu ekstraklasy. Oczywiście to nie szeroko omawiane skróty, ale zawsze coś. Brakuje zdecydowanei magazynu w środku tygodnia ( takiego Sport+extra ). teraz, gdy doszła LM i LE to taki magazyn powinien sie pojawić z omówieniem każdego "sportowego tygodnia" z LM i LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są, dopóki nie było skrótów z Serie A to pokazywali bramki z naszej ligi.

Bramki? Bramki to są i w TVP1.

Skoro C+ jest taki profesjonalny, to niech pokazują w jednym programie (czy Liga+ Extra czy jakiś specjalnie utworzony) porządne skróty ze wszystkich meczów, najlepiej od razu z analizą i to większej liczby sytuacji z każdego meczu niż Lidze+ i Lidze+ Extra. Bo teraz "zmuszają" do nagrania iluś meczów i programów, żeby zobaczyć wszystkie skróty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...