Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, kamzi120 napisał(a):

Bo kiedyś C+ był wyznacznikiem jakości i miał najlepszy ze wszystkich sportowych kanałów bitrate. Teraz to już nie to samo.. 

A teraz wyznacznikiem jakości wśród kanałów sportowych, nie licząc kanałów w 4K, są kanały Polsat Sport Premium z ich Super HD.

Edytowane przez Krystian Darżnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arkon napisał(a):

Dlaczego nie licząc 4K? Tak właśnie powinna być pokazywana piłka. Dziś na meczu Legii obraz bajka. Mnie dziwi, że PSP nie pokazuje choćby 1 hitu na kolejkę LM w 4K na satelicie lub w kablu. 

Bo porównanie było, do transmisji kanałów sportowych, realizowanych w rozdzielczości Full HD, a nie w 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arkon napisał(a):

Dlaczego nie licząc 4K? Tak właśnie powinna być pokazywana piłka. Dziś na meczu Legii obraz bajka. Mnie dziwi, że PSP nie pokazuje choćby 1 hitu na kolejkę LM w 4K na satelicie lub w kablu. 

Bo 4K jest rzadko, dlatego pewnie tak porównywał. Legia to nie wszystkie kluby w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko, bo rzadko, ale czasem na Eleven jest natywne 4K. Sam tam widziałem mecze Barcy w świetnej jakości. Generalnie te dwa kanały pokazują jak może wyglądać mecz piłki nożnej w rewelacyjnej jakości. C+4K jak już coś pokazuje, to naprawdę w znakomitej jakości(oczywiście zdarzały się problemy z kolorami), a E4K to często jest tylko upscal. Naprawdę byłoby pięknie jakby wróciła tu liga angielska i jakieś hity były w 4K.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, cidik napisał(a):

Sprawa jest prostsza niż myślisz, mecze w 4K są w PBG, a to oznacza konieczność wykupienia dodatkowego pakietu i kolejny zarobek dla Polsatu za to samo
 

zgadza się, ale uzupełnię tylko informacją, że jeśli ktoś ma pakiet LM lub max sport w PB sat to nie musi nić wykupować w PBGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Może i mało ale inni przez kilka lat nie pokazali nawet jednego w tej jakości😂 W sumie to tylko C+ pokazuje mecze w tej jakości.

Bo większość tego nie potrzebuje, proste. @czerstwyEURO 2024 ma nie być w 4K. Po prostu ta technologia jest dla garstki odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mecz Legii czy Barcy mógłbym oglądać nawet w "jakości" Viaplay, to oczywiste. Jednak nikt kto miał przyjemność obejrzeć jakiś mecz w jakości 4K nie powie, że to absolutnie rewelacyjnie wygląda. Tak samo jak fajniej obejrzeć mecz z komentarzem Twaro niż Cezarego z Pazurem. Po w/w wpisach widzę, że tylko dla wyznawców Viaplay jakość nie ma znaczenia. Jakość C+4K to powinien być standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Bo większość tego nie potrzebuje, proste. @czerstwyEURO 2024 ma nie być w 4K. Po prostu ta technologia jest dla garstki odbiorców.

Ta większość to tacy jak ty oglądacze laptopowi i na 32 calach🤣 Ludzie kupuja coraz lepszy sprzęt by oglądać jak jest możliwość w bardzo dobrej jakości tv. I to zapewnia np C+4K.

5 godzin temu, Arkon napisał(a):

Ja mecz Legii czy Barcy mógłbym oglądać nawet w "jakości" Viaplay, to oczywiste. Jednak nikt kto miał przyjemność obejrzeć jakiś mecz w jakości 4K nie powie, że to absolutnie rewelacyjnie wygląda. Tak samo jak fajniej obejrzeć mecz z komentarzem Twaro niż Cezarego z Pazurem. Po w/w wpisach widzę, że tylko dla wyznawców Viaplay jakość nie ma znaczenia. Jakość C+4K to powinien być standard.

A jak na codzień oglądasz na laptopie 10 letnim lub na tv z biedronki to jakie możesz mieć wymagania? Najzabawniejsze że taki ktos podciąga wszystkich pod siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym TV z biedronki się uśmiałem. Nie wiesz gdzie kupiłem TV @czerstwy a dopowiadasz. Oglądałem kiedyś MŚ w piłce nożnej w 4K i opisywałem to.

Telewizja linearna jest w kryzysie. Nawet widzę po sobie, że częściej wchodzę w zdarzenie LIVE, czy to na Viaplay, czy to na C+ Online niż przez kanał TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o sklep tylko jakość i parametry tego tv😂 Mnie nie interesuje co widziałeś raz dwa inni to oglądają na co dzień. Jak możesz oglądać C+ przez tv jak nawet tego nie abonujesz masz jedynie C+online za kody za piwo😀

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew-Śląsk jakość meczu jak ze stadionu centralnego w Tadżykistanie. Tego nie da się normalnie oglądać.

18 minut temu, Krzysiek1991 napisał(a):

@lukas_k Tak, na Canal+ 4k jest śnieżenie obrazu jak za komuny do tego

Aż zacząłem grzebać w telewizorze ,bo obraz jest tak ciemny i mdły jak na telewizorze Jowisz z lat 80....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...