Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również wczoraj miałem niemiła okazje oglądać mecz Lakers - Warriors na C+. To jakie głupoty jakie wygadywał pan Łopacinski to przechodziło ludzkie pojęcie, a tekst o „spódniczce mini” zniechęcił mnie do dalszego oglądania u nich meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pawop napisał(a):

Zawsze oglądam NBA przez Game Pass, ale dziś postanowiłem obejrzeć na C+. Komentarz tragiczny. Ludzie narzekali na Michałowicza, ale przy reszcie komentatorów NBA, to był profesor.

Kołodziejczyk odmłodził zespół komentatorski, ale jednocześnie obniżył poziom.

Ja oglądałem mecz Dallas- Suns i było ok. Zdecydowanie wolę obecnych komentatorów niż Michałowicza. Jak zwykle kwestia gustu. Za to ligi piłkarskie straciły na odejściach Wolskiego, Twarowskiego i Pełki. Szczególnie La Liga, bo Laboga czy Marchliński to tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj debiut komentatorski w C+ - Mateusza Rokuszewskiego. Wraz z Marcinem Rosłoniem skomentuje dzisiejszy mecz Ekstraklasy: Wisła Płock - Warta Poznań. 

Jeżeli jest inaczej, proszę o poprawkę, ale ja go jeszcze nie słyszałem za mikrofonem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k05 napisał(a):

Jeżeli jest inaczej, proszę o poprawkę, ale ja go jeszcze nie słyszałem za mikrofonem. 

Zgadza się, był to jego debiut. 🙂

 

Ale Kapica wciąż nic nie komentował, a ja marzę o Elevenowym duecie Mitrut & Kapica przy którymś z meczów ESA... 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski wieczór tenisowy w CANAL+. 

Dzisiaj od 19tej, niemal do rana. Wśród transmisji aż 3 mecze polskich tenisistek. 

19:00 Studio - prowadząca Joanna Sakowicz-Kostecka, goście: Klaudia Jans-Ignacik, Michał Lewandowski

20:00 M. Linette - E. Raducanu (CANAL+Sport2/CANAL+Family)

21:30/22:00 I. Świątek - C. Liu (CANAL+Sport2/You Tube)

03:00 M. Fręch - O. Jabeur (CANAL+Sport2)

 

W przypadku, gdy mecz Linette się nie skończy, a rozpocznie się już mecz Świątek to mecz Linette będzie kontynuowany w CANAL+Family. W CANAL+Sport2 mecz zostanie przerwany, by rozpocząć transmisje spotkania z Świątek. 

Wszystkie mecze dostępne również w Canal+Online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w związku z El Clasico i pasmem "Superpiłka" -"Liga+Extra" będzie "pocięta". 

14:30 Liga+Extra

14:55 Premier League: Arsenal FC - Crystal Palace

17:00 Liga+Extra

17:25 PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź - Lech Poznań

19:30 Liga+Extra

20:00 Studio El Clasico

20:55 La Liga: FC Barcelona - Real Madryt

23:00 Studio El Clasico 

Edytowane przez k05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon na Eleven: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
na CANAL+: Michał Mitrut i Tomasz Ćwiąkała.

 

Na CANAL+ będzie też transmisja Multicam (na oddzielnym kanale, podczas transmisji meczu stale prezentowany będzie obraz z kamery głównej, kamery zbliżeniowej - skoncentrowanej na zawodniku, kamer umieszczonych w oraz nad bramką, kamery obserwującej z bliska reakcje trenerów oraz dodatkowo przez cały mecz wyświetlane będą grafiki z najciekawszymi statystykami) oraz możliwość wyboru komentarza pod znakiem "Krótkiej Piłki" (Moderatorem komentarza podczas El Clásico w CANAL+ online będzie Edward Durda, a jego gośćmi na kanapie: Piotr „Zola” Szulowski oraz Iluzjonista Y).

https://satkurier.pl/news/226763/canal-online-komentarz-gwiazd-i-multicam-podczas-el-clsico.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k05 napisał(a):

Dzisiaj w związku z El Clasico i pasmem "Superpiłka" -"Liga+Extra" będzie "pocięta".

Także należy dodać iż będzie tylko w Canal+ Sport nie w Canal+ Premium.

W sprawie tego studia EL CLASICO to napisałem do Canal+ z zapytaniem o emisje w Canal+ Sport 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużel. Kolejne zmiany w Canal+. W tygodniu rusza nowy program

Cytat

W pierwszym wywiadzie po objęciu funkcji, Glazik zapowiadał także wyraźniejsze postawienie na tworzenie treści do internetu, a pierwszym widocznym efektem nowej polityki będzie środowy program "Kolegium Żużlowe" nadawany na kanale Canal+ na YouTube. Koncepcja jest taka, by była to luźna rozmowa zaproszonych gości, do której będą mogli włączyć się kibice. Fani za pośrednictwem chatu będą mogli zadawać pytania zaproszonym gościom i wspólnie analizować wydarzenia z minionego weekendu. Pierwszy odcinek poprowadzi Tomasz Dryła.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/1051778/zuzel-kolejne-zmiany-w-canal-w-tygodniu-rusza-nowy-program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Canal+ Sport z internetowym programem publicystycznym "Liga gra"

Cytat

Canal+ Sport ruszył z internetowym programem publicystycznym "Liga gra", który prowadzi Mateusz Rokuszewski.

Magazyn dotyczy rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. W "Liga gra" prowadzący rozmawia z komentatorami i ekspertami piłkarskimi. Widzowie za pośrednictwem internetowych ankiet mogą decydować o poruszanych w programie tematach.

https://www.press.pl/tresc/75938,canal--sport-z-internetowym-programem-publicystycznym-_liga-gra_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...