Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.07.2019 o 13:01, bugmenot napisał:

Ale to news z zeszłego roku. Patrząc na twittera Pana Majewskiego to jest niestety gorzej. Poza tym my mówimy o C+, a nie szerzej dostępnym nSporcie+.

I oby nie wpadli kiedyś na pomysł przeniesienia tych rozgrywek do C+. Chociaż - kto wie co czas przyniesie.

W dniu 2.07.2019 o 13:01, bugmenot napisał:

"Polskie Badanie Internetu" to Gemius. Te badanie są uznawane za miarodajne i one plasują NC+ GO na szarym końcu serwisów VOD, za iPlą, WP Pilot itd i serwis nie notuje tam żadnych wzrostów.

W maju 2018 NC+ GO miało 1,05 realnych użytkowników i 9,86 mln odsłon, w maju 2019 1 mln userów i 9,84 mln odsłon (tak więc spadek).

Pierwsza trójka to Player, Netflix i VOD.pl i oni po 3-4 mln real users i 40-50 mln odsłon, zależnie od miesiąca.

Ale liczba odsłon Ekstraklasy jednak rośnie. A oglądalność 40 tys. jednego meczu już mówi o tym, że ta usługa może być przyszłościowa. To w końcu ponad 2/3 widowni, którą  nSport+ zbiera.

W dniu 2.07.2019 o 13:01, bugmenot napisał:

Dlatego też podtrzymuje swoje zdanie, że z punktu widzenia oglądalności, drożejąca ciągle "ekstraklasa" nie jest żadnym super kąskiem, ani dla C+ ani dla TVP Sport.

Co najwyżej jest to w pewien sposób "prestiżowe" (nie dla mnie).

Tu nie o "prestiż" chodzi. To nasza krajowa liga i dlatego zainteresowanie jest większe. A że Ciebie nie interesuje... Nie mierz innych swoją miarą.

Kanały płatne, jak C+ nie tylko oglądalnością się kierują. Póki co Ekstraklasa ma i tak sporo widzów i to ona głównie powoduje, że ludzie C+ kupują. Wyniki oglądalności też to podkreślają. Ani filmy, ani inne rozgrywki sportowe takich wyników nie osiągają. Z resztą we Francji ligę krajową już stracili i widzimy co się tam dzieje. Po utracie Ligi Mistrzów nie mogliby sobie pozwolić na utratę Ekstraklasy. Zostałaby im tylko Ekstraliga żużlowa - w dodatku nie w C+ tylko w nSport+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kamil2505 napisał:

Ale to news z zeszłego roku. Patrząc na twittera Pana Majewskiego to jest niestety gorzej. Poza tym my mówimy o C+, a nie szerzej dostępnym nSporcie+.

 

Temat dotyczy C+ i nSport+.

 

Cytat

I oby nie wpadli kiedyś na pomysł przeniesienia tych rozgrywek do C+. Chociaż - kto wie co czas przyniesie. 

Ale liczba odsłon Ekstraklasy jednak rośnie. A oglądalność 40 tys. jednego meczu już mówi o tym, że ta usługa może być przyszłościowa. To w końcu ponad 2/3 widowni, którą  nSport+ zbiera.

 

To, że Internet to przyszłość piszę tutaj od jakiś 3 lat.

 

Cytat

Tu nie o "prestiż" chodzi. To nasza krajowa liga i dlatego zainteresowanie jest większe. A że Ciebie nie interesuje... Nie mierz innych swoją miarą.

 

Napisałem, że to nie są dla mnie prestiżowe rozrywki, a nie, że mnie to nie interesuje ;).

 

Cytat

Kanały płatne, jak C+ nie tylko oglądalnością się kierują. Póki co Ekstraklasa ma i tak sporo widzów i to ona głównie powoduje, że ludzie C+ kupują. Wyniki oglądalności też to podkreślają. Ani filmy, ani inne rozgrywki sportowe takich wyników nie osiągają.

 

No przecież wyżej już Ci napisałem, że osiągają.

 

Cytat

Z resztą we Francji ligę krajową już stracili i widzimy co się tam dzieje. Po utracie Ligi Mistrzów nie mogliby sobie pozwolić na utratę Ekstraklasy. Zostałaby im tylko Ekstraliga żużlowa - w dodatku nie w C+ tylko w nSport+. 

 

A to w Polsce z NC+ jest wg CIebie jakoś różowo? ;)

Zresztą akurat na lidze francuskiej BeIN też wcale nie wyszedł dobrze, prawa są bardzo przepłacane i tyle.

Taki OSN np. zamknął swoje kanały sportowe, bo po prostu nie miało to dłużej finansowego sensu.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ciekawe będą sprzedawane innym operatorom tak jak to robił CP z Polsat Sport Premium al tutaj jednak abonenci NC+ mają w pakiecie te kanały a nie muszą przedłużać umowy, aby je uruchomić.

1 minutę temu, Pawel1987 napisał:

NC+ i kablówki. Pewna informacja.

Jeszcze dziś wyjdzie oficjalny komunikat.

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Canal + Sport 3 i Canal + Sport 4 ruszają od jutra!

Kanały w całości będą poświęcone PKO Ekstraklasie.

 

A ja myślałem,  że mamy sezon ogórkowy i nic się nie dzieje. Dobra informacja dla nas abo NC+

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...