Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@Emil.1603, mylisz się. Znalazło by się sporo osób z grona moich znajomych co by oglądała.
Mam kumpla co we Wroclawiu grał w drużynie futbolu amerykańskiego. :)

Nawet mamy ligę PLFA. :cool:

Czy dla was się tylko liczy "kopanina" inne sporty juz nie mają racji bytu w tym kraju?

Tak jest poopularna piłka nożna i takie mamy sukcesy w niej, że nic tylko niech sama "kopanina" będzie obecna w tv, bo reszta to niszowe sporty.

Takie coś chcecie?  :>

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze zgodzę się z poprzednim postem. Sam NFL może nie jest nr. 1 ale ma dużo fanów także i w Polsce . PR-o tez jest mocny do wypromowania go w Polsce . Jeśli już decydują się na zróżnicowanie oferty to NFL wpina się idealnie. Co do Ligue1 czy Ligi Portugalskiej ktoś wstawiał posty, że te dwie ligi będą na antenach Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem w przypadku NFL byłaby godzina rozgrywania spotkań, większość gdzieś w środku nocy. Dodajcie sobie do tego ilu fanów tego sportu jest w Polsce i zastanówcie się jeszcze raz, czy faktycznie ma to sens.

Czy to się komuś podoba w Polsce oprócz naszych rodzimych rozgrywek najpopularniejszych dyscyplin jak piłka nożna, ręczna, siatkówka i koszykówka największą popularność ma zagraniczny futbol. Dla telewizji to jest główny wyznacznik, nie będą brać sportu dla garstki odbiorców, prawa też pewnie do najtańszych nie należą. Szczególnie teraz, gdzie konkurencja nie śpi i CP ruszył mocno w stronę sportu, który do pewnego czasu zarezerwowany był dla nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy dla was się tylko liczy "kopanina" inne sporty juz nie mają racji bytu w tym kraju?

Tak jest poopularna piłka nożna i takie mamy sukcesy w niej, że nic tylko niech sama "kopanina" będzie obecna w tv, bo reszta to niszowe sporty.

Takie coś chcecie?  :>

Bo są niszowe po co zakłamywać rzeczywistość ? U nas ludzie lubią żużel czy skoki narciarskie gdzie w skali świata to są bardzo niszowe sporty a nie lubią krykieta czy baseball-u które w świecie mieszczą się w top 10.  Różne sporty jeździeckie, żeglarstwa czy golf są bardziej popularne w Polsce od futbolu amerykanskiego.

 

Choć przyznam, że sam sobie lubię obejrzeć Super Bowl.

 

@mrozio nie zagraniczny a Polski futbol. Generalnie ludzie wolą oglądam swoich, czy to w Polsce czy na świecie niż popisy innych nawet w dyscyplinach których ich wiedza jest dość marna. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć jak z sezonu na sezon Eleven degradowało te rozgrywki, by zobaczyć jaką mają popularność. ;) Na początku powtórki w godzinach popołudniowych, polski komentarz w dużej ilości meczów, a skończyło się na live tylko w nocy (poza paroma meczami w dogodnej dla Polaków porze) i angielskim komentarzu. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Języków się trzeba uczyć. Takie jest moje zdanie. :D

Jeśli miało by być NFL ja tam nie mam nic przeciwko. Co wam to przeszkadza? Ile wam jeszcze lig "kopaniny" potrzeba?

Mało wam Neymarów, Ronaldo itd? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy . Niebawem rozpoczęcie tych lig piłkarskich .Ja osobiście trzymam kciuki za te ligi i mam nadzieje i piłka i NFL ze pojawią się w ofercie Canal + i Nspotr. Oferta NC+ teraz nie jest kiepska i myśle ze coś będzie się dziać na rynku.Na sam Polsat i same prawa LE czy LM i wyjdą kibicom bokiem( jeszcze dodatkowe opłaty ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem w przypadku NFL byłaby godzina rozgrywania spotkań, większość gdzieś w środku nocy. Dodajcie sobie do tego ilu fanów tego sportu jest w Polsce i zastanówcie się jeszcze raz, czy faktycznie ma to sens.

Czy to się komuś podoba w Polsce oprócz naszych rodzimych rozgrywek najpopularniejszych dyscyplin jak piłka nożna, ręczna, siatkówka i koszykówka największą popularność ma zagraniczny futbol. Dla telewizji to jest główny wyznacznik, nie będą brać sportu dla garstki odbiorców, prawa też pewnie do najtańszych nie należą. Szczególnie teraz, gdzie konkurencja nie śpi i CP ruszył mocno w stronę sportu, który do pewnego czasu zarezerwowany był dla nc+.

Skoro będą mieć 2 dodatkowe kanał, nie ma problemu NFL w niedzielę mają mecze o 19:00 i 21:00 czasu polskiego, więc jaki w tym problem? Owszem, potem są w nocy i w poniedziałki, czy czwartki.

Ale zawsze w niedzielę można dać mecz o 19:00, czy 21:00, promować go i zobaczyć jak oglądalność, na pewno trochę osób nawet z ciekawości by obejrzało to po 1:00 w nocy.

Po 2, są też mecze np. w Święto Dziękczynienia, grane już chyba nawet od 17:00 czasu polskiego.

Edytowane przez Barti
Poprawiono zapis godzin podanych w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja też uważam, że przydałaby się różnorodność tym bardziej, że kanałów do pokazywania mają / będą mieć sporo. Osobiście brakuje mi tenisa w poważnym wydaniu. Ostatnio oglądałem Wimbledon i taki mecz półfinałowy - Djokovic vs. Nadal - to było po prostu coś pięknego ;)

 

NFL mnie ani ziębi, ani parzy. Jakby było to bym od czasu do czasu pewnie popatrzył z ciekawości ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...