Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Skandal, [beep]two, świństwo.

 

Rzuciłem okiem na retransmisję GP na żużlu na C+Sport HD. Jestem prawie pewien że to rzeczywiście sygnał HD. A te dziady z C+ puszczają live tylko w SD na zwykłym Canal+ bo im brak premier filmowych!

 

Skandal, [beep]two, świństwo.

 

 

 

@Kwiatek

To szokujące stwierdzenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze nie wiadomo gdzie zobaczymy Euroligę napewno nie będzie jej na antenie CANAL+SPORT. NBA tylko z koszykówki pozostanie. Oferta Canal+ w wekendy jest świtna szkoda że zero sportu na żywo bęzie w środku tygodnia. Może by kupili Puchar UEFA (tutaj nie ma praw na wyłączność chodzi mi o meczyli z fazy grupowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Piątek 15 Sierpnia

 

20.00 Arka Gdynia - Górnik Zabrze na C+Sport

 

Sobota 16 Sierpnia

 

13.45 Arsenal Londyn - West Bromwich Albion na C+ Sport

18.30 Sunderland AFC - FC Liverpool na C+ Sport 2

20.00 Polonia Warszawa - Wisła Kraków na C+ Sport

 

Niedziela 17 Sierpnia

 

14.30 Chelsea Londyn - FC Portsmouth na C+ Sport

17.00 Jagielonia Białystok - Lech Poznań na C+ Sport

17.00 Manchester United - Newcastle United na C+ Sport 2

21.00 Olympique Marsylia - AJ Auxerre na C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek 22 Sierpnia

 

20.00 Wisła Kraków - Bełchatów na C+Sport

 

Sobota 23 Sierpnia

 

16.00 FC Liverpool - Middlesbrough. na C+ Sport

18.15 Lech Poznań - Górnik Zabrze na C+ Sport

 

Niedziela 24 Sierpnia

 

14.30 ]Wigan Athletic - Chelsea na C+ Sport

17.00 Legia Warszawa - Jagielonia Białystok na C+ Sport

21.00 Bordeaux - FC Nantes na C+ Sport

 

Poniedziałek 25 sierpnia

 

21.00 FC Portsmouth - Manchester United na C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek 29 Sierpnia

 

20.00 Polonia W - Śląsk Wrocław na C+Sport

20.00 Lekkoatletyka - GOLDEN LEAGUE: [Zurych] na C+ ( dziękuje mprw ) :smile:

 

Sobota 30 Sierpnia

 

16.00 West Ham - Blackburn na C+ Sport

18.00 Żużel - Grand Prix Łotwy na C + Sport

18.30 Arsenal - Newcastle na C+ Sport 2

22.00 Valencia - Mallorca na C+ Sport 2

 

Niedziela 31 Sierpnia

 

14.30 Chelsea - Tottenham na C+ Sport

17.00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa na C+ Sport

17.00 Aston Villa - Liverpool na C+ Sport 2

19.30 Cracovia - Wisła na C+ Sport

20.30 Fiorentina - Juventus na C+ Sport 2

22.30 Deportivo La Coruna -Real Madryt na C+ Sport 2

 

Wszystkie mecze na żywo, jedynie spotkanie Deportivo z Realem M zostanie pokazane z półtarogodzinnym poślizgiem, ale to właśnie bardzo dobrze , będzie można obejrzeć całe spotkanie Fiorentiny z Juventusem )

Jak widać niedziela zapowiada się pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że C+ jest dogadany z Oranżem na 3 mecze Ekstraklasy z każdej kolejki.

Z innych lig — angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej — dają w weekendy po około 2 mecze (w zależności od tego jak się one układają czasowo i kto z kim gra).

 

@e lementarz — w piątek o godz. 20 jeszcze lekkoatletyczna Złota Liga na Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piątek 12 września

 

20.00 Ruch Chorzów - Cracovia Kraków na C+Sport

 

Sobota 13 Września

 

13.45 Liverpool FC - Manchester United na C+Sport :faja:

18.00 Legia Warszawa - Arka Gdynia C + Sport

18.30 Manchester City - Chelsea na C+ Sport 2

20.30 Inter Mediolan - Catania Calcio na C+ Sport

21.00 Bordeaux - Olympique Marsylia na C+ Sport 2

23.00 FC Barcelona - Racing Santander na C+ Sport

 

Niedziela 14 Września

 

14.30 Stoke City - Everton na C+ Sport

17.00 Wisła Kraków - Lech Poznań na C+ Sport :faja:

20.30 Juventus - Udinese na C+ Sport 2

21.00 Almeria - Valencia na C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pewnie fala krytyki od fanów Cyferki, którzy zawsze mają racje i złego słowa na C+ nie dadzą powiedzieć, ale co tam.

 

Ludzie to ma być oferta sportowa? Już nawet samej piłki nie jest wiele. Transmisje na żywo ograniczają się praktycznie tylko do weekendów! Kilka meczy ligi angielskiej, polskiej, po 2 włoskiej i hiszpańskiej i 1 francuskiej ligi to jest to czego oczekujemy? Nie. Chyba, że Wams się to podoba. Rozumiem, że mają tak podpisane kontrakty, że tyle tylko mogą pokazać. Ok. W następnych przetargach czas je renegocjować. No to niech wezmą się za rozwijanie oferty od poniedziałku do czwartku. Jest jeszcze trochę praw, które mogą odebrać. LM za rok? Najlepsze ligi hokejowe też są do wzięcia. A tak pozostaje jeszcze czasami dobry żużel, kosz i lekkoatletyka, rugby (od wielkiego dzwona). Nie sądzicie, że ok. kilkunastu transmisji na żywo(głównie piłkarskich) to zdecydowanie za mało jak na kanał sportowy Premium? "Francuziki" weźcie się wreszcie do roboty, bo Was konkurencja(a ta nie jest mała) pożre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe zgodzę się z Tobą Hubert... Widzisz, moim zdaniem jest kolosalna różnica pomiędzy nawet 1 meczem angielskiej, a trzema dowolnymi które serwuje PS. Nie patrzmy na ilość tylko jakość, a C+ nadal ma najlepsze ligi w garści, do tego NBA, trochę żużla itp.

Misz-masz to jest na Eurosporcie, a C+ jest Premium i tam są te mecze których na CP i N nie zobaczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to nie pozostanie bez odzewu :D

 

Po 1 ja nic nie pisze o żadnych PS,nSport, czy Sportklubach, bo to nie są kanały premium. Przynajmniej za takie się nie uważają. Spójrz na albańską DigitAlb: 5 spotkań ligi angielskiej, kilka włoskiej i niemieckiej i chyba jeszcze francuska, albo hiszpańska, nie pamiętam. Do tego wybór komentarza angielski oryginalny(to było by to, czekam C+) lub ich narodowy. Do tego Puchar UEFA, Liga Mistrzów i jakieś tam jeszcze krajowe puchary to jeśli chodzi o piłkę nożną. C+ nadal ma je w garści, ale już je powoli wypuszcza ;) A NBA i żużla jest tyle co kot napłakał.

 

Mylisz się te mecze można zobaczyć, retransmisje :) Hehe ale to zawsze coś. Nie mam tu zamiaru wychwalania innych kanałów sportowych w Polsce, bo żaden poza Eurosportem na to nie zasługuję. Ale jeśli coś jest już kanałem Premium to niech pokazuje to porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko porównujesz coś albańskiego do polskiego, a jak tam jest z konkurencją? Pewnie jest tylko jedna licząca się platforma stąd stać ich na wszystko, a w Polsce to i ten chce trochę, i tamten i w sumie muszą się tym dzielić :)

 

Ale już np. sprawa NBA jest dla mnie również niezrozumiała, bo jest to totalnie olewane przez C+. Inne ligi muszą jakoś okrajać, choć tu faktycznie jest często wielka dyskusja że można więcej/lepiej... Tak czy inaczej jak narazie C+ pod tym względem jest najlepszy w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawia mój kolega: "dobrze, że mamy inne zdania i się różnimy, bo jaki nudny byłby świat gdyby wszyscy tak samo myśleli".

 

Szczerze, nie mam pojęcia jak z konkurencją. Coś jest chyba jeszcze na pewno, bo jakiejś tam ligi brakuje na pewno. W Polsce jest taki bajzel, że trzeba mieć wszystkie 3 platformy, żeby zobaczyć co się chce.

Dobrze, że przynajmniej teraz poszerzyli C+Sport 2. Ale puszczanie na kanale sportowym - filmów doprowadza mnie do szewskiej pasji :evil: Wolę po raz setny obejrzeć jakiś tam mecz Polonia Bytom - ŁKS Łódź, niż na kanale sportowym oglądać filmy! Od tego mają C+Film, ewentualnie C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...