Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje jeszcze inna oocja. Zostamesz tylko z philipsem, dobierasz samą kartę bez dekodera. Kupujesz dwie arivy np.152e - łączysz kablem lan ( lub wifi - dodatkowo musisz kupic dwa wifi na usb ) te dedkoery i masz multiroom z jednej karty na dwoch arivach.

Innej opcji nie ma cyfra nie da ci 3 kart i trzech dekoderow w dzierżawie.

Jak jest w nc+ to nie dobierze już drugiej karty! Ale z tego, co rozumiem kartę już ma, chce dobrać tylko dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mydelniczki 2849/50/51 działające w MR mają aktywny port USB :curious:

 

Może rzeczywiście tak jest, jak mówisz. Wchodząc na stronę ncplus.pl jest być może kluczowa różnica przy opcjach multiroom:

 

Multiroom Standard HD

http://ncplus.pl/oferta/multiroom/multiroom-standard-hd

Na zdjęciu jest box+, ale ADB 5800S (ten kwadratowy, kanciaty), który ma nieaktywny port USB.

 

Multiroom Premium HD

http://ncplus.pl/oferta/multiroom/multiroom-premium-hd

Na zdjęciu jest box+, ale ADB 2849/50/51 (te wyprofilowane, "okrągłe"), które jak mówi @cyfra.tv mają aktywne port USB.

 

Może się okazać, że osoby które JUŻ mają usługę multiroom standard hd, mają dekoder ten "owalny" - ADB 2849/50/51. Natomiast osobom, które JESZCZE nie mają multiroom, a chcą mieć, oferowane są tylko te kanciate - ADB 5800S, bez aktywnego portu USB. I chyba stąd te nieścisłości.

 

A tak poza tym, to czy tzw. "mydelniczka" to są tylko dekodery 2849/50/51, czy również ten z oznaczeniem 5800S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ajax1982: Olej stronę i konsultanta, idziesz do punktu bierzesz mydelniczkę do multiroomu i już, zaraz pracę doktorską napiszecie :shock:

 

"Może się okazać, że osoby które JUŻ mają usługę multiroom standard hd, mają dekoder ten "owalny" - ADB 2849/50/51. Natomiast osobom, które JESZCZE nie mają multiroom, a chcą mieć, oferowane są tylko te kanciate - ADB 5800S, bez aktywnego portu USB. I chyba stąd te nieścisłości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari

 

Pytam, bo konsultant powiedział, że oferuje mi "mydelniczkę", na którym nie ma aktywnego portu USB, stąd moje zmieszanie. Tak jak mówisz, ten kanciaty w ogóle nie przypomina mi "mydelniczki". I to konsultant mówiąc "mydelniczka", a myśląc o tym kanciatym popełnił błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem. Zmieniałem pod koniec ubiegłego roku telefonicznie swój pakiet na pakiet All Inclusive+. Opcją darmową w abonamencie był multiroom premium który mi proponowano. Wtedy jednak mi nie był potrzebny. Jednak spytałem się czy będę miał możliwość domówienia go w czasie obowiązywania umowy i powiedziano mi że bez problemu. Dzisiaj dzwoniłem do nc+ gdyż właśnie okazało się że potrzebny mi odbiór nc+ na drugim telewizorze. Niestety okazało się że multiroom premium jest wstrzymany odgórnie. Zwykły multiroom u mnie odpada gdyż brak jest możliwości ciągnięcia kolejnego kabla od konwertera do drugiego telewizora. Napisałem reklamacje, choć pewnie to nic nie pomoże. Jak myślicie... mogę coś z tym zrobić czy jestem na przegranej pozycji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkreśliłem premium. Nawet przeprowadziłem dłuższą rozmowę na temat tego że nie będę w stanie prowadzić kolejnych kabli od konwertera. Wtedy mi zaproponowano premium które jest wliczone w abonament. Powiedziałem że jednak na razie nie potrzebne ale w razie potrzeby przedzwonię do nich. Miła Pani wtedy powiedziała że ok. No nic. Pozostaje mi na razie czekać na odpowiedź z wysłanej reklamacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@butrynm

 

Ja też dobierałem później opcję multiroom premium.Zadzwoniłem do Bok-u i oznajmiłem że idę odebrać dekoder do opcji multiroom premium,konsultant sprawdził jaki mam abonament i powiedział że "all inclusive" jest już opłacony.Poinformował tylko ,że aktywacja kosztuje 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli już to potrzebujesz access pointyz funkcją klienta. Dekodery nc+ nie obsługują wifi wpiętego do usb.

AP Client odbiera sygnał po wifi od rotera i dalej po lanie do dekodera.

 

Możesz jeden dekoder podłączyc po lanie do routera a drugi dekoder do AP Clienta

Możesz też użyc PLC - czyli transmisji internetu po sieci elektrycznej.

 

Rozwiązan jest dużo.

Najważniejsze żeby dekodery pracowały w jednej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką dostałem odpowiedź na maila:

"Witam,

oferta Platformy nc+ zmieniana jest na bieżąco w związku z czym

promocje, o których słyszał Pan w przeszłości mogą być już nie

dostępne. Aktualnie istnieje możliwość dokupienia usługi Multiroom

Premium, jednak wiąże się to ze zmianą abonamentu, w związku z czym

czy życzy sobie Pan kontaktu Konsultanta, który przedstawi promocje z tym

związane ?"

 

Brak mi już pomysłów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...