Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

AZ ja nadal będę sie upierał ze dopuki ''nc+'' nie zrezygnuje z ADB MR do puty ten ich ''wysublimowany'' mr sie sprzedawac nie bedzie bo jego instalacja nie jest tania dla konsumenta i do tego dośc awaryjna przynajmniej na MediaBox+ jak czytam sa duze problemy

 

Niestety duzo ludzi woli niezależność od sprzetu a ułamek tak na prawde korzysta z MR w sposób wszystkim znany czyli jedna karta w RP a druga UK ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ircios twierdzisz że aktywację drugiej karty dostanę za darmo? Do tej pory byłem w cyfrze +, po ich połączeniu z n stałem się abonentem nc+. Teraz kończy mi się umowa która zawierałem jeszcze z cyfrą + i właśnie przedstawiłem ofertę jaką mi zaproponowali. Doradźcie co dokładnie wybrać jak chce skorzystać z MR. Znaczy na 2 tv mieć cyfrę w ramach jednego abonamentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez godzinę nie było światła a po włączeniu stwierdziłem że zrypał się MR w jednym z deko Box+, za każdym razem jak włączę ten deko to to muszę go konfigurować potem pobiera uprawnienia i aktualizacje no i po jakiś 3-5 minutach włącza się :brawo:

na innych deko jest wszystko spoko....co to może być????

tylko nie odsyłajcie mnie do działu technicznego bo tam ( oprócz normalnych ludzi ) też pracują barany i ja na nich trafiam :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel krosowany ale ostatnio ten ich ''crazy'' MR za cudownie nie działa bo akurat w Wigilie walczyłem z teściowej MR Standard na dwóch spambox-ach. Przez 6 miesięcy zero problemu a na święta od techników byłej ''n'' i ich wysublimowanego multiroom-u niespodzianka co 6 godzin reset dekodera dodatkowego bo nudziło im sie i musieli cos zakombinować na koniec roku a zwłaszcza na Święta bo pewnie myśleli ze ludzie biorą dekodery pod pachę i wyjeżdzają z dekoderem na Święta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W kwietniu przeszedłem z C+ do nc+. Pakiet All, sprzęt własny, karta Kameleon. Teraz chciałem dobrać kartę MR. Każą mi płacić 99 za aktywację i 15/m-c. Pytam: dlaczego skoro mam pakiet All i w tym pakiecie płacę już za wszystkie opcje (radosna panienka z którą podpisywałem umowę w kwietniu tak twierdziła). A oni, że mogę złożyć reklamację i oni przesłuchają rozmowy z kwietnia i ewentualnie potwierdzą. Może ktoś z kolegów mi podpowie czy jest sens walczyć?

pozdrawiam

JB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari z tego co dobrze pamiętam to MR PREMIUM nawet był stałym komponentem w pakiecie All Exclusive czy jak to się tam zwało ;-)

 

Wydaje mi się ze nie trzeba bylo zaraz sie decydować na jego wzięcie choc wiem ze chyba aktywacja była za to ale nie było abo za najem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...