Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak wezme cyfrowy polsat...? bo ponoc nie ma potrzeby polaczenia miedzy dwoma dekoderami.
w CP chyba z tego, co mi wiadomo to nie potrzebuje zadnych adapterkow wifi czy polaczenia przez kabel dwoch dekod.

Owszem, ale musisz co kilka dni przekładać kartę z dekodera dodatkowego do dekodera głównego. :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po migracji do nc+ mogę dobrać sobie kartę cameleon by mieć multiroom?

@Kibo,przecież napisał o cameleonie :mrgreen:

Oczyewiście,że można dobrać po migracji drugą kartę.Tylko,że wtedy aktywacja 99zł i opłata 15 zł/m. Dlatego zaleca się brać drugiego camela przed migracją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy forumowicze!

 

Mam problem a mianowicie wczoraj dnia 31.10 czyli koniec miesiaca oddalem dekoder ktory byl wypozyczony do uslugi Multiroom Premium HD ktora juz byla oznaczona na czas nieokreslony. Chcialem to zrobic przed koncem miesiaca tak jak mi sugerowano zeby dnia 1.11 dekodera na koncie juz nie bylo, zeby moc pobrac 2 nowe dekodery do uslugi Multiroom Standard HD, dzis dzwoniac dowiaduje sie ze dekoder nie zostal odpiety od konta bo powinien to zrobic salon w ktorym zdawalem sprzet w zwiazku z tym dezaktywacja nastapi dopiero pod koniec listopada. Teraz moje pytanie kto zawinil w takiej sytulacji bo jestem teraz bez dekodera w jednym pokoju tzn TV a jak dzieciom to wytlumaczyc ze jeszcze beda bez TV miesiac :) wiem ze to nie wieczosc ale jestem wkurzony bo salon mowi ze to dzial techniczny odpina dekoder od konta a dzial techniczny mowi ze to salon w chwili zdania dekodera powinien go odrazu odpiac od konta i powinienem miec mozliwosc dnia 2.11 juz pobrac 2 dekodery do uslugi Multiroom Standard HD. Udzieli ktos jakiejs porady lub powie co w takiej sytulacji zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...