Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam sagemcoma hd dsi87 i strong'a sd z cyfry+w multiroomie.Teraz chciałbym przejść na pakiet universe + i dodać mulitroom na 3 dekodery.Moje pytania:

Czy obecne dekodery mogą zostać + biorę jeden od nc+? Jeśli nie to jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dobrać na starych warunkach dekodery z oferty Cyfry, ktoś pisał nawet w dziale o migracji, że wymienił dekoder na Sagema przy zawieraniu umowy z NC+.

oki dzieki wielkie za podpowiedz - podejde sobie do punktu i popytam o wszystkie mozliwosci ale juz cos wiem i nie dam sie naciagnac pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie mam mooltirom i jeżeli przed przejściem chcę wziąć dwa dekodery Pace to mam zapłacić za każdy 20 zł czyli 40 zł na miesiąc? Gdy już migruję to dalej będę płacił 40 zł czy jest szansa na wynegocjowanie 0 zł?

Tak, za każdy dobrany dekoder płacisz 20 zł czyli razem 40. Mam takie pytanie podobne do tego wyżej. Umowę mam do końca kwietnia chciałbym wejść w negocjacje z ich sprzętem, tzn. nie brałem od nich do tej pory niczego oprócz kart, wczoraj dobrałem pierwszego PACE 500, płaty oczywiście 20 zł i zastanawiam się czy nie dobrać drugiego do multi za również 20 zł (jeden miesiąc płacąc te 40 zł przeboleję) tylko pytanie czy jest szansa, żeby dostać je za 0 zł lub chociaż jeden za 0 zł a drugi 5 - 10 zł? Wiem, że to wróżenie z fusów, ale może ktoś będzie się orientował? Czy radzicie np. wziąć dwa PACE i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie, a potem oddać jednego w razie porażki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie mam mooltirom i jeżeli przed przejściem chcę wziąć dwa dekodery Pace to mam zapłacić za każdy 20 zł czyli 40 zł na miesiąc? Gdy już migruję to dalej będę płacił 40 zł czy jest szansa na wynegocjowanie 0 zł?

Tak, za każdy dobrany dekoder płacisz 20 zł czyli razem 40. Mam takie pytanie podobne do tego wyżej. Umowę mam do końca kwietnia chciałbym wejść w negocjacje z ich sprzętem, tzn. nie brałem od nich do tej pory niczego oprócz kart, wczoraj dobrałem pierwszego PACE 500, płaty oczywiście 20 zł i zastanawiam się czy nie dobrać drugiego do multi za również 20 zł (jeden miesiąc płacąc te 40 zł przeboleję) tylko pytanie czy jest szansa, żeby dostać je za 0 zł lub chociaż jeden za 0 zł a drugi 5 - 10 zł? Wiem, że to wróżenie z fusów, ale może ktoś będzie się orientował? Czy radzicie np. wziąć dwa PACE i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie, a potem oddać jednego w razie porażki?

 

 

Ja mając canal+ prestiż wynegocjowałem MR plus dodatkowy pace za łącznie 10 zł miesięcznie. Było to co prawda 3 miesiące temu i przy przedłużeniu umowy. Dodatkowo nie polecam tego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem mu że dzisiaj oddam Pace na co on dlaczego i wtedy wytknąłem mu że nie mam zamiaru znosić ich głupawej listy z TVN na 1. Dodatkowo jak powiedziałem mu ze czytam fora m.in. Satkurier to powiedział że tu piszą niewiarygodne bzdury i żeby nie wierzyć w to co tu piszą. Więc mu podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie do was,jestem abonentem N I cyfry+ w obu platformach mam najwyzsze pakiety wczoraj postanowilem zmigrowac z platformy N do Nc+ a wypowiedzialem umowe z cyfra+ . Dostalem najwyzszy pakiet ten All Inclusive+ za 179 zł chciałem sobie tez wziasc multiroom lecz niestety poinformowano mnie ze nie mozna kupic multiroomu w Nc+ ze nie ma takiej mozliwosci. Nie wiem co o tym myślec zależy mi na oglądaniu tv w różnych pomieszczeniach. Rozwiązałem umowe z cyfra+ gdzie mialem multiroom ale chcialem kupic taki który będzie obowiązywal w przyszlosci zebym za rok znowu nie zmienial. Napiszcie prosze czy ktoś z was migrując do Nc+ dostał multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie wiem kto mnie w konia robi cały czas na infolinii twierdza ze nie ma aktualnie mozliwosci zakupu multiroomu w Nc+ czyli oznacza to ze okłamują abonentów na swojej stronie internetowej reklamując tą opcje gdybym wiedział ze tak oszukuja nie rezygnowałbym z multiroomu w cyfrze+ mam po ence turbodekoder i chciasłem do niego dobrać ten biały a tu taki zonk miał ktoś z was takie przygody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z konsultantem, mam Prestige+ w Cyfrze, i dowiedziałem się, że nie mogę przejść na gratisowy MR w NC+, system nie przewiduje (rozmawialiśmy o AllInclusive), że mogę dostać tylko MR płatne dodatkowo (20 PLN). Na początku w ofercie jest gratis, a potem doskakuje opłata. "Może za kilka tygodni się sytuacja ustabilizuje", tak mi powiedział konsultant...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie dotyczące Multiroomu Premium i jego podłączenia. Czy multiroom będzie funkcjonował jeżeli główny dekoder podłącze tylko jednym kablem SAT? Do drugiego dekodera oczywiście również będzie podłączona antena. Obecnie nie mam możliwości podłączenia dekodera głównego dwoma kablami od SAT . Zdaję sobie sprawę, że może wystąpić problem z nagrywaniem itp., ale czy bez problemu będę mógł oglądać TV na dwóch telewizorach?

 

Oczywiście ma to być rozwiązanie tymczasowe, do czasu zamontowania konwertera QUAD i podłączenia drugiego kabla do dekodera głównego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Multiroomu Premium i jego podłączenia. Czy multiroom będzie funkcjonował jeżeli główny dekoder podłącze tylko jednym kablem SAT?

 

Nie wiem jak jest na mediaBOX+ ale do tej pory na turbodekoderze nie było możliwe skonfigurowania Multiroom Premium jeśli do dekodera głównego nie masz podłączonych dwóch kabli SAT (możesz nie mieć kabla sat w dekoderze dodatkowym). W przypadku braku obu kabli w dekoderze podstawowym kreator konfiguracji Multiroom po prostu nie przepuszcza dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam powtarzam moje pytanie. w niedziele zmigrowalem z platformy N do Nc+ wczesniej mialem obydwie platformy i tam full pakiety w cyfrze+ wypowiedzialem umowe dostalem pakiet all inclusive+ za 179 i tak place mniej niz wczesniej zmigrowalem z N zeby pozostawic sobie turboboxa. wczoraj zadzwonilem by dokupic sobie multiroom i okazalo sie ze nie moge tego zrobic bo multiroom jest niedostepny WIECIE O CO TU CHODZI??? mialem multiroom w cyfrze+ ale wypowiedzialem umowe bo chcialem zmigrowac z N zeby miec juz ten multiroom docelowy ktory bedzie w przyszlosci a tu konsultant mi mowi ze multiroom jest dla mnie niedostepny i wogole w Nc+ niedostepny POMÓŻCIEEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...