Skocz do zawartości

[13.09]Kompendium promocji CP + podmiana dekoderów + kary


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak n wprowadza nBoxa Turbo a CP dziesięcioletnie "czarne skrzynki". Na tamcze czasy były super bo jeszcze działają a obecnie sprzedawane dekodery to napewno 10 lat nie wytrzymaja, ale badzmy powazni. Wrocili do starych promocji bo nowa elastyczna przynisła odwrotny skutek, ludzie zobaczyli ze cale g.. jest w wyzszych pakietach i wracaja do Familijnego, a tak beda mieli podpisane na HBO dodatkowe czy cos wiecej i przez umowe beda musieli za to placic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak - kompletna informacja:

Jak znajdę chwilę czasu, bo zawiadomienia nie ma to powędruje to na 1-szą stronę i będzie wyglądało do rzeczy :)

 

 

Oferta prezentuje się następująco:

 

=== Pakiet Super Film lub Relax Mix + HBO ===

Klienci decydujący się na pakiet Super Film (87,80zł) lub Relax Mix + HBO (77,80zł) przez pierwszy miesiąc będą mieli dostęp do pełnej oferty programowej bez opłat, natomiast następne 5 miesięcy (przy umowie na 29mc) lub 2 miesiące (przy umowie 13mc) do wybranego przez siebie pakietu również bez jakichkolwiek opłat.

 

Ceny sprzętu prezentują się tutaj następująco:

 

Umowy 29mc:

Dekodery SD - 79zł - zakup na własność lub dzierżawa - dostępne wszystkie (3) modele

Dekoder HD - 99zł - tylko dzierżawa

Dekoder HD + PVR - 149zł + 15zł/mc * - tylko dzierżawa

 

Umowy 13mc:

Dekodery SD - 99zł - tylko dzierżawa - dostępne dwa modele dekoderów - Mini D1 i Familijny D2, Echostar 717 niedostępny [cena wejścia wyższa o 20zł niż przy umowie na 29mc]

Dekoder HD - 149zł - tylko dzierżawa [cena wejścia wyższa o 50zł niż przy umowie na 29mc]

Dekoder HD + PVR - 199zł + 15zł/mc * - tylko dzierżawa [cena wejścia wyższa o 50zł niż przy umowie na 29mc]

 

* - płatne po okresie promocyjnym

 

 

 

=== Pakiet Relax Mix lub HBO ===

Klienci decydujący się na pakiet Relax Mix (57,80zł) lub HBO (57,90zł) przez pierwszy miesiąc będą mieli dostęp do pełnej oferty programowej bez opłat, natomiast następne 4 miesiące (przy umowie na 29mc) lub 1 miesiąc (przy umowie 13mc) do wybranego przez siebie pakietu również bez jakichkolwiek opłat. Czarno na białym widać, że klienci decydujący się na tańszy pakiet mają już o jeden miesiąc mniej bezpłatnej telewizji.

 

Ceny sprzętu prezentują się tutaj następująco:

 

Umowy 29mc:

Dekodery SD - 79zł - zakup na własność lub dzierżawa - dostępne wszystkie (3) modele

Dekoder HD - 99zł - tylko dzierżawa

Dekoder HD + PVR - 149zł + 15zł/mc * - tylko dzierżawa

 

Umowy 13mc:

Dekodery SD - 99zł - tylko dzierżawa - dostępne dwa modele dekoderów - Mini D1 i Familijny D2, Echostar 717 niedostępny [cena wejścia wyższa o 20zł niż przy umowie na 29mc]

Dekoder HD - 149zł - tylko dzierżawa [cena wejścia wyższa o 50zł niż przy umowie na 29mc]

Dekoder HD + PVR - 199zł + 15zł/mc * - tylko dzierżawa [cena wejścia wyższa o 50zł niż przy umowie na 29mc]

 

* - płatne po okresie promocyjnym

 

 

 

=== Pakiet Familijny [37,90zł] ===

Klienci decydujący się na pakiet Familijny (37,90zł) przez pierwszy miesiąc będą mieli dostęp do pełnej oferty programowej bez opłat, natomiast następne 3 miesiące (przy umowie na 29mc) do wybranego przez siebie pakietu również bez jakichkolwiek opłat. Wariant umowy 13mc z pakietem Familijnym gwarantuje jedynie 1 miesiąc maksymalnej oferty programowej. Analogiczna sytuacja jak wyżej - klienci decydujący się na tańszy pakiet mają o jeden miesiąc mniej bezpłatnej telewizji.

 

Ceny sprzętu prezentują się tutaj następująco:

 

Umowy 29mc:

Dekodery SD - 79zł - zakup na własność lub dzierżawa - dostępne wszystkie (3) modele

Dekoder HD - 99zł - tylko dzierżawa

Dekoder HD + PVR - 149zł + 15zł/mc * - tylko dzierżawa

 

Umowy 13mc:

Dekodery SD - 99zł - tylko dzierżawa - dostępne dwa modele dekoderów - Mini D1 i Familijny D2, Echostar 717 niedostępny [cena wejścia wyższa o 20zł niż przy umowie na 29mc]

Dekoder HD - 149zł - tylko dzierżawa [cena wejścia wyższa o 50zł niż przy umowie na 29mc]

Dekoder HD + PVR - 199zł + 15zł/mc * - tylko dzierżawa [cena wejścia wyższa o 50zł niż przy umowie na 29mc]

 

* - płatne po okresie promocyjnym

 

 

 

======== Familijny [37,90zł] - z możliwością obniżenia pakietu ========

 

Kolejną możliwością jest podpisanie umowy na pakiet Familijny z możliwością zmiany pakietu na niższy. Ta promocja ce[beep]e się już całkiem innymi warunkami. Umowa zawierana jest wyłącznie na 29 miesięcy. Gratis to od 1 do 3mc bezpłatnej telewizji. Przy tej promocji znaczenie ma to czy zdecydujemy się na kupno czy dzierżawę dekodera, oraz to jaki pakiet chcemy zachować.

 

Ceny sprzętu prezentują się tutaj następująco:

 

Umowy 29mc:

 

Dekodery SD - 149zł - jedynie zakup na własność - dostępne dwa modele dekoderów - Mini D1 i Familijny D2, Echostar 717 niedostępny **

 

Dekodery SD - 1zł - jedynie dzierżawa - dostępne dekodery to WYŁĄCZNIE: Sagem 4275, 4285, 3275, 3265, Thomson DSI30 PO, DSI50 PO - są to modele oferowane jako dekodery zastępcze, lub kiedyś oferowane w sprzedaży (wielu abonentów jeszcze je ma). ***

 

Dekoder HD - niedostępny

Dekoder HD + PVR - niedostępny

 

** - przy tej opcji klient ma 3 warianty:

1) Jeżeli zostanie przy pakiecie Familijnym to przez 4 mc ogląda go bez opłat (1mc + 3mc za pozostanie przy Familijnym)

2) Jeżeli zdecyduje się obniżyć pakiet na Mini Max (19,90zł) to przez pierwszy miesiąc ma dostępny pakiet Familijny, a przez kolejne 3 mc pakiet Mini Max bez opłat.

3) Jeżeli zmieni pakiet na Mini (9,90zł) - wówczas jedynie pierwszy miesiąc jest darmowy [pakiet Familijny]

 

Na decyzję klient ma dokładnie 1 miesiąc [od daty podpisania umowy]. Deklaracja o zmianie pakietu możliwa jest dopiero od drugiego dnia.

 

*** - przy tej opcji klient ma tylko 2 możliwości:

1) Pozostanie przy pakiecie Familijnym = gratis 1mc pakietu Familijnego

2) Zmianę pakietu Familijnego na Mini Max (19,90zł) - wówczas gratis to tylko 1mc pakietu Familijnego

3) Opcja zmiany na pakiet Mini (9,90zł) - niedostępna

 

Na decyzję klient ma dokładnie 1 miesiąc [od daty podpisania umowy]. Deklaracja o zmianie pakietu możliwa jest dopiero od drugiego dnia.

 

 

 

=== Pakiet Mini Max [19,90zł] ===

Klienci decydujący się na pakiet Mini Max (19,90zł) przez pierwszy miesiąc będą mieli dostęp do pakietu Familijnego bez opłat, natomiast następne 2 miesiące (umowy tylko na 29mc) do wybranego przez siebie pakietu również bez jakichkolwiek opłat.

 

Ceny sprzętu prezentują się tutaj następująco:

 

Umowy 29mc:

Dekodery SD - 149zł - zakup na własność lub dzierżawa - brak informacji co do modeli (wcześniej tylko Mini D1 i Familijny D2)

Dekoder HD - niedostępne

Dekoder HD + PVR - niedostępne

 

Ponadto decydując się na ten wariant do końca 3 miesiąca klient ma możliwość zmiany pakietu na Mini (9,90zł).

 

 

 

=== Pakiet Mini [9,90zł] ===

Klienci decydujący się na pakiet Mini (9,90zł) przez pierwszy miesiąc będą mieli dostęp do pakietu Familijnego bez opłat, natomiast drugi miesiąc będzie płatny w wysokości 19,80zł, od 3 miesiąca będzie już stała opłata 9,90zł (umowy tylko 29mc).

 

Ceny sprzętu prezentują się tutaj następująco:

 

Umowy 29mc:

Dekodery SD - 149zł - zakup na własność lub dzierżawa - brak informacji co do modeli (wcześniej tylko Mini D1 i Familijny D2)

Dekoder HD - niedostępne

Dekoder HD + PVR - niedostępne

 

 

PS - jakby ktoś pytał: http://www.dvbnews.pl/news/3024/nowe_promocje_cyfrowego_polsatu - mój tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=== Pakiet Mini Max [19,90zł] ===

[...]

Ceny sprzętu prezentują się tutaj następująco:

Umowy 29mc:

Dekodery SD - 149zł - zakup na własność lub dzierżawa - brak informacji co do modeli (wcześniej tylko Mini D1 i Familijny D2)

Dostępne będą jedynie dekodery Mini D1 lub Familijny D2. (OE04, OE02)

 

 

=== Pakiet Mini [9,90zł] ===

[...]

Ceny sprzętu prezentują się tutaj następująco:

Umowy 29mc:

Dekodery SD - 149zł - zakup na własność lub dzierżawa - brak informacji co do modeli (wcześniej tylko Mini D1 i Familijny D2)

Dostępne będą jedynie dekodery Mini D1 lub Familijny D2. (OEM1, OEM2)

 

Ponadto w promocji progresywnej, w pakietach Familijnym i wyższych, w umowach 29 miesięcznych, nie ma możliwości dzierżawy Echostara 717 lub Samsunga S305G, jedynie w grę wchodzi opcja sprzedaży na własność! W umowach na 13 miesięcy te dekodery są niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się to co napisałeś z Mini D1 i Familijny D2 - to było do przewidzenia :)

 

Co do ostatniego zdania - są błędy :)

Przy umowach 29 mc można dzierżawić E717, przy 13mc nie ma już E717 wcale - i :censored: nikt tego nie napisał :evil: - dobrze, że zauważyłeś, bo na materiałach nie ma informacji.

 

 

Nowe ulotki programowe z kanałami xxx :)

 

progrpromo1.th.jpg

progpromo2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego zdania - są błędy :)

Przy umowach 29 mc można dzierżawić E717

 

Sprawdziłem jeszcze raz coby nie było wątpliwości i dalej podtrzymuje zdanie, że na dzień dzisiejszy nie ma opcji dzierżawy E717. Jeśli jednak się mylę to podaj proszę kod promocji w której możliwa jest sprzedaż E717.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, interesuje mnie zakup dekodera prepaid i podpisanie umowy na pakiet mini.

 

W kompendium czytam:

 

"Oferta pre-paid - stan na 04.07.2009r.

 

Dekoder bez umowy za 149 zł + 1 m-ce Pakietu Familijnego i Pakietu Relax Mix w cenie [Tylko dekoder Mini, po 1mc zostają kanały FTA]

 

Warianty umów do dekoderów / modułów pre-paid:

 

1) FTA --->> Mini || umowa - 24mc || 9,90 zł || 3mc okres wypowiedzenia || 1-2mc - 0zł (klient ogląda pakiet Mini)"

 

 

A następnie:

 

"Upgrade pakietów: (od 30 czerwca)

 

1) FTA --->> Mini || porozumienie - brak okresu podstawowego || 9,90 zł || 3mc okres wypowiedzenia || Deklaracja nieprzedłużania umowy po upływie okresu podstawowego - brak || Kara za zerwanie umowy - brak || Możliwość Upgradu do poziomu wyższego - możliwa poprzez podpisanie Porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy ( || Możliwość Upgradu w przyszłości - podpisanie porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy"

 

 

Czym się różni opcja 1. od 2.? tzn. kiedy można zastosować upgrade (korzystniejszy, bo na czas nieokreślony - czy to tylko oferta dla tych, którzy są po umowie terminowej) a kiedy umowę do dekodera?

 

Pytanie drugie:

jakie obecnie dostępne są dekodery w ofercie prepaid (jedyne jakie znajduje, to samsungi H370G - droższe niż owe 149 zł). Czy ew. mogę podłączyć takiego samsunga hd do zwykłej anteny i zwykłego telewizora bez hd?

 

Będę wdzięczny, jeśli ktoś mi to rozjaśni - jeśli chodzi o telewizję to ciemny jestem jak tabaka w rogu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele ofert - w zależności od wyboru dekodera - jeżeli wybierzesz dekoder Mini - wówczas jedynie opcja umowy na 24mc (+ pierwsze 2mc za 0zł) - wiem bo sam taki dekoderek mam. Przy umowach 24mc dostępny jest każdy pakiet od 9,90 do 87,80zł - ale wykluczony (jeszcze ?) jest Mini Max (19,90zł).

 

Jeżeli kupisz inny dekoder może, ale nie musi to wyglądać inaczej.

 

PS od 28.09 jest dostępne kolejne 81 ofert na upgrade [12mc/18mc/czas nieokreślony] z FTA i pakietu Mini :) więc to co napisałem może być już mocno nieaktualne, a sprawdzić nie mam jak ^^ [przynajmniej z FTA], bo miałem umowę na pakiet Mini na 24mc i jeszcze w momencie kiedy nie płaciłem podniosłem pakiet na Familijny przy umowie na czas nieokreślony :twisted:i z 1mc wypowiedzenia :twisted: Wypowiedzenie od razu wysłane z umową i myślę, że teraz już nie będę miał 24mc tylko te 12/18mc z gratisami.

 

W chwili obecnej najlepiej jak już coś zakupisz i zarejestrujesz wybrać się do APS i zobaczyć które opcje będą dostępne.

Co do samsunga - możesz podłączyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem z biurem obsługi klienta i pytałem o moduły CAM.Sprawa wygląda trochę inaczej niż wynika z 1 strony.Otóż przy wynajmie modułu CAM obowiązauje stawka 149 przy umowie 13 miesięcy i 2 miesiace gratisu oraz 99-29 miesięcy i 5 miesiecy gratisu.Promocja dla abonentów innych platform jedynie w APS.W przypadku pre-paida za 199 po okresie 4 miesięcy mogę podpiać umowę na 12 miesięcy na familijny i wtedy 2 miesiące po 9,90 10 miesięcy po 37,90.Można tez podpisać na MINIMAX!!! na 12 miesięcy i wtedy 2 miesiące płacę 19,90 i mam Familijny ,następne 10 miesięcy 19,90 i MiniMax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz wszystkich wariantów, podajesz tylko część z nich.

 

Moduł CAM przy podpisywaniu umowy wygląda tak:

1.Pakiet Familijny

a) umowa na 13 miesięcy, 1 miesiąc gratis SF, cena udostępnienia modułu 149zł

B) umowa na 29 miesięcy, 4 miesięcy gratis (1 SF + 3 F), cena udostępnienia modułu 99zł

2.Pakiet Familijny + Relax Mix; Pakiet Familjny + HBO

a) umowa na 13 miesięcy, 2 miesiąc gratis (1 SF + 1 wybranego pakietu), cena udostępnienia modułu 149zł

B) umowa na 29 miesięcy, 5 miesięcy gratis (1 SF + 4 wybranego pakietu), cena udostępnienia modułu 99zł

3.Pakiet Familijny + Relax Mix + HBO, Pakiet Familjny + Super Film

a) umowa na 13 miesięcy, 3 miesiąc gratis (1 SF + 2 wybranego pakietu), cena udostępnienia modułu 149zł

B) umowa na 29 miesięcy, 6 miesięcy gratis (1 SF + 5 wybranego pakietu), cena udostępnienia modułu 99zł

 

Co do podpisywaniu umowy na prepaida z FTA po okresie promocyjnym to możliwości jest multum, nie będę ich wypisywał z osobna, ale:

- można podpisać umowę na pakiet Mini bądź Minimax, bądź Familijny, bądź Familjny + RX, bądź Familijny + HBO, bądź Familjny + RX + HBO, bądź Familijny + SF.

- do każdego z pakietów klient ma możliwość wyboru trzech wariantów długościowych umowy: na 12 miesięcy (2 miesiące wybranego pakietu w niższej cenie), na 18 miesięcy (4 miesiące wybranego pakietu w niższej cenie) bądź na czas nieokreślony (prezentu brak, 1 miesięczne wypowiedzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze 4 miesiące kanały HD są dostępne (HBO znika już w 2-gim mc)

Natomiast w 5 miesiącu musi zostać podpisana umowa na czas określony (jeżeli chcesz dorzucić do tego kanały HD) i całkiem oddzielnie porozumienia na kanał/y HD.

 

 

Cenna uwaga - z oferty zostały wycofane promocje Trafny Wybór [klient przechodzący z innej platformy satelitarnej lub kablowej].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie.W grudniu koniec umowy(relax mix film) więc idę do APSu podpisuje nową umywę (familijny +dekoder HD na własność za 299zł ) i łapie się na promocje 6 miesięcy cała oferta bez płacenia (pakiet HBO też ? ) oraz 6 miesięcy kanałów HD gratis.Gdy podpisuje umowę na dekoder HD wówczas mój dotychczasowy dekoder z miejsca stacje się odbiornikiem FTA bez żadnych wypowiedzeń itp Czy tak to jest? niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę.Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co piszesz może być nieaktualne (tzn. na 100% będą inne promocje) więc pozostaje Ci wysłać czym prędzej wypowiedzenie (3 miesiące od najbliższego okresu rozliczeniowego). w sumie i tak wyjdzie, że podpisując nową umowę 2-3 miesiące będziesz oglądał już na nowej umowie, a będziesz płacił za starą. oczywiście jeśli przyślą Ci pismo o zmianie cennika i regulaminu możesz jeszcze raz wysłać wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym :wink: no i nie ma już dekoderów HD na własność przy nowych umowach, a nawet gdyby była taka opcja to ją odradzam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie umowy.Ciekawie jednak ,czy będą jakieś urodzinowe promocje.Wtedy zobaczę co dalej robić,czy pozostać przy Cyfrowym Polsacie(nowa umowa),czy jednak wybrać inną (Cyfra lub N-ka).Jak waszym zdaniem najlepiej postąpić?.

Z poważaniem pl677.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wróżkami to nie jesteśmy. Większość chciała by wiedzieć już teraz jak będą wyglądały świąteczne promocje, a takowe na pewno będą, a przynajmniej będą się tak nazywały. :wink: Trzeba czekać do ścisłego okresu przedświątecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie umowy.Ciekawie jednak ,czy będą jakieś urodzinowe promocje.Wtedy zobaczę co dalej robić,czy pozostać przy Cyfrowym Polsacie(nowa umowa),czy jednak wybrać inną (Cyfra lub N-ka).Jak waszym zdaniem najlepiej postąpić?.

Z poważaniem pl677.

 

Dla mnie zawsze zawartośc merytoryczna platformy jest ważna. Ponieważ zawsze wiem że na pewno chcę mieć C+ Sport HD to wiem że zmuszony jestem tam pozostać. interesuje mnie też oferta sportowa (ale tylko obecnie na PS, PSE i PS HD) więc decyduję się na zakup modułu prepaid.

To co wybiorę w danej chweili nie zalezy od tego jaka jest tego cena a czy to mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...