Skocz do zawartości

[13.09]Kompendium promocji CP + podmiana dekoderów + kary


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, mój bląd, sprawdziłem i wiem już że nie można z niego zrezygnować po 3 miesiącach jak z relax-mixa :( troszkę to nieuczciwe, bo we wcześniejszym wybieraniu pakietów jeśli ktoś nie zaznaczy pakietu HD to zostanie on automatycznie zaznaczony przy wyborze dekodera, taka troszkę podpucha, bo klient może poimyśleć że wybrał co chce już wcześniej a tu nagle klik i z nikąd 15zł więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pewnie jak im się te dekodery skończą :) wygląda na to że na razie mają o czym myśleć a nie tylko o nowych promocjach, pewnie czekają aż wszyscy dostaną nowy regulamin żeby zobaczyć ile uciekło czy trzeba powalczyć o klientów, pewnie gdyby z milion uciekło to mielibyśmy super pomocje, a jak narazie to pytanie jak podobała się promocja z okazji 10 lecia Cyfrowego Polsatu której nie było :D skoro nie robili promocji z takiej okazji to znaczy że na coś czekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Najpierw wysprzedają dekodery SD - wezmą kasę - potem wezmą nastęną dolę za wymianę dekodera SD na HD :] Biznes to biznes :] No i co z własnymi dekoderami SD produkowanymi przez CP Technology :?: Już przestaną produkować i przerzucą się na dekodery HD :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne się pod temat.

 

polsat mam już długo, nie dawno przedłużyłem umowę na 2 lata i dostałem pełen pakiet przez 3mce za darmo, ale do rzeczy. W między czasie wymieniłem tv na lcd, no to wiadomo, ze chciałbym puścić sygnał przez hdmi, no niestety echostar dsb-717 ma tylko eurozłącze. Moge iść do przedstawiciela żeby mi wymienili dekoder? wiąże się to z jakimiś kosztami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było myśleć o tym przy podpisywaniu umowy, teraz nie ma na to szans, najbliższa możliwość za 1,5 roku, lub przy jakieś akcji podmiany dekoderów (jeśli będzie coś takiego), będziesz miał możliwość podpisania umowy na pakiet HD i użyczenia od Polsatu dekodera HD, stary będzie działał jako SD, pamiętaj o terminach żeby nowy dekoder włączył się kilka dni przed końcem twojej umowy, wtedy nie będziesz musiał płacić za dwa dekodery na raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możesz kupić Samsunga bo nie zmienisz umowy na niego, jedyne wyjście to przepisanie boxkeya do jakiegoś tunera HD z linuksem ale to drogie sprzęty, za najtańsze dekodery HD zapłacisz co najmniej 700zł, za wersję SD 300zl, za samo wydobycie boxkeya zapłacisz też co najmniej 150zł, możesz też kupić kartę DVB-S2 + czytnik Phoenix do komputera (zakładając że masz już tego boxkeya) wtedy za 250zł + 40zł masz DVB-S2 nagrywanie, TimeShift itp. możesz to wysłać z karty graficznej komponentem do TV,

oba rozwiązania są legalne bo ciągle używasz karty abonenckiej i opłacasz abonament ale jest troszkę komplikacji, takie akcje opłacają się natomiast gdy padnie tuner, musisz opłacać abonament a nie masz gwarancji

 

ew. zgłoś niewłaściwe działanie dekodera do polsatu (wiesza się czasem) i zapytaj się czy można go wymienić na HD, po dokupienie pakietu HD, zapytać zawsze można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zapytać o takową rzecz.

 

Czy są obecnie jakieś promocje przy podpisywaniu umowy z CP na pakiet Mini ? Dają na3 miesiące pakiet Mini Max gratis ? Na stronie CP http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-c ... /usluga.cp pisze : "Korzystne promocje, 3 miesiące pakietu Mini Max z promocjami do wyboru". Czy wie ktoś konkretnie co to oznacza ? Czy żeby skorzystać z tych promocji trzeba wziąć pakiet Mini Max ? Przypominam, że interesuje mnie pakiet Mini.

 

I druga sprawa. Czy przy umowie na 13 miesięcy są jakieś upusty typu "2 miesiące abonamentu gratis" czy chociaż miesiąc ? Czy jak podpiszę teraz na 13 miesięcy, to będę płacił 10 zł przez 13 miesięcy czy może przez 12, a może 11 :jupi: ?

 

Z góry wielkie dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy, a fakt, że posiadam dekoder, nic tu nie zmienia ? Muszę brać od nich inny dekoder, a nie mogę wykorzystać starego, nieużywanego ?

 

Umowa jest możliwa tylko na 29 miesięcy ? Krócej się nie da ?

 

A jeśli tak, to mógłbyś mi napisać, tzn ładnie wytłumaczyć, tak jak wyżej :D , jak to się przedstawia w przypadku Mini Max ? Jakie możliwe okresy umowy, jakie do tego promocje, i czy mogę wykorzystać stary dekoder ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz podpisac calkowicie nowa umowe z nowym dekoderem to tak jak Ci napisal jaktro: umowa 29 miesiecy (innej przy tych najnizszych pakietach nie ma), dekoder 149 zl. Zawierasz umowe na p. Familijny, ktory przez miesiac jest gratis i do konca tego miesiaca musisz sie okreslic czy zostajesz przy familijnym 37,90 czy przechodzisz do mini maxa za 19,90 czy do mini za 9,90. Bez wzgledu na to ktory pakiet wybierzesz otrzymasz go gratis przez kolenje 2 miesiace. Jesli natomiast masz jakis dekoder po umowie to mozesz zawrzec na niego umowe krotsza (chyba sa 12 i 24 miesieczne lub 15 i 18 miesieczne) i wtedy biorac pakiet mini dostaniesz w prezencie 1-4 miesiecy p. Familijny w cenie mini.

 

Pozdrawiam Vin_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś że masz własny dekoder. W takim przypadku idziesz do APS z dowodem podpisać sam upgrade z FTA na pakiet Mini. Gratisów w postaci darmowych miesięcy nie ma (jedynie w ramach promocji pakiet Familijny w cenie pakietu Mini przez określony czas), ale nie ma też opłat aktywacyjnych i oczywiście opłat za sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaktro, rzeczywiście, sorry za niedokładne informacje.

 

A wiesz może, na ile można podpisać tę umowę ? Kolega Vinyl podał swoje "typy", ale nie jest pewien. Jeśli wiesz, a widzę, że się dobrze orientujesz, to podaj mi możliwe okresy umów.

 

Z góry jeszcze raz wielkie dzięki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...