Skocz do zawartości

[13.09]Kompendium promocji CP + podmiana dekoderów + kary


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W module masz za 200zł cztery miesiące familijnego i jeden Relax mix a do tego masz jeszcze pakiet HD. Kupujesz moduł. Dzwonisz na partyline polsatu, może ktoś odbierze szybciej niż po 5 minutach, podajesz adres, imię nazwisko, pesel adres dowodu, jak skończy się okres darmowego oglądania to lecisz do APSu i podpisujesz jakąś umowę. Albo nigdzie nie idziesz i opłacasz prepaid.

 

Jeśli myślisz o umowe ważne żeby podać wszystkie informacje konsultantowi, potem łatwiej podpisać umowę w APSie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz wziac Arive PVR to mozesz takze podpisac od razu umowe na modul CAM. Umowa na pakiet Familijny+Relax Mix (29miesiecy - 3 miesiace gratis, lub 15 misiecy - 1 miesiac gratis) i w ciagu okresu gratisowego obnizyc pakiet do Familijnego. Wtedy modul CAM dostaniesz na uzyczenie w cenie 99 PLN. (trzeba wziac tu pod uwage ze przy opcji familijny + relax mix i wyborze dekodera HD lub modulu CAM pakiet kanalow HD jest obowiazkowy (przy umowie 29 m jest 6 m gratis tego pakietu, przy umowie 15 m sa 3 miesiace gratis tego pakietu a potem platnosc za niego 15 PLN))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryk691 - jak nie masz zielonego pojęcia na dany temat to się nie wypowiadaj.

 

padziero - Wysokość abonamentu b.dobrze obliczyłeś. Umowa na 15 miesięcy (opcja elastyczna na pakiet Relax Mix, 1 miesiąc abonamentu gratis, możliwość rezygnacji z pakietu RX w ciągu pierwszego miesiąca), moduł CAM w opcji udostępnienia 1zł + 98zł aktywacja.

 

A ile w tej opcji kosztuje dekoder PVR HD??

Tak aby nie płacić za niego co miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej opcji (familijny + relax mix) dekoder DVR HD nie jest dostepny. DVR HD mozesz wziac podpisujac np. 29 miesieczna umowe na super film z mozliwoscia zejscia do familijny+HBO lub familijny+relax mix+HBO (koszt dekodera 199 PLN na udostepnienie), lub opcja z pakietem premium (koszt dekodera 99 PLN na udostepnienie)

 

Zreszta opisal ci to juz jaktro pare postow wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

Jestem zainteresowany wymaiana dekodera sd na hd z pakietem familijny+relax mix jaka jest obecnie oferta?

Jesteś po okresie podstawowym umowy? Jeśli tak to dekoder HD za 1zł (udostępnienie) + pakiet HD i wyższy od tego na który podpisujesz umowę przez 3 miesiące gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Mateusz (o ile jestes po okresie podstawowym i poprzedni dekoder miales na wlasnosc) - przy podmianie sprzetu nie ma obowiazku na pakiet HD. Dostajesz ten pakiet w prezencie na 3 miesiace ale pozniej nie masz obowiazku go wykupic. Dodatkowo w prezencie dostaniesz jeszcze oprocz pakietu HD pakiet wyzszy od twojego na 3 miesiace w prezencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wziąć też pakiet HD za 15zł

 

Nie masz pojęcia na dany temat - zamilcz.

Jak już napisano powyżej, przy podmianach dekoderów SD na HD nie ma obowiązku na pakiet HD - jest on przez 3 miesiące w gratisie, od 4 miesiąca dobrowolny.

 

Zmiany wprowadzone w ofercie z dniem dzisiejszym (7.06.2010)

1) Dla nowych Klientów został zniesiony obowiązek na pakiet HD przy umowie na pakiet Familijny+Relax Mix i wyborze dekodera HD.

2) Przy umowie na pakiet Familijny została zmniejszona cena aktywacji przy udostępnieniu dekodera SD i wynosi ona teraz łącznie z jednorazową opłatą za udostępnienie dekodera 49zł.

3) Została wprowadzona promocja dla klientów FTA o nazwie "Wakacje z Cyfrowym Polsatem":

- oferta dedykowana dla klientów FTA

- promocyjne ceny prepaid pakietów Familijny (10zł/miesiąc) oraz Familijny+Super Film (40zł/miesiąc) w okresie do 1.10.2010

- warunkiem skorzystania z oferty jest zamówienie promocji na infolinii CP i wpłata abonamentu za wybrany pakiet do końca czerwca

- dokonywanie wpłat w okresie 1.07-1.10.2010 jest dobrowolne

- od 2.10.2010 stawki promocyjne przestają obowiązywać - Klienci FTA po tym okresie przechodzą na Cennik dla Użytkowników (prepaid)

- po 2.10.2010 Klient może korzystać z dowolnego pakietu określonego w Cenniku dla Użytkowników

- po 2.10.2010 oferta również jest dobrowolna - brak zobowiązania.

4) Wprowadzono podmiany dekoderów (SD/SD, SD/HD, HD/HD) dla Klientów w okresie podstawowym umowy (nie dotyczy Klientów FTA, Mini, MiniMax)

- dekoder SD w cenie 99zł (udostępnienie), 149zł (własność).

- dekoder HD w cenie 99zł (udostępnienie) z obowiązkiem na pakiet HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi się myle poprawcie mnie, rozumiejąc pkt 4 jestem z polsatem od 4 lat, 2 miesiące temu przedłużyłem umowę na 24mce, bez podmianki dekodera na HD (poprostu miałem tv crt i nic nie zapowiadało zmiany) jednak lcd się pojawił i dekoder HD bardzo by się przydał, czyli zgodnie z pkt4 moge dostać taki dekoder za 99zł? na jakiej zasadzie? stary musze oddać czy jak to wygląda? powie mi ktoś coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jaktor czy ty sobie na za dużo nie pozwalasz? jak chcesz mieć dekoder HD to musisz mieć pakiet HD a to że z niego możesz zrezygnować będąc po okresie podstawowym to inna sprawa, jak zapomni się o rezygnacji to zostaje 15zł, wiem że nieprecyzyjnie opisałem ale nie musisz od razu pyskować, powtarzając czyjąś odpowiedź.

 

Odnośnie dzisiejszych propozycji, Polsat chyba podliczył uciekinierów i coś go tknęło, też mnie to info rano bardzo zaskoczyło. Przy czym promocja "Wakacje z CP" przeznaczona dla posiadaczy dekoderów pre-paid zszokowała mnie kompletnie, familijny za 10zł to mocne natarcie ale nie czytałem jeszcze regulaminu promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znów dajesz popis temu, że nie wiesz o czym mówisz. Przy podmianie SD na HD pakiet HD przez 3 miesiące jest w gratisie, po 3 miesiącach wyłączony jest automatycznie, z niczego nie trzeba rezygnować, po okresie promocyjnym można ewentualnie podpisać na niego porozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla uściślenia, jaktro mówił o klientach po okresie podstawowym, a ich nie obejmuje obowiązek wykupienia pakietu HD, mają go gratis 3 miesiące i później sami mogą zdecydować czy podpiszą na niego umowę czy nie. a klienci w okresie podstawowym wymieniając dekoder na HD mają obowiązek go wykupić. ile można było czekać na taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Opcja podmiany dekodera SD/HD (bez obowiązku na pakiet HD) dla klientów po okresie podstawowym istnieje już dłuższy czas (i o tej podmianie wczoraj była mowa, bo na ten czas to była jedyna możliwość).

 

Nowością jest podobna opcja dla klientów w okresie podstawowym (już z obowiązkiem na pakiet HD), ale taka możliwość dołączyła do ofert sprzedażowych dopiero wczoraj wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99zł to aktywacja + jednorazowa opłata za udostępnienie dekodera HD - nie ma opcji kupna dekodera HD na własność. Pakiet HD w cenie 15zł/miesiąc doliczany jest do abonamentu podstawowego. Dekoder SD który jest Twoją własnością zostaje u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednorazowa opłata aktywacyjna 99 zł., nie ma z tego tytułu miesięcznych opłat za dekoder.

 

@CSA, nie ma takiego dokumentu. zresztą jaki sens? podpisując umowę wymiany podpisujesz dokument na obecnie posiadany lub większy pakiet (jeśli taki byś wybrał), ale nie podpisujesz nic co mówiłoby o wyborze pakietu HD ponieważ jest tylko informacja, że opłata za 3 pierwsze okresy rozliczeniowe po podpisaniu umowy zawiera już opłatę za niego.

 

@iko, niestety będąc w okresie podstawowym nie ma możliwości wymiany na PVR, a po podmianie umowa jest przedłużana o 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to jest dekoder na udostępnienie to zakładam, że jest podobnie jak u klientów po okresie podstawowym czyli:

 

1. przedłużenie od daty podpisania umowy

2. środki na starym koncie są blokowane i kontaktując się z CP możesz poprosić o ich przeksięgowanie (najszybciej zrobić to telefonicznie). stara umowa wygasa, a dekoder przechodzi w FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...