Skocz do zawartości

[13.09]Kompendium promocji CP + podmiana dekoderów + kary


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę Cię wprowadzić w błąd - żeby podać Ci konkretną informację n/t okresów umów, musiałbym to sprawdzić indywidualnie dla Ciebie (PW).

 

Edit: W Twoim przypadku w grę wchodzi umowa na 12 miesięcy z obowiązkiem na pakiet Mini (w tym 1 miesiąc pakietu Familijnego w cenie Mini), lub na 18 miesięcy z obowiązkiem na pakiet Mini (w tym 2 miesiące pakietu Familijnego w cenie Mini).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwonił do mnie przedstawiciel Polsatu z ofertą przedłużeniową (umowa kończy się 10 czerwca i była wypowiedziana trzy miesiace wcześniej). Zapropponował zmianę dekodera na Echostar HDS 400 E za kwotę 28, PLN + miesięczna opłata gwarancyjna ok 5 zł do pakietu familijnego (razem do zapłaty za familijny + gwarancja - ok 43 zł miesiecznie) umowa na 24 miesiące a w cenie gratis 4 miesiace relax mix + familijny oraz 3 - miesiace kanały HD (bez HBO HD i Discovery Showcase HD). Mysle ze oferta dosc dobra. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle. Z uwagi na to ze wypożyczam dekoder (moge go oddac po 24 miesiacach) i ponosze nastepujace oplaty 28 PLN za dekoder przy odbiorze. pakiet Familijny 20 x 37.8 = 756 PLN + 20 x 5 zł za ubezpieczenie dekodera = 100 zł. W tym jest 4 miesiace Relax mix + Familijny za 0 zł + 3 miesiące kanałów HD za darmo.. Srednia miesieczna płatnosc to - 36.83 PLN wiec to nawet mniej niz teraz płace. jesli chodzi o morytoryczną zawartosc programów to nie chce sie tu wypowiadac z uwagi na to nie jest odpowiednie miejsce na to.Nie bedę płakał za DS HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dokładnie taką samą ofertę, myślę czy nie dobrać sobie Europortu 2 HD albo Filmboxu HD do familijnego, ewentualnie pakietu bajeczka. Ale pod warunkiem nie uiszczania opłaty 5zł, bo wtedy to nie koszty za duże. Chociaż to i tak taniej niż Cyfra+ w obecnej promocji sobie liczy za wynajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

Jest taka sprawa ;

 

7 dni temu w punkcie obsługi CP kupiłem dekoder (Echostar HDS400E) + umowa do pokoju rodziców bo kilku dniach okazało się że dekoder nie ma timera i normalniej listy ulubionych programó czy da się to jeszcze zamienić na inny tuner ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie, inne dekodery tez nie maja timera i listy ulubionych kanalow oprcoz samsungow ktore ciezko dostac bo sa wycofane ze sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.

 

Czy dobrze sobie wyliczyłem opłate miesięczną przy nowej umowie.

 

Familijny + P. Bajka + Pakiet HD + Discovery HD = 63,10zł??

37,90zł + 5,20zł + 15,00zł + 5,00zł = 63,10zł

 

Umowa na 13 lub 15mc ale max 18mc

No i ile kosztuje przy takiej konfiguracji moduł CI bo mam zamiar zakupić Ferdka Arive 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Familijny - 37.90zl + Bajka - 5.20zl + HD - 20zl + Discovery HD - 5zl = 68.10zl

Pakiet HD kosztuje 15zl jak podpiszesz umwe na 24/29 miesiace.

Modul kosztuje 199zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryk691 - jak nie masz zielonego pojęcia na dany temat to się nie wypowiadaj.

 

padziero - Wysokość abonamentu b.dobrze obliczyłeś. Umowa na 15 miesięcy (opcja elastyczna na pakiet Relax Mix, 1 miesiąc abonamentu gratis, możliwość rezygnacji z pakietu RX w ciągu pierwszego miesiąca), moduł CAM w opcji udostępnienia 1zł + 98zł aktywacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cena 199zl wynosi jak by kolega chcial kupic na wlasnosc modul.

Tylko jestem ciekawy dlaczego ja musialem podpisywac umowe na 24 miesiace zeby miec za 15zl pakiet HD, bo mi powiedziany ze ponizej 24 miesiecy pakiet kosztuje 20zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy biorac pakiet familijny i do tego jako promocje Relax Mix a dobrowolnie jeszcze pakiet HD to moge otrzymac dekoder z nagrywaniem ??

Lub jakie warunki musze spelnic by otrzymac dekoder HD z nagrywaniem ??

Czy moge potem w dowolnej chwili zrezygnowac z pakietu Relax Mix i placic tylko za Familjny + HD ??

 

Dziekuje i pozdrawiam

kabongo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - z pakietem Familijnym+Relax Mix nie otrzymasz dekodera z twardym dyskiem.

 

Na chwilę obecną dekoder DVR HD dostępny jest w dwóch wariantach:

1. Pakiet Familijny + SuperFilm (z możliwością zejścia do pakietu Familijnego+Relax Mix+HBO lub pakietu Familijnego+HBO), umowa na 29 miesięcy (w tym 3 miesiące w prezencie), jednorazowy koszt za udostępnienie dekodera+opłata aktywacyjna: 199zł. Do tego oczywiście można dobrać pakiet HD.

2. Oferta Premium: Pakiet Familijny+SuperFilm+Pakiet HD+sVOD+HBO HD w cenie 99zł/miesiąc. Umowa na 29 miesięcy (w tym 1 miesiąc w prezencie), jednorazowy koszt za udostępnienie dekodera+opłata aktywacyjna: 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...