Skocz do zawartości

[13.09]Kompendium promocji CP + podmiana dekoderów + kary


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 3miesiącu okresu podstawowego, byłem a APS, stwierdzili, że nie ma możliwości podmiany na HD, kazali dzwonić na infolinię, dzwonię tam, mówi, że nie ma podmiany, każe iśc do APS, ale na końcu dodaje, że jak pójde do APS i zgłosze uszkodzenie dekodera to wtedy otrzymam dekoder HD, tylko musze wziąć pakiet HD. Miał ktoś podobnie, bo troche mnie te kobiety zakręciły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesteś w okresie gratisowym? jeśli tak to nie ma możliwości podmiany dekodera. po tym okresie powinna być taka możliwość. podmiana na HD to aktywacja 99 zł. i pakiet HD za 15 zł./mc (jest obowiązkowy). zgłoszenie uszkodzenia nic nie da bo i tak będą musieli wymienić na taki dekoder jak masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Reasumując- mam możliwośc podmiany dekodera za 1zł (czynsz 5zł na miesiąc) mam pakiet opłacony do lipca i umowe ważna jeszcze 20mcy, ide do APS, podpisuje porozumienie na podmiane dekodera, dostaje nowy dekoder, umowa znów jest na 24mce i mój abo wzrasta o 5zł i nowym okresem rozliczeniowym jest dzień podpisana umowy, tak? żeby nie było tak, że ja podpisze porozumienie, a wyjdzie tak, że będę musiał płacić dwa abonamenty na dwa dekodery nowy hd i stary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam parę pytań, i nie wiem czy to będzie dobry dział. Obecnie jestem posiadaczem cyfry+ (jeszcze przez 3 miesiące) ale na stronie cyfrowego polsatu jest informacja o promocji pół roku telewizji bez opłat. Czy wiecie coś więcej o tej promocji jak ona wygląda, jakie pakiety można wybrać dla tej promocji, czy ceny sprzętu są takie same jak standardowo? Na stronie polsatu nie ma żadnego regulaminu, zadzwoniłem też do bok polsatu i poinformowano mnie że to nie ich promocja tylko dystrybutorów i u nich muszę się szczegułów dowiadywać. ps. jeszcze jedno pytanie mam zwykłą antenę sd a chciałbym dekoder hd. Czy taki układ zadziała ze sobą, bo panna z infolini twierdzi że tak i że obraz będzie tylko nieznacznie gorszy na takiej antenie. Czy to prawda, bo nie pali mi się z wymianą anteny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena nie ma nic do sygnału. Wymiana może mieć sens jakbyś chciał oglądać np. Astra+HotBird+Sirius a twoja antena była mniejsza niż 90cm. Do HD są te same anteny, konwertery i kable, tylko dekoder wymieniasz na nowy. Promocja pół roku jest ale przy umowie 29miesięcy. To długi okres, CP daje dekodery HD na wypożyczenie, tak że nie ma problemu z dekoderami. Ale czasem promocje Cyfry są dużo lepsze niż to co daje CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cyfrze jest trochę ciekawych kanałów. Jednak rodzinkę męczy brak polsatu, no i często oglądany był polsat2 jak miałem kablówkę (teraz z tego co wiem to nie ma polsatu2 w kablówce). A czy korzystając z tej promocji u dystrybutora będzie promocja jak przez internet wybierając pakiet familijny i jakiś kanał hd że przez pierwsze 3 miesiące dostanę pakiet familijny + relax mix ? ps. mówisz że do hd są te same anteny jednak kolega ma cyfre+ z hd i jego antena ma 2 przewody od anteny, a u mnie w sd jest jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca czerwca jest ta promocja, a wyglada ona nastepujaco:

podpisujesz umowe na 29 miesiecy i dostajesz 6 miesiecy gratis jesli okazesz przy podpisywaniu umowy rachunek nie starszy niz 3 miesiace lub umowe z inna telewizja satelitarbna lub kablowa

 

umowe mozesz zawrzec na pakiet Familijny+RelaxMix gdzie do konca okresu gratisowego czyli do konca 6 miesiaca mozesz podjac decyzje czy bedziesz po gratisie mial pakiet Familijny+ RelaxMix (57.80) czy sam Familijny (37.90)

przy tej opcji mozesz wziac dekoder:

sd uzyczony - 49 PLN

sd na wlasnosc - 69 PLN

hd uzyczony - 49 PLN

 

lub

umowa na Familijny+SuperFilm i do konca 6 miesiecznego gratisu mozesz podjac decyzje czy po gratisie zostanie Familijny+SuperFilm (87.80) czy jednak Familijny+RelaxMix+HBO (77.80) czy Familijny+HBO (57.90))

przy tej opcji mozesz wziac dekoder:

sd uzyczony - 49 PLN

sd na wlasnosc - 69 PLN

hd uzyczony - 49 PLN

hd dvr (z dyskiem) - 149 PLN

 

Antena wystarczy Ci ta ktora posiadasz, kble zreszta tez. Jesli wezmiesz dekoder HD DVR i chcialbys miec na nim mozliwosc ogladania i nagrywania w tym samym czasie 2 roznych kanalow wtedy musisz zakupic i zamontowac przy antenie konwerter typu twin czyli podwojny i wowczas bedziesz mial 2 kable do tego dekodera (po jednym do kazdej z glowic dekodera HD DVR). W kazdym innym przypadku wystarczy ten zestaw antenowy ktory posiadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi a z tymi pakietami jeszcze to żeby mieć docelowo tylko familijny to podpisuję umowę na familijny i dostaje dodatkowo przez 6 m-cy familijny + relax mix automatycznie? Czy trzeba podpisać umowę na familijny + relax mix i można po 6 miesiącach zejść do familijnego? (w ogóle myślałem że promocja z pakietami jest na 3 a nie na 6 m-cy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga opcja ktora wymieniles, czyli podpisujesz umowe na Familijny+RelaxMix i te 2 pakiety masz przez 6 miesiecy gratis i do konca tego okresu gratisowego mozesz sie jeszcze zadeklarowac ze po nim chcesz ogladac i placic za familijny 37,90.

 

Co do Twojego ostatniego pytania owszem gratisy sa przez 1 miesiac - jesli umowa na 15 miesiecy lub 3 miesiace jesli umowa na 29 miesiecy, ale do konca czerwca jest jeszcze promocja, dzieki ktorej jesli zawierasz ta dluzsza umowe czyli 29 miesieczna i przy podpisaniu umowy bedziesz mial z soba umowe lub rachunek wystawiony na Ciebie za platna telewizje satelitarna (np. cyfra +, n itp) albo telewizje kablowa (vectra. multimedia itp.) to okres gratisowy wydluzy sie do 6 miesiecy (ale tylko tych dluzszych umowach 29 miesiecznych)

 

Jeszcze jedna wazna sprawa: decyzje o obnizeniu pakietu musisz podjac przed uplywem okresu gratisowego czyli przed uplywem w tym przypadku przed uplywem 6 miesiaca (a nie tak jak napisales ze po 6 miesiacach). Jesli przegapisz ten czas to zostanie ci Familijny + RelaxMix a wiec wieksza platnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki jeszcze jedna sprawa ale to już o połączenie dekodera z tv. Mam zamiar brać dekoder hd ale telewizor jeszcze mam kineskopowy ale już z tych bardziej zaawansowanych cyfrowo. Myślałem cały czas że ma on wejście hdmi ale okazało się że ma je tylko wyższy model. Ma natomiast wejście COMPONENT i w nawiasie pod wejściem obsługa (480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i). No i teraz czy taki http://www.allegro.pl/item1069030505.html kabel zadziała? Podłączenie dekoder hdmi na wyjście COMPONENT w tv. Bo spotkałem się z informacją że wejście component jest tylko analogowe i ten kabel nie zadziała w tym zestawieniu. A może to mój tv przerabia ten sygnał na cyfrowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CSA problem w tym że ten dekoder figuruję już w grupie starszych dekoderów i pewnie już go nie dostanę. Poprzez stronę internetową mam do wyboru tylko dekoder hd Echostar DSB-7200. Żeby skorzystać z tej promocji dla abonentów innych tv i tak będę korzystał ze swojego dystrybutora w Kamieniu Pomorskim jednak jako że jest to nieduży punkt wątpię żeby mięli tego Samsunga H370G. A byłby on jednak najlepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...