Skocz do zawartości

To co robi Cyfra + to już paranoja i czysty wyzysk!


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM OSTATNIO CYFRA I POLSAT DOłąCZAJą NOWE KANAłY ALE TO CO ROBI CYFRA TO JUZ PRZESADA I NAPEWNO ZGODZA SIE ZEMNą DUżO LUDZI ZACHWILE JAK BEDZIESZ CHCIAł MIEC KANAłY WSZYSTKIE ABONAMENT BEDZIE KOSZTOWAł 200 Zł DALI AXN I 8 Zł DAJą disney chanel ale tylko tym najbogatszym choc ci co płaca juz 50 zł to im sie juz nie należy niech biorą przykład z polsatu cyfrowego za 30 zł jest masa kanałów i nie chodzi im o zysk jak cyfre +według mnie najlepsza oferta i cenowa to polsat nie ma równych w pakiecie familijnym za 30 zł znajdziemy mase kanałów za to samo w cyfrze+ trzeba by zapłacic 2 razy tyle pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem zamykać, ale tematu z narzekaniem abonentów nie widzę, to niech będzie - to będzie temat do narzekania abonentów :lol:

 

Tylko uwaga na przyszłość - nie pisz dużymi ;)

 

Co do samego tematu - no już tak się przyjęło, że C+ to platforma dla bogaczy, a CP dla biedaków :lol: Można mieć zastrzeżenia co do ceny oferowanych kanałów, ale jakościowo stoją wyżej niż CP, czyli można powiedzieć, że na różnicę cenową wpływa jakość usługi w tym wypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie w przypadku pakietu AXN za 8zł w C+ to AXNy są przecież pobierane z przekazu CYFROWEGO POLSATU, więc jakość ta sama, a cena zupełnie inna. Tak już będzie pewnie zawsze, C+ będzie sobie wymyślać ceny z kosmosu, a abonentom CP do szczęścia brakuje już praktycznie tylko kanałów HBO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM OSTATNIO CYFRA I POLSAT DOłąCZAJą NOWE KANAłY ALE TO CO ROBI CYFRA TO JUZ PRZESADA I NAPEWNO ZGODZA SIE ZEMNą DUżO LUDZI ZACHWILE JAK BEDZIESZ CHCIAł MIEC KANAłY WSZYSTKIE ABONAMENT BEDZIE KOSZTOWAł 200 Zł DALI AXN I 8 Zł DAJą disney chanel ale tylko tym najbogatszym choc ci co płaca juz 50 zł to im sie juz nie należy niech biorą przykład z polsatu cyfrowego za 30 zł jest masa kanałów i nie chodzi im o zysk jak cyfre +według mnie najlepsza oferta i cenowa to polsat nie ma równych w pakiecie familijnym za 30 zł znajdziemy mase kanałów za to samo w cyfrze+ trzeba by zapłacic 2 razy tyle pozdrawiam

 

ale nie rozumie cię nie chcesz nie oglądaj cyfry ja chcę i oglądam i cyfrę i polsat i nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne są te narzekania na cene Cyfry. gdzie jest powiedziane, że każdy musi mieć pełny pakiet? To jest tak jak z wyposażeniem samochodu, gdzie sporo bajerów jest dodatkowo płatnych. Tam jakoś nikt nie płacze, że za podgrzewane fotele musi zapłacić dodatkowo. Stać go to płaci, nie stać to nie płaci, proste. Tak samo jest z Cyfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie "trochę" lepiej.

 

A jeżeli chodzi o jakość, to nie przesadzałby z tą jakością w Cyfrze+. Mogliby się trochę bardziej postarać. Niech tylko zerkną na ADB n-ki i porównają z możliwościami swoich mediasatów. Już nie mówię o HDTV czy DISEqC'u, ale przynajmniej żeby człowiek mógł poukładać sobie kanały tak jak sam chce, a nie tak jak mu narzucają panowie z Warszawy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś, o tym, w innym miejscu napisałem, że jak jest przyczyna (podwyżki za AXN na C+) :twisted: , to będą i skutki (rezygnacja lub inne zniechęcenia) :twisted:. Nieprzemyślane działanie zawszę wyjdzie konkurencji na zdrowie. O rozważaniach monopolistycznych przemilczę....... :wink:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w nboxach też nie można układać kanałów, lista też jest słana z góry, DiSEqC jest w teorii, bo dziś skasowali kanały z Astry, a że kanałów samemu dodawać nie można to i DiSEqC to czysta teoria... :lol:

 

Akyrat w tym wypadku nboxy i Mediasaty są na równe - tylko HDTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie ma żadnej podwyżki za AXN. Jest nowa opcja AXN Pack za 8 PLN. AXN za 5 PLN też można zamówić. Co nie zmienia faktu, że mogli sobie darować i dać te nowe AXN'y do głownego, pozostawiając cene pakietu bez zmian.

Po drugie, Cyfra startowała 8 lat temu, więc ne ma co porównywać ich obecnych dekoderów do tych od N. Poczekajmy jak Cyfra wprowadzi dekodery z HD i z PVR, wtedy będzie mozna porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi nato że tylko abo CP mogą wpełni przeszukiwac na swoich dekoderch różne sateli i dodawać kanały!
Nie tylko abonenci CP Kwiatuszku bo cała rzesza abonentów C+ użytkujących własny dekoder/bo jedynie C+ sprzedaje samą kartę/jak również duża liczba legalnych abonentów mających wgrane alternatywne oprogramowanie.Wg mnie technicy C+ powinni na bazie tego oprogramowania/wgrywanie dowolnego kanału lub transportera,zmiana pozycji poszczególnych kanałów,stop klatkę,powrót na poprzednio oglądany kanał,wyświetlanie jak się chce zegara ,diseq itp/ zmienić aktualnie obowiązujące bez możliwości wgrywania kluczy bo mając je nie trzeba być od razu piratem a rozkoszować się znacznie lepszym komfortem obsługi. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu to Wizja miala swietna oferte. Potem niestety zjadla ja C+ i nikomu to na zdrowie nie wyszlo.

 

Spojrzcie - W cyfrze trzeba placic osobno za kanaly np. Discovery i AXN, a w CP jest to w pakiecie podstawowym.

 

CP do szczescia brakuje (jak dla mnie) porzadnego kanalu filmowego (pokroju HBO czy Canal+) i rozwywkowego na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Cyfra zrobi tak - zamiast przedłużać umowę na wyłączność z HBO, niech podpisze zwykłą. Wtedy Polsat i n będą mogły dołączyć te kanały.

 

James czyś ty na głowę upadł? Widziałeś kogoś kto by się dzielił czymś czym nie musi?!? Przecież nikt nie zmieni (dobrowolnie) warunków współpracy na gorsze!!! Nikt, a co dopiero Cyfra+!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Cyfra zrobi tak - zamiast przedłużać umowę na wyłączność z HBO, niech podpisze zwykłą. Wtedy Polsat i n będą mogły dołączyć te kanały.

 

A Polsat albo N zrobiło by tak samo wątpie żadna z nich nie chciałaby żeby konkuręcja miała te same programy premium więc niema co się dziwić C+ że Hbo chce mieć na wyłączność :) Takie są realia rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa niekoniecznie zostanie przedłużona z HBO!

Nawet jesli C+ będzie chciała to HBO niemusi sie zgodzić i wtedy nici z umowy na wyłączność! Wszytko zależy ile zaoferują kasy CP i N, jesli to będzie łącznie więcej niż sama C+ zaoferuje to HBO napewno nie bedzie na wyłączność

 

Edycja Burli: Poprawiłem błąd ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa niekoniecznie zostanie przedłużona z HBO!

Nawet jesli C+ będzie chciała to HBO niemusi sie zgodzić i wtedy nici z umowy na wyłączność! Wszytko zależy ile zaoferują kasy CP i N, jesli to będzie łącznie więcej niż sama C+ zaoferuje to HBO napewno nie bedzie na wyłączność

 

Tak tylko ze C+ moze wylozyc tak ze 10 razy wiecej za ten program nic N czy CP bo ma do tego SRODKI finansowe pewnie spowodowane wysokim abonamentem. Ale panmietajcie jedno Cyfra nigdy nie bedzie konurowala cena tylko jakoscia!! Dla C+ cena to pryszcz....... Dla konkurencji jest wazna cena i tutaj 2 platformy sie uzupelnialy, a N nie wiem w do kogo chce trafic z tym HD szczegolnie ze grudzien to HD w C+, a PRV i VOD to przyszly rok, jak ktos chce to juz moze miec PRV bo moze miec alternatywny dekoder a nie od cyfry, ktos juz pisal ze tylko C+ oferuje cos takiego...

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że cały czas mówi się, że w n-ce kanał filmowy to nie będzie to kanał typu premium, tylko po prostu kanał filmowy. Dlatego nie wydaje mi się, aby HBO pojawil się w n-ce. W CP jak najbardziej jest to możliwe, ale nie w n-ce.

 

A tak w ogóle po Cannes miało być już wiadomo coś na temat tajemniczego kanału filmowego n-ki, a jak do tej pory nikt nic nie wie.

 

Cyfra+ z CP pochwalili się już nowymi umowami podpisanymi w Cannes, a n-ka nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...