Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

W dniu dzisiejszym w związku z wprowadzeniem nowych kanałów zmianie ulegną pozycje LCN poniższych kanałów:

  • Eurosport 1 HD  dotychczasowy LCN 158 na LCN 156   
  • Eurosport 2 HD  dotychczasowy LCN 159 na LCN 157
  • Eleven 1  dotychczasowy LCN 156 na LCN 158
  • Eleven 2  dotychczasowy LCN 157 na LCN 159
  • Eleven 4 (nowy kanał) LCN 161      
  • Canal+ Sport HD dotychczasowy LCN 161 na LCN 162
  • Canal+ Sport 2 HD dotychczasowy LCN 162 na LCN 163
  • DaVinci Learning LCN dotychczasowy LCN 89 na LCN 93
  • Epic Drama (nowy kanał) LCN 89
Edytowane przez SMSNET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kanał Epic Drama w ramach małej reorganizacji numerycznej kanałów przy okazji  zmienił częstotliwość. Wyszukaj ponownie kanały lub zrób aktualizacje listy.

 

Kanał jak widać działa : )

 

a698beb2dab5.jpg

 

Eleven 4  HD jest już dostępny : 

713fd00e9766.jpg

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5 Asta TV - zweryfikowaliśmy kanał nadawany jest poprawnie, może jakieś problemy z odbiorem tego transportu? Czy kanały DaVinci, Mango 24, Polonia1,DW, Sky News, BBC World, TV5 Monde, Channel One Russia odbierasz poprawnie?  Moja TV - to emisja testowa na chwilę obecną nadawca testuje różne warianty dosyłu sygnału do operatorów i na tym kanale mogą dziać się różne rzeczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym aż tak. Chyba nie mogę. Akurat dzisiaj mam wolne to sobie poukladam od nowa. No trudno się mówi. ;)

 

@danielpes5 nie lubię aż tak często. Czekam aż się nazbiera więcej zmian czy nowych kanałów i wtedy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5 Asta TV - zweryfikowaliśmy kanał nadawany jest poprawnie, może jakieś problemy z odbiorem tego transportu? Czy kanały DaVinci, Mango 24, Polonia1,DW, Sky News, BBC World, TV5 Monde, Channel One Russia odbierasz poprawnie?  Moja TV - to emisja testowa na chwilę obecną nadawca testuje różne warianty dosyłu sygnału do operatorów i na tym kanale mogą dziać się różne rzeczy :)

 

Dzięki za pomoc : ) Kanał  ASTA TV HD już działa poprawnie--problem leżał w uprawnieniach odbioru 

Co do MOJA TV -czekam z niecierpliwością na regularną emisję .Kanałów lokalnych nigdy za wiele.

Może by tak pomyśleć o innej lokalnej stacji TV Police ? Jest dostępna min. w sieci VECTRA

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od kilku dni zamiast przekazu kanału erotycznego Adult Channel leci brytyjski kanał filmowy Property TV !

81691762a568.jpg

 

W SMSNet oczywiście nikt tego nie zauważył. To jest wpadka pokroju NC+ gdzie przez tydzień nie było przekazu Blue Hustler..

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące internetu. Korzystam ze Smart TV i najczęściej nie ma żadnych problemów z aplikacjami, ale kilku dni temu pojawila się nowa wersja Playera i niestety niezależnie czy jestem połączony przez wifi czy podpinam kabel pod telewizor bezpośrednio co jakiś czas wyskakuje info "Wystąpił problem z twoim połączeniem internetowym". W przypadku wifi jest to dużo częstsze. Czy możliwe aby to było przez Wasz internet? Jakieś poblokowane porty czy coś? Robilem hotspota przez telefon z sieci Plus i nie zerwalo ani razu.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...