Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie odnośnie modemu cisco epc3925.

Posiadam go od firmy SMS. 

Chciałbym zmienić domyślne hasło Wi-Fi, lecz nie potrafię wejść w ustawienia modemu.

po wpisaniu standardowych IP 192.168.1.1, 192.168.0.1 nie znajduje strony.

Czy router ma jakiś inny adres lub tez jakoś inaczej można się do niego zalogować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,

ile przed końcem umowy (TV + Internet) należy wysłać wypowiedzenie żeby skutek był na koniec miesiąca promocyjnego ?

Umowę mam do końca października br.

Wystarczy pismo podpisać własnoręcznie, zeskanować i wysłać mailem ?

 

pozdr.

horas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie wypowiedzenie musisz złożyć najpóźniej do końca września br. Uważam że lepiej zrobić to osobiście . Co do wysyłki przez e-mial to zadzwoń do BOK-u i spytaj czy taka forma będzie wystarczająca.

Widzę że prawdziwi kibice przechodzą do konkurencji gdzie jest min. Polsat Sport Premium . 

W SMS nadal cisza w tym temacie.I nadal nie wiadomo kiedy i czy w ogóle się pojawią.  Co gorsza od dłuższego czasu jest totalny brak nowości programowych .Nie licząc rodzynka rodem w Ukrainy (Music Box UA). Słabo to wygląda i jak w najbliższym czasie nic się nie zmieni,też uciekam z tej sieci.

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Rozmawiałem na ten temat,będąc ostatnio w BOK  na Ku Słońcu w Szczecinie. Istotnie zawiesili współpracę z osobą która dbała o social media.

Stwierdzili że ich obecność w internecie nie jest obecnie priorytetem. No cóż..dziwne to podejście,gdyż uważam że jest to najważniejszy kanał wymiany informacji.Żeby było jeszcze śmieszniej ...o ostatnich nowościach nie ma żadnej wzmianki na ich funpagu na fb, na stronie operatora https://www.smsnet.pl/. A tym bardziej na kanale SMS info.  

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5 jakoś mnie nie dziwi ich reakcja i podejście do socialów :) Takie samo maja podejście do klienta w BOK w Sosnowcu - są ale ich nie ma :) Oferta stoi w miejscu. Nie porywają mnie "nowe HD" o których koledzy wyżej pisali. Z PSP nadal ciemno, 4K dali drugi kanał, który i tak nie jest dostępny w Sosnowcu. Pare miesięcy jak nie rok temu chwalili się na FB, że lecą ze światłem i na tym się skończyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD ciąg dalszy. TVR już  w HD. Wkrótce dołączy jeszcze TVP Polonia i TVP Kultura..

Wdrożenie 4K do sieci idzie jak krew z nosa. Obecnie w SMS są 2 kanały na krzyż (FunBox UHD i Ultra TV 4K). Na rynku jest już dużo kanałów UHD które spokojnie można dołączyć (np .Canal+ 4K,Eleven Sports 4K,Festival 4K, NASA TV ) 

 Z innymi nowościami jest naprawdę słabo. Brak Polsatów Sport Premium to jest istne kuriozum.Pakiet AXN-ów jest nadal w SD ( !!!) 

Dołącza się lokalne wersję ...TVP 3 Kraków i TVP 3 Warszawa :D a nie dołącza się lokalnych stacji TV Pomerania (dostępny w UPC i Vectrze) oraz TV Police (Vectra). 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...