Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Private nadawany jest w SD.

Przez ostatnie kilka miesięcy był u Was w HD. Co było pozytywnym zaskoczeniem. Zapewne miało to związek z tym : https://satkurier.pl/news/167666/erotyczny-private-tv-hd-juz-z-regularna-emisja-na-13e.html

 

Wróciliście do SD, gdzie jakość jest wręcz tragiczna. Nic tylko pogratulować pomysłu.

 

 

Co do nieszczęsnych kanałów POLSAT-u to wiadomo, że przynajmniej na razie ich nie będzie.

Ale tu moje zapytanie jest inne :  Czy na jesieni br. planujecie wprowadzenia nowych kanałów od innych nadawców ?

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam pytanko dlaczego kanał AXN nadawany jest "ściśnięty" do formatu 4:3? Oczywiście można to sobie w ustawieniach telewizora zmienić specjalnie dla tego kanału i dać format 16:9, ale chyba tak być nie powinno. Zwykle mam ustawiony format oryginalny i tam gdzie nadają w 4:3 jest ten format, a tam gdzie 16:9 odpowiednio ten właśnie. Mowa tutaj o Sosnowcu.

 

PS. Proszę zajrzeć do skrzynki ponieważ wysłałem prywatną wiadomość.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni Eska TV HD znowu jest w SD !!    Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

7b42747f3883.jpg

 

Co do AXN-ów to wszyscy doskonale wiemy że, te kanały już dawno powinny być w HD. A nie jak to ma  miejsce obecnie w kombinowanym SD.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na Kino Polska często się zdarza że filmy lecą z napisami w języku polskim i żadnym sposobem nie można tego wyłączyć. 

Dziś podobna sytuacja była na TVP 3 Regionalna

 

Co w temacie nowości programowych  ? Co z Polsat Sport Premium ? Czy pojawi się Polsat Games ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ojj  już dawno nie było w SMS żadnych nowości programowych! Nie licząc Kino Polska HD. Liczyłem, że przynajmniej w gorącym okresie przedświątecznym operator stanie na wysokości zadania. A tu w temacie cisza!

Gdzie kanały Polsat Games, Polsat Rodzina, czy Polsat Sport Premium? Że o kanałach 4K to już nawet nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witamy po dość długiej przerwie.

W tym tygodniu do naszej oferty dołączą kanały:

  • Polsat Games HD (LCN 181)
  • Polsat Rodzina HD

 

Pozycja kanału Polsat Rodzina jeszcze nie potwierdzona, ale najprawdopodobniej zajmie on miejsce Ale Kino+ (dotychczasowy LCN 49 - migracja na LCN 53).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Była już mowa o tym serwisie w tym wątku jakiś czas temu. 

Istotnie na SMS Info otwiera się częściowo aplikacja interaktywna serwisu VOD. Jednak nie jest ona na dzień dzisiejszy aktywna i nie wiadomo kiedy operator zdecyduje się na uruchomienie serwisu VOD  w przyszłości 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...