Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

No fakt to było głupie pytanie :D

Ale z drugiej strony nc+ inwestuje w 4k , no i co... Skoro sami stworzą może 1 kanał 4K ( Canal+UHD Polska), ewentualnie jakieś pojedyncze materiały w 4K w ramach C+NOW i VOD a pozostałe kanały 4K jeśli wgl powstaną w Polsce będą nie dla klientów nc+, nc+ mogłoby pomóc MWE uruchomić na swoich tp, bo inaczej żeby mieć kanały 4k to będą ściągać zagraniczne? Fashion 4k/ FunBOX 4k/ Clubbing 360/ TravelXP 4k ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SMSNET W poniedziałek 20 listopada rusza kanał Eleven Sports 4 . Jako uzupełnienie oferty kanałów z paczki Eleven.

https://satkurier.pl/news/165255/eleven-sports-4-startuje-20-listopada-gdzie-dostepny.html

 

Czy ten kanał będzie od razu dostępny w sieci SMSNET ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SMSnet  może by tak pora pomyśleć o kanale Gametoon HD ? Którego dystrybutorem w Polsce jest spółka Kino Polska TV

Gametoon HD to kanał poświęcony e-sportowi i grom komputerowym, który jest kierowany do graczy w różnym wieku. W ofercie programowej Gametoon HD znajdują się m.in. zapowiedzi najnowszych gier wideo, filmy typu „let's play” z udziałem światowej czołówki youtuberów i streamerów oraz relacje z najpopularniejszych turniejów e-sportowych znanych na całym świecie.

 

źródło: Satkurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam ten kanał regularnie i nawet stary klipy wyglądały dość przyzwoicie. Teraz niestety tak nie jest. Jakość jak na YouTube.

 

Zamiast kanału Tennis Premium 1 pojawił się Moja TV (pozycja 801) . Czyżby był to zwiastun powrotu tego kanału do SMS? Swego czasu był testowany.


Kolega sam daje linka gdzie jest napisane, że kanał przez 3 miesiące będzie na wyłączność w nc+, a potem pyta czy będzie od razu w SMS. Trochę nie ogarniam. :D

Nie wiedziałem, że ta wyłączność w NC+ jest wymierzona we wszystkich operatorów. Nie tylko tych satelitarnych, ale i kablowych.

A żeby było jeszcze śmieszniej, Eleven 4 nie ma nawet w serwisie IPTV na https://www.elevensports.pl/channel/eleven  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie opinie odnośnie internetu w SMS? Chcę u nich wziąć pakiet 200Mb/S bodajże za 49zl.

Połączenie jest stabilne, nie zrywa? Jak z ping? Do tego jaki dają sprzęt (jestem trochę zrażony przez piszczącego Compala od UPC i wolę się dowiedzieć) :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie opinie odnośnie internetu w SMS? Chcę u nich wziąć pakiet 200Mb/S bodajże za 49zl.

Połączenie jest stabilne, nie zrywa? Jak z ping? Do tego jaki dają sprzęt (jestem trochę zrażony przez piszczącego Compala od UPC i wolę się dowiedzieć) :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mogę polecić @SMSnet jako dostawcę internetu, połączenie jest stabilne, prędkość zadeklarowana w umowie pokrywa się z tą osiąganą w domu, nigdy nie miałem problemu z internetem, ping na poziomie ok 5 ms. Korzystam od wielu lat z internetu i tv kablowej, wszystko w jak najlepszym porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę podpisać się właściwie pod tym co Krzysiek powyżej napisał. Nie ma jakich wielkich awarii i jak coś przerwie to właściwie raz na kilka miesięcy. Tak internet pięknie śmiga.

 

Jedyne czego mi osobiście brakuje w SMS to tego HBO GO bowiem od stycznia zmieniam sieć i stracę do niego dostep. Uługa być może wkrótce zostanie uwolniona od operatorów kablowych/komórkowych to sobie sam wykupię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...