Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, mikoko napisał:


Co nie jest prawda? Żadna aktualizacja oprogramowania nie sprawi ze model Sony AF8 i AG8 zacznie działać z ECP

U mnie to sprawiło.

 

W dniu 13.02.2022 o 20:51, Pawel napisał:

Masz wyżej napisane, że sam modul wielostrumieniowy nie wystarczy. Telewizor musi obsługiwać dwa strumienie jednocześnie a jest bardzo mało prawdopodobne, że Twój telewizor to potrafi.

Potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co gadanie o ECP skoro nikt tego już nigdy nie uruchomi. To miało być wprowadzone na potrzeby ligi angielskiej która za dwa miesiące znika z PC+. Zresztą poczytajcie sobie co piszą o jakości c+4K. Nikt nie zapłaci nawet za to złotówki a już na pewno nie będzie wymieniał tv z powodu jednego wątpliwej jakości kanału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, andjaw napisał:

Nie wiem po co gadanie o ECP skoro nikt tego już nigdy nie uruchomi. To miało być wprowadzone na potrzeby ligi angielskiej która za dwa miesiące znika z PC+. Zresztą poczytajcie sobie co piszą o jakości c+4K. Nikt nie zapłaci nawet za to złotówki a już na pewno nie będzie wymieniał tv z powodu jednego wątpliwej jakości kanału. 

ECP jest wymaganiem/tworem movielabs, a nie epl, więc głównym zainteresowanym są wytwórnie filmowe, a nie właściciele praw piłkarskich.

 

@ircios od grudnia regularna emisja z ECP 24/24h jest na kanale Strefa Abonenta. Już nie testują na c+now.

Edytowane przez Dr.STech
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECP jest do dyspozycji, wydadzą rozkaz zaczną używać, Jest o tyle niekorzystne że c+ 4k jest kanałem mixowanym sportowo-filmowy, wiec poleca po całości.

Wytwórnie filmowe narzucają warunki współpracy, klient cam nie jest wart dla c+ zadymy o 4k co zresztą można zobaczyć w szczegółowych warunkach świadczenia  c+ 4k.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Dr.STech napisał:

...

@ircios od grudnia regularna emisja z ECP 24/24h jest na kanale Strefa Abonenta. Już nie testują na c+now.

Dzięki za aktualizacje, jakoś tego nie śledziłem.

Skoro testy trwają, to wiadomo w jakim celu. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LorDx napisał:

ECP jest do dyspozycji, wydadzą rozkaz zaczną używać, Jest o tyle niekorzystne że c+ 4k jest kanałem mixowanym sportowo-filmowy, wiec poleca po całości.

Zwróciłeś uwagę, że jeśli chodzi o sport na tym kanale, to zawsze ta sama transmisja jest na innym kanale HD? W taki sposób to sobie mogą włączać ECP. :) Co do filmów to jest ich pełno w platformach streamingowych. Więc jeżeli będą utrudniać to jeszcze bardziej będą tracić abonentów.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie strasznie kuleje to 4K. Dwa lata temu jak podpisywałem umowę z C+ były 3 programy w 4K, dziś po ponad 2 latach są 4 programy. Doszedł Eleven. W tym tempie to my tego kraju nie zbudujemy :D Jeszcze zaczną utrudniać dostęp to umrze śmiercią naturalną.

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytwórnie dążą do OTT, kanał zwrotny ipka na tacy, drm i historia co robiłeś i skąd to robiłeś.

Satkę blokują regulacjami w 4k jak się da, aby brać serwisy którym też sprzedają oferty albo sami zaczynają takie serwisy oferować.

2 do 4 stremów i problem niekontrolowanego sharingu znika z sat z powodów braku jakościowych ofert i braku praw.

Widzicie kto wygrywa prawa do sportu ....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ircios napisał:

Ja nic nie muszę czytać,  bo mnie nudzi czytanie w koło to samo. Letko przyciemniony obraz widzialem raz na jakimś meczu na C+ 4k. Podkreślam LETKO. Filmy normalnie. Jasność, kontrast, kolory normalnie.

A u mnie na odwrót. Nasza kopana właśnie wygląda super w porównaniu do ligi angielskiej. Za to filmy np jak oglądałem II sezon Kruka to masakra i ciemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz431 Nie ma możliwości w ramach Multiroom mieć modułu CAM. Wszystkie konfiguracje u Abonentów dekoder+CAM i 2xCAM w ramach starego MR z dawnej Cyfry+ są wycofywane. Teraz Multiroom możliwy jest tylko na dekoderach i jako dodatkowe dekodery do Multiroom możesz mieć od niedawna modele WiFi PremiumBox+ z dyskiem lub bez i 4K UltraBox+ z dyskiem lub bez. W przypadku jak chcesz moduł CAM, to tylko na osobną umowę jako pojedynczy sprzęt bez Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lukx95 napisał:

@lukasz431 Nie ma możliwości w ramach Multiroom mieć modułu CAM. Wszystkie konfiguracje u Abonentów dekoder+CAM i 2xCAM w ramach starego MR z dawnej Cyfry+ są wycofywane. Teraz Multiroom możliwy jest tylko na dekoderach i jako dodatkowe dekodery do Multiroom możesz mieć od niedawna modele WiFi PremiumBox+ z dyskiem lub bez i 4K UltraBox+ z dyskiem lub bez. 

czyli moge miec 2 dekodery 4k ultra box??

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...