Skocz do zawartości

Gry - wątek ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Krzysiek11:)

Ciekawostka:

EPIC Games udostępniło promocyjnie grę GTA V Premium Edition na PC za darmo do 21.05 ;) Warto "zakupić" dla siebie, jeśli ktoś grywa, czy domowników ;)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nowa data!

 

 

Tak jakby ci ludzie z Kalifornii nie mogły podać jej od razu, jak to zrobili inni wydawcy i organizatorzy swoich wydarzeń. Tym bardziej, że różnica w porównaniu do 4 czerwca jest nieduża. A najlepsze, że na kilkadziesiąt minut przed oficjalną re-zapowiedzią zaczęło to już krążyć po Twitchu czy YouTubie. Sam miałem reklamę z tą zajawką na jakieś 40 minut przed tym wpisem. Ciekawe czy wygląd konsoli też im wycieknie, np. poprzez jakieś ciekawe zdjęcie z chińskiej fabryki. Chociaż wycieku PS4 Slim na 3 miesiące przed prezentacją to chyba długo nic nie pobije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu gry "The Last Of US Part 2". Prawdziwi fani, oraz gracze nie są  oburzeni na to, że w grze poświęcono nieco więcej uwagi  tematowi LGBT. Nawet w pierwszej części pojawiały się postaci o odmiennej orientacji seksualnej, ale było to subtelnie zaznaczone w grze. Problem z kontynuacją "The Last Of US" jest taki, że lubianym przez graczy bohaterom z pierwszej części zmieniono zupełnie charakter, nawet też i ogłupiono. Ten fakt również i mnie zabolał, bo pierwszą część ograłem kilka razy i wręcz pokochałem.  Gracze narzekają również na fabułę, która jest - nie bójmy się tego powiedzieć, kiepska, która nie umywa się do poprzedniczki. To tak, jakby w drugiej części ktoś postanowił zrealizować miałkie fan fiction. I te LGBT zupełnie nie ma nic wspólnego z krytyka gry, o czym ciągle próbują wmówić nam media. Jestem pewien, gdyby ta gra wyszła w innym miesiącu, media by tak nie broniły tej gry wymyślonymi argumentami. 

Edytowane przez Solderowy123
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Proszę bardzo! ??

 

n8kXAbf.jpg

 

Cały dzień czekałem aż UPS łaskawie mi ją przywiezie. Dopiero o ~18:30 () wpadła w moje ręce. Bardzo pozytywne robi wrażenie na żywo. Kultura pracy? Wstępnie oceniam na 10/10. Bardzo cicha! Również w grze odpalonej z napędu i zoptymalizowanej dla Series X. Bardzo płynnie i szybko wszystko chodzi. Data produkcji mojego egzemplarzu to 22 października, w ramach ciekawsotki. Pod względem hardware'u Microsoftu spisał się świetnie.

 

Pozostaje teraz czekać na pierwsze nowe gry od Xbox Game Studios oraz Bethesda Softworks na wyłączność dla ekosystemu Xboksa. 2021 rok może nie zapowiada się rewelacyjnie, ale na pewno lepiej od braku nowości na start generacji. Obecnie wiadomo, że pojawią się Grounded w pełnej wersji, Psychonauts 2*, Halo Infinite (oby już bez wydania na Xbox One). Przypuszczać można, że As Dusk Falls, Microsoft Flight Simulator oraz Forza Motorsport** również trafią w przyszłym roku.

 

* pomimo że wychodzi na PS4, Linuksa czy macOS, to Microsoft jest w posiadaniu pełnych praw wydawniczych, które kupili za $13.2 mln.

 

** z takiego powodu, że FM7 weszła niedawno do XGP, a za rok minie 4 lata od premiery, 4 lata które też są okresem po którym gry z serii Forza przechodzą do statusu End of Life. Tak ostatnio było z Forzą Horizon 3 wydaną właśnie 4 lata temu.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth, kolejny polaczek, który sieje ferment w Internecie tworząc jakieś bzdury. To jest nic innego jak wpuszczenie pary od tylnej ściany konsoli z tzw. vape'ów (e-papierosy). A mówiąc kolejny polaczek mam na myśli też innego, który wcześniej wymyślił jakieś śmieci sugerujące, że cała partia PS5 na Polskę to wadliwe egzemplarze. Oboje są też idiotami pod innym względem, a mianowicie nie wstydzą się swojego imienia i nazwiska. Nic tylko podburzają ludzi i robią zbędny zamęt tam gdzie nie potrzeba.

 

Jeśli chodzi o pewne problemy techniczne to pojedyncze osoby spotkały się z niepoprawnie działającym napędem, co można ogarnąć poprzez gwarancję, a inne rzeczy są już czysto software'owe.

 

@Pawop, inaczej. Film jest prawdziwy, bo jak widać nie problem jest przepchać dym z e-peta, ale treść i próba zaistnienia to już kompletna głupota. Konsolowe wojenki dotarły już do naprawdę do bardzo skrajnych przypadków.

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...