Skocz do zawartości

Gry - wątek ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, szyzag123 napisał:
Korzysta ktoś z was z Play Station Now (za pomocą geoblokady), bo w Polsce jest ta usługa niedostępna?

Ja korzystam od roku
Wystarczy założyć drugie konto PS na adres UK , podać kartę i śmiga.
Gram na głównym koncie PL. Założyłem na PS4 i przeniosłem konto na PS5
Polecam
 
Zajrzyj tutaj:
 

W dniu 14.03.2020 o 14:25, kingofsouth napisał:

 
 



PS NOW na moim PS5

ee3668da9c0ab40bd129101b8a8aa8ea.jpgcf9323f2db9810b0d9d575a39f629486.jpg

F1 2020 z PS NOW :


67aa093ba6ebca602ba5b3e50458e1d5.jpg
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Rozdziałka od 900p do 1440p. Przy wymagających grach nie wyciągnie 1080p przy 60 FPSach.
Game Passa Ultimate można wychaczyć średnio za 20 kilka zł za miesiąc. Zajrzyj na stronkę Łowcy Gier. W MS Store prze caly czas są jakieś promocje na gry. Jedne się kończą, kolejne zaczynają. Po 2-3 miesiącach można nowości kupić kilkadziesiąt procent taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić XBox SS, ale postawiłem na używaną PS4 Slim od znajomego. Jak trochę ceny spadną to może PS5 Slim wjedzie. :)

Można podłączyć dysk, ale na nim jedynie możesz zainstalować i odpalać gry z zeszłych generacji. Z nowej to jedynie albo na tym dysku albo na tym rozszerzeniu pamięci, które kosztuje tyle, co konsola.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam  XBOX ONE X od nowości i na twoim miejscu , osobiście bym szukał XBOX ONE X  ale nowej  , bo i tak będzie lepsza od Series S , jak by nie patrzył , pod każdym względem . Widziałem że są  na allegro nowe konsole w wersji CyberPunkt . Używanej konsoli  X  chyba bym nie kupił , bo większość jest już po gwarancji. Fakt że ceny nie są atrakcyjne jak na sprzęt którego nie ma w sklepach , bo fakt  trzeba dać za ONE X  około 2 tyś  ale jak bym miał dać za Series S nową 1399zł a znalazł taniej niż 2 tyś to bym się nie zastanawiał nad Series S. Ja bym na pewno nie kupił Series S bo szkoda kasy na tą konsole , która jest gorsza od ONE X  ale to jest moje zdanie osobiste   i tyle :) 

 

https:// :censored:    do końca czerwca 2022 gwarancja.   1949zł  , 2 pady w zestawie 

 

https:// :censored:  12 miesięcy  ale zarejestrujesz na stronie MICROSOFT  ale  nie wiem czy jeszcze tak  jest ale  dostaje się drugie 12 miesięcy , przynajmniej tak było u mnie i mojego  brata , który również ma ONE X.    cena 1999zł

 

https:// :censored:  2 lata gwarancji   cena 1846zł 

 

https:// :censored:   1999zł    18 miesięcy gwarancji 

Edytowane przez Barti
Na forum nie zamieszczamy linków do aukcji w serwisach aukcyjnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem że cena ONE X jest wysoka w stosunku , że nie ma  już jej  w sprzedaży. Tu masz racje , lepiej wypada w tym monecie cenowo  Series X do ONE X . Ja osobiście mam słabe wspomnienia z tańszymi seriami konsol XBOX , bo jak miałem ONE S 1TB to miały gry chodzić w 4K , tak mówiono  a później okazało się , że to była zwykła ściema. Dałem synowi tą konsolę w prezencie  a sam odkupiłem od kogoś konsole ONE X i różnica jest ogromna po miedzy dwoma konsolami. Także teraz już bym nie  kupił żadnej Series S a tylko jak już Series X. Z  konsolami od  SONY PS5 już takiego problemu  nie ma , bo sama konsola jest tak samo wyposażona a jedyna różnica to napęd , którego nie ma w PS5 Digital i tu jest w zasadzie prosta sprawa. Jak ktoś nie ogłada filmów DVD lub Blu- Ray a gra tylko cyfrowo to sprawa jest prosta tylko Digital.

Także ja osobiście  na miejscu kingofsouth dołożył bym do Series X , bo ma dobry  telewizor 4K  a po drugie  wyciągnie  z tej konsoli o niebo lepszy efekt  w grach niż w Series S ale  wybór należy do kingofsouth co lepiej mu odpowiada  :)  

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie X One All digital wystarczy. Za 400-500 PLN spokojnie kupisz w bardzo dobrym stanie. Sam w zeszłym roku za 500 sprzedałem, jak na series x wymieniałem. Do game passa w sam raz i na 55 calach wszystko elegancko wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawop napisał:

Taaaa, XONE X za 1950, jak za 300 drożej jest XSX, bez sensu. To ma być dodatkowa konsola do ogrania rzeczy, których nie było na PS5.
 

Dokladnie. Ja nie będę kupował drugiej konsoli za ponad 2 tys zł. 

Lubie gadżety,  ale w tym przypadku zdrowy rozsądek się liczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...