Skocz do zawartości

Octagon SF8008 a dysk twardy.


A_R_C_Z_I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad zakupem Octagon SF8008, ale chciałbym nabyć wersję z dyskiem twardym lecz nigdzie nie mogę znaleźć wersji OCTAGON SF8008 TWIN UHD 4K 2xDVB-S2X takiej aby zawierała w sobie taki dysk.  Znalazłem na allegro, ale występuje tylko i wyłącznie wersja COMBO z pamięcią  HDD.

 

Zastanawiam się czy jest to fabrycznie montowany przez producenta dysk czy sprzedający dokładają na własną rękę sami.

Oglądając zdjęcia z wnętrza urządzenia nie widzę tam żadnego wejścia pod taki dysk, a przede wszystkim nie ma tam żadnej kieszeni do tego przeznaczonej.

 

Mam też pytanie do posiadaczy tego tunera. A gdybym kupił wersję bez dysku to czy jest szansa abym mógł nagrywać na dysk zewnętrzny, bądź dużego pendrive na USB ?. Jeśli tak to w jakim formacie musi być partycja na urządzeniu przenośnym ?.

Mam też jeszcze jedno pytanie ... w jakiej rozdzielczości i jakości są takie nagrania zapisywane i czy można je przenieść później na PC .

 

Proszę o wyrozumiałość. 

 

Pozdrawiam

Artur

Edytowane przez A_R_C_Z_I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można śmiało nagrywać po USB zarówno na dysk zewnętrzny jak i na pendrive'a. Jest też gniazdo na kartę pamięci i na nią też da się coś nagrać. Formatowanie chyba powinno być NTFS (nie próbowałem innego). Rozdzielczość i jakość nagrań jest taka jaką ma nagrywany program. Wszystko bezproblemowo odtwarza się na komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego modelu Ostagona nie włożysz do środka dysku. Jak sprzedają w komplecie jest to dysk USB.

Formatowanie dysku jest o ile dobrze pamiętam na EXT4 (mogę się mylić).

Na OpenATV podłączasz dysk do USB, potem klawisz niebieski - Inicjalizacja HDD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...