Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ten weekend obejrzałem trzy mecze Premier League, ciąć faktycznie nie cięło, podczas jednego meczu kilka razy tylko profil jakościowy gubiło. Jeszcze trochę brakuje, żebym mógł napisać, że oglądałem bezproblemowo, bo jednak te wahania jakości nie są do zaakceptowania za taką cenę ale wydaje mi się, że sama aplikacja chodzi lepiej i stabilniej niż jeszcze podczas poprzedniego sezonu w Maju. 

No cóż, gdyby tak działali od samego początku to może ich przygoda w Polsce potoczyła by się trochę inaczej. Tutaj już na starcie zaliczyli mocne wtopy a zaufanie raz utracone trudno jest potem odzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Apple TV już od dawna nic nie zacięło. Oglądam regularnie F1 i PL i pod kątem stabilności nie ma dla mnie różnicy względem tradycyjnej TV. Włączam, oglądam i zapominam że to streaming. Być może to kwestia łącza, że u niektórych zacina? Nawet nie chodzi o prędkość ale innego operatora i tym samym drogę do serwera. 

3 minuty temu, mrozio11 napisał(a):

No cóż, gdyby tak działali od samego początku to może ich przygoda w Polsce potoczyła by się trochę inaczej. Tutaj już na starcie zaliczyli mocne wtopy a zaufanie raz utracone trudno jest potem odzyskać.

Myślę, że to nie ma nic do tego, że się nie utrzymali. Popłynęli bo przepłacili bardzo grubo za prawa. Przebijali kilkukrotnie konkurentów na co licząc? Że każdy Polak wykupi ich usługę? Choćby mieli transmisje w 4K i z najlepszą stabilnością to i tak w skali kraju wykupiłaby ich garstka ludzi. Zwykłemu Kowalskiemu nie jest potrzebna F1 czy PL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mingo napisał(a):

U mnie na Apple TV już od dawna nic nie zacięło. Oglądam regularnie F1 i PL i pod kątem stabilności nie ma dla mnie różnicy względem tradycyjnej TV. Włączam, oglądam i zapominam że to streaming. Być może to kwestia łącza, że u niektórych zacina? Nawet nie chodzi o prędkość ale innego operatora i tym samym drogę do serwera. 

 

Potwierdzam, u mnie tak samo. 

 

Godzinę temu, Biała_vanna napisał(a):

Inne usługi mi nie zacinają praktycznie w ogóle (np. CANAL+Online, czy kanały z Max). 

 

Oglądasz na Androidzie? Bo narzekania głównie tam i na smart tv od LG.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj z ciekawości  odpaliłem mecz Bundesligi na VP na moim fire Cube i przecierałem oczy ze zdumienia jeśli chodzi o płynność transmisji z meczu. W ubiegłym sezonie na tym sprzęcie nie dało się oglądać meczów na żywo przez gubienie klatek, a wczoraj płynność obrazu porównywalna do boxa Apple. Zobaczę jak to dziś na meczach PL będzie wyglądało. Czy ktoś korzystający z VP na fire stickach lub Cube może to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkon napisał(a):

Wczoraj na nowym tv z Google tv były chwilowe buforowania na meczu Bayeru, dziś na spotkaniu MU obraz jak na Viaplay znakomity.

 

U mnie na Apple TV nie było żadnych przycinek. Obraz typowy dla Viaplay, czyli bez szału.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pablo2 napisał(a):

Ja wczoraj z ciekawości  odpaliłem mecz Bundesligi na VP na moim fire Cube i przecierałem oczy ze zdumienia jeśli chodzi o płynność transmisji z meczu. W ubiegłym sezonie na tym sprzęcie nie dało się oglądać meczów na żywo przez gubienie klatek, a wczoraj płynność obrazu porównywalna do boxa Apple. Zobaczę jak to dziś na meczach PL będzie wyglądało. Czy ktoś korzystający z VP na fire stickach lub Cube może to potwierdzić?

Coś ewidentnie poprawili jeśli chodzi o Andoid TV bo na Chromecast 4K też kiedyś nie dało się oglądać a teraz jest o wiele lepiej. Są jakieś małe przycinki ale ledwo zauważalne i bardzo rzadkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...