Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lakiman napisał(a):

@kisiel95 a Ty dalej porównujesz mecze oglądając spotkania na laptopie?

Oglądałem akurat na TV. Po prostu na satelicie Eleven w Full HD ma ponad 6 Mbit, a Viaplay podczas meczu Bayernu Full HD 5 Mbit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawie pewne że nie będzie UHD.. ale przynajmniej to będzie prawdziwe i stabilne HD.. a nie to co leci w viaplay.. plus może tak go urozmaicą jak MLS.. 

a ja osobiście mam nadzieje że jak będzie się pojawiać większa konkurencja z PL to zaczną walczyć tez w końcu o jakość.. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, kisiel95 said:

Oglądałem akurat na TV. Po prostu na satelicie Eleven w Full HD ma ponad 6 Mbit, a Viaplay podczas meczu Bayernu Full HD 5 Mbit.

 

Eleveny z satelity nie mają już nawet 6 Mbps, na 1-3 najwięcej to 5.8, a 4 jeszcze 1 Mbps mniej.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@utede trzeba o tym pisać, bo może w końcu do nich to dotrze.. bo tak jak pisze @cidik niech chociaż zwiększa bitrate i dadzą lepszy kodek.. co prawda przeraża mnie, że dalej nie jest to stabilne lub ciągle mają problemy techniczne.. większe lub mniejsze, ale po takim czasie od premiery dalej problemy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam philips smart tv. włączam sport, formula 1 i nie mam tam "poprzednie transmisje". w bundeslidze też nie mam "poprzednie transmisje". Wpisuję w wyszukiwarce dany wyścig lub mecz, klikam żeby odtworzyło i program się zakończył. Kolega ma poprzednie transmisje, wchodzi i ogląda. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2023 o 12:22, bgmnt napisał(a):

 

Eleveny z satelity nie mają już nawet 6 Mbps, na 1-3 najwięcej to 5.8, a 4 jeszcze 1 Mbps mniej.

Tak jest tylko co z tego? przecież to stara technologia ale w przeciwieństwie do VP stabilna gdzie nie ma problemów że komuś coś nie działa lub działa niestabilnie, bo np. ma nie to urządzenie niż to które rzekomo powinien mieć. Słyszałeś żeby kiedyś podczas transmisji przez sat była jakaś wielka awaria żeby nadawca musiał się tłumaczyć tak jak to robi VP? Po raz kolejny próbujesz "wybielić" nieudolny VP który tak zachwalałeś gdzie nie ma ani stabilności ani jakości. :)

Edytowane przez opensource
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, opensource said:

Tak jest tylko co z tego? przecież to stara technologia ale w przeciwieństwie do VP stabilna gdzie nie ma problemów że komuś coś nie działa lub działa niestabilnie, bo np. ma nie to urządzenie niż to które rzekomo powinien mieć. Słyszałeś żeby kiedyś podczas transmisji przez sat była jakaś wielka awaria żeby nadawca musiał się tłumaczyć tak jak to robi VP? Po raz kolejny próbujesz "wybielić" nieudolny VP który tak zachwalałeś gdzie nie ma ani stabilności ani jakości. :)

 

To z tego, że Eleveny w HD wyglądają jak [beep], a nikt z wielkich fanów jakości wypowiadających się na forum tego nie zauważył przez miesiąc.

Nigdy nie zachwałałem Viaplay, wypowiadam się na jego temat obiektywnie.

A awarie podczas transmisji siatkówki w satelitarnym Polsacie są kilka razy w mieisącu. Innych rzeczy nie oglądam regularnie.

Co do urządzeń, które nie działają jak powinny to od kilku miesięcy posiadacze Ultraboxów też mieliby coś do powiedzenia :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawanie sat jest droższe niż wrzucenie przekazu w serwis ott :) pobiadolenie przez 1h głów, i do domu. Tv na event i ot to cała filozofia VP.

A tu widzę zachwyty nad Elevnem który musi nadawać nonstop, powtarzać itd, 4 kanały żeby nadać papkę zapętloną 24h. Przecież to szkoda prądu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzięki temu jest potem 200 pozycji na liście, które można sobie przełącząć, a że nie ma tam co oglądać, często to samo jest 10 razy dziennie na róznych kanałach itd to nie problem.

A w serwisie gdzie jest do wyboru w ciągu dnia po 30 transmisji, albo takim co ma 6000 filmów i seriali od ręki nagle nie ma co oglądać i jeszcze jest drogo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...