Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, blaugrana18 napisał:

To ja na 100% kupię sobie serwis a działa na ilu jednocześnie? 2?

Teraz w fazie beta testów, bo tak to mogę określić działa mi na trzech , bo jeszcze Smartfon

Docelowo na stronie jest napisane , że na dwóch.

Edit:

 

Takiego emiala dostałem , po rejestracji

 

""

Dzień dobry Kingofsouth,

Witamy w Viaplay! Przesyłamy rachunek obejmujący płatność za nadchodzący miesiąc. Informacje na temat wszystkich dokonanych przez Ciebie płatności znajdziesz w sekcji Moje konto na stronie viaplay.pl. Mamy nadzieję, że Viaplay spodoba Ci się i że odkryjesz wiele nowych filmów, seriali i wydarzeń sportowych! ""

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
3 minuty temu, blaugrana18 napisał:

To ja na 100% kupię sobie serwis a działa na ilu jednocześnie? 2?

Również chętnie kupię serwis , ale irytuje mnie,  że 4K to pewnie okazjonalnie i konieczność zakupu np przystawki  Apple TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, CashBackPlease napisał:

To jak porównywalne z HBO GO, to znaczy, że póki co [beep] nie urywa... A w jaki sposób i gdzie można sobie to przetestować??

 

Ja zakładałem konto na PS5 (tam już jest apka spolszczona , dedykowana na nasz rynek). Na Xboxie była szwecka wersja , ale po zalogowaniu się , automatycznie dostałem swoje konto. Na smartfonie zainstalowałem plik Viaplay apk i działa również po polsku.

Edytowane przez kingofsouth
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Nie, rylko Apple 4k i Chromecast Ultra, ewentualnie Edge na PC z procesorem min. I7 kaby lake chyba, tak jak w przypadku Netflixa...ogólnie mając 2 serwisy praktycznie w ogródku D+ oraz HBO Max człowiek chciałby lepszej jakości niż Viaplay zaserwuje...97e1a89e20a9089160c9da79591139e1.jpg01b045d47b49d170d243d89c36a7a900.jpg68c344aad46b7764ecbbc8522cf1c980.jpg

Edytowane przez GrubyBubu
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Nie po to są telewizory 4K smart TV żeby do nich podłączać dodatkowe pudełka w celu oglądania transmisji 4K. Ipla jakoś nie ma z tym problemu i udostępnia mecze 4K na wbudowane systemy Android TV i Tizen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Nic się nie zmieniło, na duńskiej wersji serwisu wiecej napisali, nawet 1 odcinek serialu mają w 4k
https://help.viaplay.com/da/ultra-hd/

Edytowane przez GrubyBubu
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blend napisał:

Ale najbardziej mnie śmieszy fakt bronienia, że Canal+ nie mógł pokazać wszystkich meczów bo jakieś limity były. Teraz cyk i wszystkie mecze można spokojnie obejrzeć. 

Zakładam, że Canal+ w ostatnim roku zrobi z siebie idiotow i zaczną pokazywać wiele meczy w kolejce ligi angielskiej a na koniec sezonu będą płakać, jak to oni ładnie i dużo jej pokazywali :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowę tych żali, do usługi o nieznanej jeszcze pozycji na Polskim rynku powinny być banowane. Krytyka leje się jakby był wrzesień, a Viaplay to zacinająca się aplikacja w zagranicznym komentarzem w jakości SD.  Napiszcie wprost, że was wąż w kieszenie pogryzł bo Canal+ stracił prawa do Premier League, a Eleven do Bundesligi.

 

Gdyby Viaplay przejął Serie A to bym zrezygnował z Eleven, bo ten kanal dla mnie nic więcej nie znaczy. Całą reszta to dodatek, otoczka, coś extra do produktu głównego - Serie A TIM. Wiadomo, że lepiej płacić 10-15 zł za Eleven niż 34 za Viaplay. Ale...

Ale gdyby to Viaplay weszło z ceną 34 zlote za pełny pakiet meczów i magazynów Serie A, zamiast okrojonego pakietu jak to było w Canal+ to bym był zadowolony. Bo to ja mam decydować, czy mecz chcę obejrzeć, a nie telewizja - czy pozwoli mi mieć wybór.  Nie mniej, skoro wszystko drożeje, ludzie chcą się rozwijać (tj więcej zarabiać) stacje chcą oferować lepszą ofertę - ale widz chce płacić ''zero złotych - zero euro'' za Eleven i najlepiej 10-15 zł za Canal+.  Inna wina operatora, że sprzedaje produkt niby premium za cenę niewspółmierną...

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, michael112 napisał:

 

Nie rozumiem, władzom PL nie zależy żeby ludzie mieli wybór, który mecz obejrzeć?

Władze PL to beton jak PZPN za Laty. Poczytaj w Google skąd się wzięła sprawa tego limitu.

 

@kingofsouthale jaką winę ponosi C+, że został przelicytowany?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...