Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Dobrze zrozumiałeś i chodzi o klientów, którzy po 1 marca zakupią dostęp do Viaplay w CANAL+. Będą dwa pakiety - Medium (który oprócz zawartości oferowanej przez viaplay w ramach standardowej subskrypcji w tym wariancie, tylko dla abonentów Canal+ będzie zawierał jeszcze PL i wybrane walki KSW) oraz Total (pełna oferta serwisu).

 

Info dla zainteresowanych:

 

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Licho ich wie.

 

Są jednak lepsze kwiatki :)

Właśnie mam zamiar aktywować ten pakiet na podstawie danych otrzymanych od C+ i są kwiatki jak poniżej.

Tworząc hasło do konta nie mogę używać znaków specjalnych. Coś, co obecnie jest standardem upośledzony Viaplay nie potrafi teraz ogarnąć 😀

Najlepsze jest to, że jak zakładałem konto w tamtym roku bezpośrednio na Viaplay (promocje za kilkanaście zł/msc), to znaki specjalne przechodziły, bo mam takie w haśle :) 

 

e80b9a0664df8.png

 

Na razie wstrzymałem się z aktywacją, bo mi się to nie podoba. RAWE  CEEK dopiero w czwatek. Poczekam i dam szansę  @Anita Kaźmierska na wyjaśnienie sytuacji, bo to ciekawy temat a i przy okazji będą mieli artykuł, że znaleźli błąd w systemie

 

Edit2:

Hasło o popcornie  to też obciach jak cho.lera. Oni w tym Viaplay, to już nie wiedzą w jaką grupę celują, a PR leży i kwiczy.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzia napisał(a):

Ceny aktualizowali, ale brak pakietu filmowego.

Ten pakiet ma wystartować dopiero 9 marca. 

Swoją drogą - ciekawe czy w CANAL+ też będzie dostępna opcja pakietu Viaplay z samymi filmami i serialami w cenie promocyjnej. @Krzysiek11:) wiesz coś może na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomciu napisał(a):

Tworząc hasło do konta nie mogę używać znaków specjalnych. Coś, co obecnie jest standardem upośledzony Viaplay nie potrafi teraz ogarnąć 😀

Najlepsze jest to, że jak zakładałem konto w tamtym roku bezpośrednio na Viaplay (promocje za kilkanaście zł/msc), to znaki specjalne przechodziły, bo mam takie w haśle :) 

 

Jeśli masz już konto na Viaplay to możesz je połączyć Z C+, nie musisz zakładać nowego.

Zamiast ustawiać hasło do nowego konta, na dole strony wybierasz opcje "Mam już konto w Viaplay", logujesz się i gotowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co wyjdzie w końcu w przypadku oferty Viaplay w Play. Mam umowę z nimi od września 2022 r. tylko ze względu na Viaplay. Pytałem dwukrotnie (przy okazji) jak wygląda sytuacja z Viaplay i dostałem zapewnienie, że do końca umowy mam pełny pakiet.

Tymczasem w tematach dotyczących Play Now (na tym forum) można przeczytać, że niektórzy mają telefony (i informacje na czacie) od konsultantów, że abonenci mają mieć dostęp do pakietu MEDIUM Viaplay BEZ MOŻLIWOŚCI wypowiedzenia umowy...

Jeżeli to się potwierdzi to będzie niezła chryja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dvbx napisał(a):

 

Jeśli masz już konto na Viaplay to możesz je połączyć Z C+, nie musisz zakładać nowego.

Zamiast ustawiać hasło do nowego konta, na dole strony wybierasz opcje "Mam już konto w Viaplay", logujesz się i gotowe!

Wiem o tym, ale nie chcę scalać tych kont. Przy okazji podbiję statystyki Viaplay 🙂

Poza tym nie rozwiązuje to problemu z tworzeniem hasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...