Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słusznie, o prawidłowe działanie streamu należy męczyć tych, którym płaci się za subskrypcje. Może gdyby w ogóle nie było tej wtyczki dla Kodi, Viaplay dawno temu doprowadziłby aplikację Android do porządku.
 
Ktoś zareagował z dużym opóźnieniem po tym jak napisałem na forum kodiwpigulce, a i tak są problemy czasem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał(a):

Nie dość, że beznadziejna jakość, to jeszcze wyjątkowo kiepski komentarz na meczu MU. Tylu mają ludzi od ligi angielskiej i musieli dać nudziarza Pawłowskiego?

Twarowski chyba na urlopie, bo w ten weekend nic nie komentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Ktoś zareagował z dużym opóźnieniem po tym jak napisałem na forum kodiwpigulce, a i tak są problemy czasem

To wyłóż tam swoje uwagi i oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bartas_20 napisał(a):

Dziś jeszcze raz obejrzałem skróty spotkań MLS na ATV+ (PS4) i włączyłem na konsoli również Viaplay.  No i różnica w jakości między ATV+ a Viaplay to PRZEPAŚĆ, po prostu przepaść na korzyść tej pierwszej.  I rozdzielczość i płynność ( choć tu wiadomo ATV+ ma 60 fps Viaplay 50 fps a PS4 ma na sztywno ustawione 60- na przystawce Canal+box płynność viaplay jest ok, ale rozdzielczość i bitrate to jest przepaść).

Z drugiej strony zobaczcie ile za te jedne prawa trzeba zapłacić vs jakie prawa ma Viaplay i za jaką cene ( nawet maksymalną 55 zł) sprzedaje. No wygląda na to, że połączenie jednego i drugiego przy tych stawkach może być słabo możliwe, a i tak jest o niebo lepiej niż na starcie Viaplay. Nie mniej przynajmniej podniesienie bitrate po prostu by się Viaplay przydało, ot do poziomu Eurosport  Extra, to byłoby coś

Apple ma transmisję na poziomie 10Mbps, więc nie ma co się dziwić że wygląda lepiej od Viaplay. 

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Zuzia napisał(a):

Apple TV+ dla tej transmisji sportowej miało średnie bitrate 6,2 Mbps, peak 11,2 Mbps. Natomiast Viaplay pod Apple TV ma 5,4 średnie, peak 5,9 Mbps

Różnica jest bardzo zauważalna  Polecam a irytacja wizualna ustąpi :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale nie skorzystam, gdyż inwestycja prawie tysiąca zł po to, aby uzyskać płynność i niecały 1 Mbps w peaku, to jest dla mnie istne kuriozum. Na dodatek, aby działało Kodi musiałabym wyłożyć niezłą sumkę dodatkowo na jakąś subskrypcję deweloperską, czy jak to się tam nazywa.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arkon napisał(a):

Nie dość, że beznadziejna jakość, to jeszcze wyjątkowo kiepski komentarz na meczu MU. 

Niektórzy uważają taką jakość za lepszą od Eleven 4K. 😉

Ech.. właśnie mi się obraz zatrzymał w 90 minucie. ( Android tv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kornerek napisał(a):

 ..zobaczymy co dziś pokażą Milan Atalanta zapowiadają w prawdziwym 4k

Chętnie bym zobaczył przynajmniej taką jakość w transmisjach u szwedzkiego buldożera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć takie VPN, którego Viaplay nie blokuje.

 

@Zuziaodpowiedział mi jednak ktoś na Github, ale z jakimś opóźnieniem, opisałem dwa następne problemy, które miałem. Ale jak to się będzie wiązać z aktualizacjami apki w KODI, która spowoduje wylogowanie na innym urządzeniu, to chyba gra nie jest warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni wogóle po jakimś czasie dodają tłumaczenia? Bo tak dokładnie nie śledzę serwisu a wciąż to co mnie interesuje nadal nie jest przetłumaczone.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...