Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 doczytałem,że  Subskrybując ten pakiet do dnia 28.02.2023 r. płacisz 34 zł/mies. Od 1.03.2023 r. zostanie wprowadzona stawka 55zł/mies. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję. W przypadku subskrypcji obowiązują Ogólne warunki handlowe.  44zł** Niniejszy abonament ma wiążący 12-miesięczny Okres Subskrypcji. Subskrypcję możesz anulować 12-ego miesiąca obowiązującego okresu. Abonamenty podlegają Regulaminowi Serwisu Viaplay 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał(a):

Właśnie widziałem że oferta roczna wzrosła do 44zł miesięcznie…..ciekawe kiedy ujawnią cenę zapowiadanego „pakietu” sportowego.

Tylko że ja przeszedłem na plan roczny w grudniu gdzie miało być 33,25zl miesięcznie. Swoją drogą ciekawe czy innych też tak w bambuko nie zrobią. Mi akurat nowa płatność wskoczyła dzisiaj, ale pewnie sporo osób przechodziło na ten plan roczny mając płatność np. w połowie miesiąca.

 

Tymczasem dalej nie dostałem odpowiedzi od supportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, diabeu napisał(a):

Tylko że ja przeszedłem na plan roczny w grudniu gdzie miało być 33,25zl miesięcznie. Swoją drogą ciekawe czy innych też tak w bambuko nie zrobią. Mi akurat nowa płatność wskoczyła dzisiaj, ale pewnie sporo osób przechodziło na ten plan roczny mając płatność np. w połowie miesiąca.

Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. Również po świętach wykupiłem ten pakiet za 33,25 zł a dziś mi pobrało 44 zł wedlug nowej stawki pakietu rocznego 44 zł a miało pobrać 33,25 zł według tego co bylo napisane. Do wczoraj miałem pakiet miesięczny za 34 zł. W grudniu jak aktywowałem pakiet roczny napisane było ze 2 stycznia będę placił 33,25 zł miesięcznie. No i nawet już nie ma teraz możliwości anulowania.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, aciu3 napisał(a):

Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. Również po świętach wykupiłem ten pakiet za 33,25 zł a dziś mi pobrało 44 zł wedlug nowej stawki pakietu rocznego 44 zł a miało pobrać 33,25 zł według tego co bylo napisane. Do wczoraj miałem pakiet miesięczny za 34 zł. W grudniu jak aktywowałem pakiet roczny napisane było ze 2 stycznia będę placił 33,25 zł miesięcznie. No i nawet już nie ma teraz możliwości anulowania.

Otóż to.  Nie dosć że polecieli w kulki z ceną to jeszcze nie da się tego anulować.

Ale skoro nie jestem sam to może uda się to rozwiązać. Mi na czacie napisali żeby pisać na maila supportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...