Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to prawda i c+ nie zdobędzie jakiejś sublicencji to czas zejść z. superpremium+4k i wykupić ten cały viaplay a tak się cieszyłem że nie będę musiał płacić za ligę niemiecką której nie oglądam...... ehhh życie czas wyrzucić antenę satelitarną.......:D w imię ekologii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakiś głos rozsądku.
To nie głos rozsądku, tylko głos rozczarowania i desperacji.
Teraz kupują sport, ale prawa filmowe też się kiedyś kończą i nie wiadomo jak to będzie. Nie zdziwię się, jak w tym segmencie też nastąpią zmiany.
Fakt jest taki, że pojawił się na rynku mocny gracz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
13 minut temu, kingofsouth napisał:

 

 

To teraz , dostaną ludzie co chcą

Chcesz PL( płacisz) , F1 ( płacisz) 

 

Wcześniej nie płaciłeś?

Teraz zapłacisz 2 x za to samo. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop akurat wypowiedź do której się odnosiłem dotyczyła zupełnie czegoś innego. 

 

Prawa filmowe były zawierane najczęściej na 3 lata. I w sumie jest duże prawdopodobieństwo, że część z nich wygasa wraz z końcem roku (Fox, Universal).

 

Ja juz dawno pisałem, że C+ jest na przegranej pozycji. Nie ma ich w USA, nie potrafią wykorzystać potencjału wielu rynków, brak konsekwencji w działaniu, problemy z usługami, które wprowadzają na rynek. Nawet z odpowiednią reklamą usługi jest problem. Równia pochyła od dawna.

2 minuty temu, lakiman napisał:

Wcześniej nie płaciłeś?

Teraz zapłacisz 2 x za to samo. ;-)

Zgadzam się - w punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawop napisał:

To nie głos rozsądku, tylko głos rozczarowania i desperacji.

Co do rozczarowania się zgodzę. Desperatem natomiast jest ten, kto zapłaci każdą podyktowaną mu cenę, aby utrzymać daną treść, bez względu na to, co podpowiada zdrowy rozsądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lukop napisał:

Ten wątek poraża brakiem jakiejkolwiek godności tutejszych abonentów. Co druga osoba chętnie nadstawi pupę, bo "prawa rynku". To klient decyduje portfelem jak rynek wygląda i jeżeli za te same treści jest gotów zapłacić więcej i więcej, bo ktoś mu każe... 

Jest w tym wpisie jakaś niekonsekwencja. Z jednej strony "klient decyduje", a z drugiej "nadstawia pupę, bo ktoś każe". To w końcu jak jest? Bo wg mnie jest tak, że to rynek się zmienia, bo wykorzystuje na maksa narzędzia i możliwości jakie daje internet. Jedyne co "musi" zrobić klient to wybrać interesującą go usługę - za opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby były abonamenty na konkretne  dyscypliny sportowe czy ligi jeżeli ja chce oglądać tylko PL to jak myślicie z punktu widzenia dostawcy usługi lepiej jak zapłatę tylko za PL czy za całą usługę..... chyba ze roczny abonament na PL będzie droższy niż suma miesięcznych abonamentów za cały viaplay.(np bez ligi angielskiej).   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Toma441 napisał:

Jest w tym wpisie jakaś niekonsekwencja. Z jednej strony "klient decyduje", a z drugiej "nadstawia pupę, bo ktoś każe". To w końcu jak jest? Bo wg mnie jest tak, że to rynek się zmienia, bo wykorzystuje na maksa narzędzia i możliwości jakie daje internet. Jedyne co "musi" zrobić klient to wybrać interesującą go usługę - za opłatą.

Nie ma żadnej niekonsekwencji. Rynek psują ludzie, których decyzją jest nadstawienie tyłka, zamiast postawienia się wyzyskowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...