Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam jedno, robiąc przy okazji wiele innych ważniejszych rzeczy przesłuchałem ten męczący wywiad z Wilkowiczem był bardzo usypiający.....
Odniosłem wrażenie że Pan Paweł po prostu nie widzi w działaniu serwisu żadnego problemu.......
"nie działa, sorry u innych też nie działa....."
Tak tylko różnica polega na tym że jak u innych przez internet  "nie działa" to mają kanały linearne, jak we viaplay nie działa to po prostu nie działa  :D
Mają taką dobrą umowę z. canal+ to niech uruchomią "viaplay sports" na transponderach canal+ i tam puszczają najważniejsze w ofercie wydarzenia sportowe, wiem że nie każdy miałby  do tego dostęp ale mimo wszystko odciążyłoby to trochę serwery.... jeśli stream pada podczas walki wieczoru i nie widać końcowego ciosu to czym taki serwis różni się od pirackiego streama?..... chyba tylko ceną

Edytowane przez _Artek_
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą wiadomością jest fakt, że szykują jakiś pakiet "sports only"  nie wiadomo kiedy, nie wiadomo za ile ale będzie. 


Ja nie zapłacę bo mam viaplay "za 5zł".... ostatnia kolejka przed MŚ gdzie wszystkim po wpisaniu kodu dali miesiąc za darmo..... ciągle wywalało mecz LFC. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, _Artek_ napisał(a):


Tak tylko różnica polega na tym że jak u innych przez internet  "nie działa" to mają kanały linearne, jak we viaplay nie działa to po prostu nie działa  :D
 

Niby tak ale nie do końca. Np. Polsat Sport Premium mam tylko przez internet (dawna Ipla) kablowka nawet nie oferuje tych kanałów, a przecież nie będę kupował Polsatu albo Canal+ żeby obejrzeć LM raz na jakiś czas. Wiec jak padł stream meczu Bayern - Barcelona to mogłem sobie obejrzeć co najwyżej na pirackich stronach (tam wszystko śmigało :D ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Widać KSW juz tak się zachłysnęło tymi inwazjami na obce rynki że nawet spoty zapowiedzi itp tylko w jezyku angielskim. Wychodzi że już to chyba nie nasza fereracja ewentualnie nie mamy już swojego ojczystego jezyka. Dobrze że nie mam tylko w angilkim komnetarzu całej gali.

I dobrze, że  się chwalą. Gdyby KSW zostało w Polsacie podzieliłoby los FEN czy gal Armia Fight Night. A z tym brakiem języka ojczystego to pojechałeś 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSW straciło dużo na jakości (karty walk zawodnicy gale) po przejściu do Viaplay ale jeśli chodzi o kasę to na pewno nie stracili…
Moim zdaniem jeśli ktoś ma Viaplay w ramach umowy z operatorem to biorąc pod uwagę prawa sportowe jest to w miarę opłacalna opcja ale po podwyżce niezależna subskrybcji tego serwisu będzie zupełnie nieopłacalna….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym ty znowu piszesz? To oczywiste, że teraz każda gala nie mają tyle, nazwijmy to „topowych” nazwisk, skoro przed erą Viaplay miałeś może z 6 gal na rok a teraz masz dwa razy więcej. To oczywiste, że będą gale z mniejszą liczbą znanych nazwisk dla niedzielnego kibica ale to dobre dla rozwoju MMA no i będzie szansa na wybicie się dla młodszych i mniej znanych zawodników. Niemniej dzisiejsza gala na papierze jest mocna.  
Przejście KSW do Viaplay jest lepsze dla widzów, którym zależy na poziomie sportowym, teraz nie trzeba zapełniać na siłe karty medialnymi nazwiskami żeby nabić sobie liczbę PPV. 

  • Popieram 4
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mrozio11 napisał(a):

O czym ty znowu piszesz? To oczywiste, że teraz każda gala nie mają tyle, nazwijmy to „topowych” nazwisk, skoro przed erą Viaplay miałeś może z 6 gal na rok a teraz masz dwa razy więcej. To oczywiste, że będą gale z mniejszą liczbą znanych nazwisk dla niedzielnego kibica ale to dobre dla rozwoju MMA no i będzie szansa na wybicie się dla młodszych i mniej znanych zawodników. Niemniej dzisiejsza gala na papierze jest mocna.  

Mocna dla kogo bo jest pokazywana w wilu krajach? Ile z tych nazwisk znają poza granicami naszego kraju? A to nie nazwiska zapewniaja poziom sportowy? Pamiętaj że piszemy o KSW a nie pseudo federacjach gdzie nazwiska to jakiś znany janusz z internetu. Niestety nazwisk tu juz prawie nie ma a te co sa  to juz na końcowym etapie swojej kariery. Oby się nie okazało że za jakiś czas gwiazdami tu będa Szpilki itp. Niestety u nas każdy chce walczyć w KSW gdy się wybije idzie tam gdzie ma większe możliwości i gdzie lepiej płacą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...