Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, utede napisał:

nadejściem czego? 😆

4K

Oznacza bardzo wysoką rozdzielczość ekranu (3840 × 2160 pikseli), czterokrotnie większą niż format Full HD, co przekłada się na wyższy kontrast i lepsze odwzorowanie kolorów.

B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza transmisja Hapoel BS-Lech nie nadaje się do odtworzenia ponownego.

Zarówno na Mi Boxie jak i na laptopie piksele i klatkowanie, a chciałem sobie studio pomeczowe obejrzeć.

Jak oni mają problemy nawet z odtworzeniem nagranych strumieni to jak mogą nie mieć z transmisjami na żywo.

Edytowane przez dynecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że o viaplay znowu w internecie głośno......jak to dobrze że będę płacił za ten serwis tylko 5zł miesięcznie przez następne 27 miesięcy i za każdym razem kiedy będą takie problemy to będę do nich pisał żeby mi te 5zł zwrócili..... gdyby każdy tak robił to w końcu zainwestowaliby w serwery albo podzielili losy showmax i zniknęli z polskiego rynku......  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to czy ja płacę czy nie...... viaplay jest jedynym w polsce serwisem który umożliwia legalny dostęp do wszystkich meczów ligi angielskiej i nie tylko JEDYNYM co znaczy że nie można przejść do innego operatora i tam oglądać to że ktoś ma za darmo ktoś za 5 a ktoś za 34 lub od stycznia za 55 zupełnie nie ma znaczenia bo nie o to tu chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TIZENIE nie bylo zadnych problemow.  Klatkowanie obrazu to nie wina VIAPLAY-tylko naszych kochanych lacz internetopwych-gdzie wystarczy chwilowe oslabniecie predkosci lacza i juz obraz klatkuje.

Pytanie brzmi jak sa podlaczone urzadzenia,ktore maja problemy-czy korzystaja z WIFI,czy sa podlaczone przez kabel LAN.

B o jak wiadomo telewizja IPTV zaleca,aby ogladac ja na urzadzeniach podlaczonych przewodowo.

Edytowane przez informatyk2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica o czym pisze jak padnie to padnie TAKI SERWIS NIE POWINIEN W JAKIMKOLWIEK KRAJU POSIADAĆ WYŁĄCZNYCH PRAW DO POKAZYWANIA SPORTU bo nie mają do tego infrastruktury. 
Tym serwisem już dawno powinien się zająć UOKiK. 
Taki polsat box go jak padnie raz na jakiś czas to mówią o tym wszyscy viaplay pada notorycznie i już wszyscy się do tego przyzwyczaili ;D
@PawelTSW Skupiłeś się na mnie a nie o mnie tu chodzi. ja sobie mogę kliknąć vip+ max za 229zł i dołożyć do tego 34zł za viaplay to ile kto za co płaci nie ma znaczenia chodzi o to że płaci za coś co nie działa. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj KSW bez problemu ale trudno się dziwić, karta mocno sportowa i w piątek, reklama słaba na tyle, że sam do końca byłem pewny, że to dopiero dzisiaj. Oglądalności to oni raczej najwyższej wczoraj nie mieli. 
Z resztą, gdyby były faktycznie jakieś wielkie problemy to na pewno na forum już by się toczyła żywiołowa dyskusja a tutaj cisza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...