Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie pakiet Total zawiera pewne prawa sportowe.

Jest to uwzględnione w umowie z operatorem ( u mnie UPC).

Każda zmiana będzie mogła prawdopodobnie wpłynąć na możliwość wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lakiman napisał:

Bundesliga komunikatem zachęcającym do wykupienia wyższego pakietu.. co oni kombinują...

Zrobiłeś jakiegoś screena? U mnie jeszcze nic takiego się nie pojawiło.

Ludzie narzekają na ogromną podwyżkę to zrobią "bieda pakiet" za 40 zł, a  wszystko z Bundesligą, Premier League i F1 będzie w pakiecie Total. Pytanie tylko od kiedy? Drugie pytanie czy cena 55 zł za full nadal jest aktualna? 

Cwaniaki jakości nie poprawią tylko kombinują jak nas bardziej strzyc.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na androidzie (w innych systemach pewnie podobnie) jest tak, że jest lista (plik) wszystkich użytych w aplikacji stringów (tekstów) i tą listę wysyła się do tłumacza i tłumaczy on całą listę a nie tylko wybrane pozycje, które na ten moment są potrzebne. Dlatego też błąd wyskakuje po polsku, a nie po angielsku albo szwedzku. A wyskakuje w nieprawidłowych momentach także w krajach gdzie jest pakietyzacja. Dlatego nie nadinterpretowałbym tych bugów, bo najpewniej nic za tym nie stoi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ujęciach statycznych lub z bliska jakość jest dobra.

Gorzej gdy kamera pokazuje obraz z daleka lub jest w dynamicznym ruchu, widać wtedy niedoskonałości 720 p. Prawa premium a jakość trochę  jak kanałów SD..

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując słynny cytat z Psów: "to jest k*** skandal". Mogę machnąć rękę na białe kółeczka, na przycinki. Chociaż  w płatnej usłudze nie powinny mieć miejsca. Ale taki komunikat to jest dowód na ignorancję osób pracujących w tej firmie. Będę pisał do nich kolejny raz, tym razem oficjalną reklamację, z informacją o przesłaniu skargi do UOKiK - ewidentnie zablokowano mi dostęp do opłaconej usługi. 

(Końcówka meczu Borussia-Werder, jak wiadomo nie był to klasyczny mecz na 0:0, trochę mnie ominęło ...) IMG-0219.jpg 

Edytowane przez barnee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: dzisiaj na kanale Galeria UPC w „otwartym oknie” Viaplay zapowiedziana była transmisja z meczu Bundesligi (Leverkusen v Hoffenheim). Relacja zaczęła się planowo o 15.20 od… ostatnich trzech minut meczu Tottenham v Wolves, a po krótkiej przerwie wjechalo studio Premier League i multiliga z czterech meczów rozgrywanych w Anglii o 16.00. Transmisja zakończyła się jednak przedwcześnie, około 70. minuty, ponieważ o 17.30 w EPG przewidziano zakończenie meczu… Bundesligi. Komedia pomyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lakiman napisał:

W ujęciach statycznych lub z bliska jakość jest dobra.

Jak ze studia to w miarę, a im dalej w las, tym gorzej.

 

Galeria-UPC.jpg

Viaplay.jpg

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sportsmen napisał:

Jeśli chodzi o parametry techniczne, to strumień UPC był nadawany w 1080i, 25 fps, bit rate dla ścieżki wideo w granicach 10,5 Mb/s.

W UPC TV Go jak zwykle - 1080p, 50 FPS, 7 Mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Apple TV 4K w tym momencie na meczu Premier League - Leicester - Southampton jak poniżej 

5494-BCE3-7-D9-F-4838-B546-43-D6008-EBA1

 

Przy wifi rifi 972 Mb/s :)

 

Całe szczęście, że nie jestem fanką sportu, bo wtedy mogłoby zaboleć :)

 

edit: i wszystko jasne ;)

0778-D6-BA-AB51-4013-A4-B1-E84-CC3-FD5-E

 

 

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sportsmen napisał:

Taka ciekawostka: dzisiaj na kanale Galeria UPC w „otwartym oknie” Viaplay zapowiedziana była transmisja z meczu Bundesligi (Leverkusen v Hoffenheim). Relacja zaczęła się planowo o 15.20 od… ostatnich trzech minut meczu Tottenham v Wolves, a po krótkiej przerwie wjechalo studio Premier League i multiliga z czterech meczów rozgrywanych w Anglii o 16.00. Transmisja zakończyła się jednak przedwcześnie, około 70. minuty, ponieważ o 17.30 w EPG przewidziano zakończenie meczu… Bundesligi. Komedia pomyłek.

0 17 30 była następna pozycja w epg i tam było dokończenie multiligi sprawdziłem ponieważ w tym kanale jest możliwość odtworzenia i nawet w box4k można przewijać 

 

A co do usługi od  tygodnia oglądam na kodi i zapomniałem co to buforowanie ,przycinki .zacinki wszystko działa bezbłędnie żadnego obniżania jakości chodzi jak złoto.A ciekawostka wpadł kumpel leci mecz angielski i nagle zaskoczył ze w rogu logo viaplay...Mówi myślałem że to c+ więc rozumiem nawet osoby z tego forum ,które piszą że jakość jest w porządku..Ja od tygodnia też nie narzekam no może brakuje rozdzielczości ale obraz jest niemal jak telewizja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby stream miał 1080 i wyższy bitrate wsztko by im się posypało,  a tak narazie walczą z zapwwnienieniem minimum czyli  płynności i  stabilności usługi.

Z różnym skutkiem jak  ludzie piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...