Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, all999 napisał:

 


Jestem w stanie zapłacić 80 za samo F1 w zajebistej jakości i oprawie. Jest nas więcej :)

 

Szybciej Wam cenę podniosą niż się doczekacie "zajebistej" jakości. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 65 cali i mogę powiedzieć, że oglądanie Viaplay może powodować dyskomfort, delikatnie mówiąc. @all999 ma bodajże 77 cali więc wcale mu się nie dziwię. W to, że @kisiel95 jest zadowolony na 32 calach nie wątpię. 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że nie musisz płacić za tą usługę.

Płacę za Viaplay chyba z 10 złotych w UPC, ale z praw, jakie mają/będą mieli, interesują mnie tylko sporty motorowe. F1 już w tym sezonie oglądam na Sky CH/F1TV Pro. Gdyby mi Viaplay dało UHD HDR i oprawę jak Sky, mogę bez żalu wydać 80 złotych tylko na F1. Odnosiłem się do zdziwienia, że można płacić 80 złotych tylko za PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia masz za to do wyboru DAZN, SKY i coś tam jeszcze.. 

Naprawdę przejmujesz się jakością Viaplay?

Filmy i seriale w miarę dobrze wyglądają.

* broń Boże nie czepiam się..

@all999 ok.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman jakością sportu w Viaplay nie muszę się przejmować. A filmy i seriale w Viaplay oglądam i jakość nie powala na kolana poza jednym "Ambasador" który jest co prawda w 4K, ale nadal bez polskich napisów. Kiedy są popularne transmisje sportowe, to zdarzają się problemy z uruchamianiem filmów i seriali, czy z opcjami cofania lub przeskakiwania do przodu. W innym czasie wszystko wraca do normy.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

28 minut temu, Pawop napisał:
13 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:
A więc jednak. Będą pakiety skoro już kombinują. Od marca pakiet Total za 55 zł, a Super Total za ile? Obstawiam 80 zł emoji3.png

Nie fantazjuj, jakieś problemy techniczne, a nie pakietyzacja.

80 zł..może od razu 99,99 zł 😀😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Zuzia napisał:

sciagnąłem Kodi 20 a tego input cos tam nie ma i nie moge ustawić tych drugich ustawień , lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zuzia napisał:

@krzysiu w Kodi 20 Nexus nie trzeba tego ustawiać, na domyślnych wtyczka Viaplay działa prawidłowo. Gdyby jednak ktoś chciał grzebać, to daję swoje ustawienia: https://i.postimg.cc/RVHx8Fg6/KODI-20-Nexus-new-ISA-4-K-config.jpg

dzięki, tak wlasnie zrobiłem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...